Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Georges Salomon - 1925-2010 - R.I.P.

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Georges Salomon - 1925-2010 - R.I.P. « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
n3o
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 17, 2010 4:58 pm    Naslov sporočila: Georges Salomon - 1925-2010 - R.I.P. Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04
Prispevkov: 60


no če niste še zasledili...sin ustanovitelja Salomona je umrl 5.10.2010 v starosti 85 let...njemu se mormo zahvalit, da nimamo več polomljenih kolen, gležnjev, golenic in podobno...saj je on tisti, ki je prvi izumil smučarsko vez, ki se v skrajnih premerih samodejno odpre in tako reši marsikatero nogo...znan je tudi po pancerju, ki se je odpiral od zadaj...tisti moje generacije se še boste tega spomnili...


še enkrat my respects....R.I.P.

še malo več o njegovih inovacijah.... http://pistehors.com/news/ski/comments/0773-salomon-60th-birthday/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2010 12:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


Naj počiva v miru..imam 91ke in sem še par let nazaj smučal v njih, kaj naj rečem, super pancer in še vedno sem na salomonu. Race fit mi paše

Me je spomnilo na RC titanium in sive 91ke

L.P.,
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Georges Salomon - 1925-2010 - R.I.P.
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB