Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Naslednja
 Kranjska Gora - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Malo se mora ohladit, pa bo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Se že hladi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 8:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Potem pa super. Boste v KG lahko še zasneževali, ker vam primanjkuje snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

A se hecaš ti gamal pošlem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gupi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 10:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Dec 2008 22:38
Prispevkov: 9


Zdravo!

Zanima me, ali bo jutri obratovala nočna smuka v Kranjsko Gori?

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 8:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Nočna ne vem, zakaj ne bi obratovala.

Snega mi pa lahko malo pošljete. Sem se hecal, no. Včeraj smo imeli v šoli (gimB) bombni preplah, pa ne znam razmišljati razumsko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 3:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Vidim, da ste usposobili Podkoren. Prav žalostno je, da ste v medijih pisali, da ne obratuje zaradi plazov!! Takšnih laži pač ne bom poslušal. Po pravici povedano se vam ni dalo zratrakirat proge za tako malo obiskovalcev. Sedaj, ko se bliža otvoritev, pa je nevarnost kar izginila. Pa še kaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Nad Poligonom se je sneg nekoliko posedel in sedaj ni več nevarnosti plazov.

Poteptana pa ni bila samo zgornja strmina, prav zaradi razloga, ki ga je navedel Tim - "nevarnost plazov". In niti slučajno ne bi lagali, če ga ne bi hoteli odpreti zaradi premalo obiska. Cena karte je bila tako ali tako znižana...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Gupi je napisal/a:
Zdravo!

Zanima me, ali bo jutri obratovala nočna smuka v Kranjsko Gori?

Hvala


Nočna smuka od danes dalje obratuje vsak dan, razen ob ponedeljkih, od 19.00 do 22.00.

lp Jani
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jaka
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 9:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 7:50
Prispevkov: 62


Obveščamo vas, da 31.12.2008 nočne smuke na Dolenčevem Rutu ne bo. Prijetne praznike vsem skupaj!!

No pa smo tam....Tole pa zelo prekriža moje plane in mislim da nisem edini.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes sem bil po sili razmer prvič po 9 letih spet na dnevni smuki v Kranjski gori . Zjutraj najprej poizkus na Veliki planini, zaprta zaradi vetra in padla je nadvse pametna odločitev za Kranjsko. In potem še presenečenje: dnevna karta za samo 18e . Drugače pa: ljudi precej (dosti tujcev), čakalo se več kot par minutk ni, je bilo pa kar nekaj gužve na progah. Vreme zjutraj sončno, večinoma vsev senci, popoldne oblačno in toplo. Edino razočaranje je bila kakovost snega: ledene plošče in kar precej kugel, kupi že ob 10, popoldne so se ojužili, tako da ni bilo več ledeno.

Dopoldaneske iz Kekca, ko je še sijalo sonce:



Velika Dolina: najboljši sneg, nič gužve, super proga:


In še popoldanski Vitranc:


Super dan, prijetno presenečen nad smučiščem, in super preizkus novih ljubic .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 8:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

@Leopold, iz tvoje zelo lepe reportaže sodeč se v KG-ju pozna, da je precej nizko ležeče smučišče, in pri tem zelo trpi kvaliteta snega.
Zelo podobno je bilo tudi danes v Mokrinah pri spodnji postaji Tropolach, zjutraj leden trd sneg, ob vračanju pa moker sneg, ker je bil očitno plus temperatura čez dan spodaj in verjetno mešan umetni in naravni sneg.
Leopold je napisal/a:
Velika Dolina: najboljši sneg, nič gužve, super proga:

v Veliki Dolini je pa naravni, ker ni zasneževanja, in je itak boljši sneg, vsaj jaz tako mislim.
Ko sem še hodil v KG sem bil že zelo zgodaj na Kekcu, potem pa ko so turisti prišli ven iz hotelov pa počasi na Podkoren. Do 13 ure sem imel čisto dovolj smučanja. Ti si izgleda po repotraži, ubral podobno varianto, hehe.
Tudi mene ni bilo v KG že 5/6 sezon, ampak bo treba spet malo obiskat to smučišče, že zaradi novih naprav .

p.s. podoben info je tudi iz Starega vrha, leden in moker sneg s kupi. Samo tam imajo pa še pomanjkanje snežnih padavin.

LP


Nazadnje urejal/a Age Ned Dec 21, 2008 9:54 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Jst učeri nism vidu nobenga leda!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

No, ni bil glih led za drsat, ampak na mestih je bil trd poledenel sneg....
@Age: pomoje je problem ker je verjetno gor deževalo. Danes sem mel cel obhod, povsod 3-4 fure pa je bil dan mimo . Ko sem bil nazadnje tam, sem si reku da pridem ko se modernizirajo in zdej je bil že skrajni čas da pridem .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 10:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Age je napisal/a:
@Leopold, iz tvoje zelo lepe reportaže sodeč se v KG-ju pozna, da je precej nizko ležeče smučišče, in pri tem zelo trpi kvaliteta snega.


... no ja, tokrat je bilo na nižje ležečih predelih našega smučišča celo bolje, kot na višjih. Bili smo priča nekakšnemu skoku temperature, za povrh pa še inverzije.

Prilagam grafa temperature na spodnji in zgornji postaji Vitranca 1:

Spodnja postaja (820 m):


Zgornja postaja:


lp Jani
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Naslednja Stran 36 od 39

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB