Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 2010/11

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Mölltal 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 11:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

classic je napisal/a:
V petek se spravljam smučati. Kakšne so kaj razmere?

Stric google je vedež.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjazk
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 11:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Okt 2010 8:16
Prispevkov: 4


Bil gor v sredo, 3. avgusta in je bilo super.
Ponoči je bilo -2, tako da je bilo čisto na začetku res ornk ledeno, ampak že tam okoli 9h se je začelo mehčati. Tam okoli 13h, do 14h, je bilo tako zelo mehko, da sem imel občutek, kot da smučam za gliserjem, na vodi , ampak je bilo vseeno super. Z uro, ki sem jo poskušal držati v senci, sem nameril +13 stopinj.

Tam nekje ob 11h so se tekmovalci popokali in je ostalo le še ene 5 norcev, ki smo smučali . Ob 13h se je žal nabralo še ene 100 "planincev" pohodnikov, ki so tako zelo zabremzali sedežnico, da je trajala pot navzgor 15 minut... Med katerimi me je po rokah kar nekaj opeklo (smučanje v kratkih rokavih press .

Da ne bom zdaj tule popal fotk gor, prilagam kar FB link; naj bi bil public:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2227094684148.2129883.1451238445&l=fcaabec8ab&type=1

Takole je bil sneg okoli 11h, skratka še vedno super:
http://www.youtube.com/watch?v=DSmSZzPDZyI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Se pridružujem in potrjujem poročilo predhodnika; namreč po logiki zadeve, sem bil takrat iz "ekipe petih norcev". Podobna smuka je bila tudi v petek, s tem, da so proge bile trde (!) nekje do enajstih - in komaj nato začelo spuščati (prejšnji dan je deževalo, skozi noč ohladilo; pa je narava pomagala pri preparaciji ) .
-V spodnjem delu rdeče proge manjka snega, pa zija že precej velika ledena plahta.
-Dela na novi trasi pa kot je bilo videti&slišati tečejo neumorno.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 3:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Sam pa delate skomine s temi fotoreportažami , jest še na poletnem dopustu nism bil nekateri pa že uživate na snegu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 9:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


sedežnica pelje do 4h ali 2h?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 2:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


do 2h. ostalo do 4h.
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 27, 2011 1:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


bil v četrtek gor, karto sem kupil od 11h in se tako izognil tekmovalcem, ne pa tudi popoldanskemu "snego-plavanju" seveda, no pa je bil sneg na desni progi povsem v redu, kratek črn predel na sredini sicer, drugače pa nelepljiv in ne pretirano počasen niti ob drugi uri (zadnjo uro povsem sam na progi, moteče je le nenehno ustavljanje-upočasnjevanje sedežnice zaradi pohodnikov), prav posrečen izlet, končan s kopanjem na Weissensee-ju.

Slikati se mi ni zdelo posebej smiselno, saj trenutna webcam slika pove vse, spomnim pa se lanske smuke 1.9. in količine snega takrat...in sedaj..

lanska slika, da ne bo pomote:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2011 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1310
Kraj: Jesenice

Je bilo kaj kamenja?

Jutri greva gor, danes sem nabavil karto. 935 evrov, 118 dražje kot lani . Razlog za to podražitev pa je, po besedah možakarja na Skipasstravel, da so s pomočjo goljufije partner paket dobili mnogi, ki jim po pravilih ne pripada .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2011 6:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Bravo Tomi,komaj čakam tvojih poročanj in slik,se ti pridružim(nakup karte)čez 14 dni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polh
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2011 8:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 3:52
Prispevkov: 280


Kamenja ni bilo, vendar se je stanje verjetno od takrat še rahlo poslabšalo-plohe tu in tam, nove snežne pošiljke pa kar ni in ni, zanimivo, ko sem julija gledal bergfex se je vedno našlo vsaj par centimetrov snega na teden

no, če bo približno tako kot ob mojem zadnjem obisku, ne bi smel biti razočaran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 Stran 13 od 13

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB