Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Stanje prog na Krvavcu!

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Naslednja
 Stanje prog na Krvavcu! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 11, 2006 5:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Smucke se ze rihtajo, ni blo nc hujsga Tko da upam da bo kej mraza ta tedn pa grem morda spet gor, karte pa so znizal na 4100SIT. Lepa poteza
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 11, 2006 5:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Lansk let je bla karta nakonc 3500
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 17, 2006 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes spet šel malce gor zadovoljit potrebo . Ljudi kar nekaj (ravno toliko, da se ni čakalo, ampak sem mislil da nas bo več). Še karte so znižal iz 4100 na 3700 sit . Proge so zdržale do 9-10, ampak se niso preveč ojužile, ker se je sonce skrilo za oblake. Snega je še dovolj, ampak se na izpostavljenih mestih že kažejo luknje (npr. desna stran Njivic). Ampak nasmučal sem se res ornk .
p.s. Na spodnji postaji se že hvaljo z novo 6-sedo, tako da zgleda le bo .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 8:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Pozdrav!

V soboto sem bil na krvavcu in najbrž še zadnjič v tej sezoni smučal. Na spodnji postaji kabinske žičnice sem bil že okoli 7.45. Takrat je bil zapolnjen prvi parkirni prostor. Zgoraj pa je malo pihalo, sicer pa je bilo nekaj visoke megle tako, da sonce skoraj nikoli ni posijalo. Ljudi je bilo manj kot sem pričakoval, v vrsti si čakal največ 2 minuti. Sicer zelo vredu, vendar je že ob 10.30 še kar odjužilo (čeprav ni bilo sonca). No, nič čudnega za pomladno obdobje.
Slik žal nimam, ker sem pozabil fotoaparat.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 9:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Mare je napisal/a:
Pozdrav!

V soboto sem bil na krvavcu in najbrž še zadnjič v tej sezoni smučal. Na spodnji postaji kabinske žičnice sem bil že okoli 7.45. Takrat je bil zapolnjen prvi parkirni prostor. Zgoraj pa je malo pihalo, sicer pa je bilo nekaj visoke megle tako, da sonce skoraj nikoli ni posijalo. Ljudi je bilo manj kot sem pričakoval, v vrsti si čakal največ 2 minuti. Sicer zelo vredu, vendar je že ob 10.30 še kar odjužilo (čeprav ni bilo sonca). No, nič čudnega za pomladno obdobje.
Slik žal nimam, ker sem pozabil fotoaparat.

Lp
No, če ti bo laže, ti povem, da je v soboto tudi na Moltalu okoli 11:00 bilo na 2600 m že kar južno, popoldne pa je bil tudi na 3200 m že en čuden južen mokast sneg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 20, 2006 3:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Danes (20.4) bil gor... pa sm bil kr presenecen nad progam, sm prcakval bl zalost, ampak dobil pravo nasprotje.... Zvoh je bil lepo ratrakiran, brez tistih umesnih hribov, in zdrzu skor do 11 ure v takem lepem stanju. Prav tako so bile ostale proge zelo lepo speglane, in uzitek je bil smucat vse do 2. ure, pa ceprou se je ojuzilo, kajti folka je blo tko mau da ni blo nobenih kuclou.

No da ne bo use tok lepo, nasi reprezentanti in mladinci so zauzeli kar pol proge na njivicah in pa progo vrh krwawca-proti njivicam, .. z njihovimi kolicki... (pricakujem kolajno ce ste mi ze pol smucisca zaprl;))

Ampak vseeno, zelo lepa smuka. Še se da smucat, sam na snow-forecast.com prej poglejte ce bo mrzla noc
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 20, 2006 4:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

To je pa čudno, sem mislil, da naši reprezentanti sploh več ne smučajo na naših smučiščih. Jih precej laže najdeš v kakem lokalu (na sponzorskih obveznostih seveda!) kot na Krvavcu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 02, 2006 8:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Danes bil gor (treba izkoristit zastonj karto ). Proge se ble dokaj lepe, zjutraj trde potem seveda južne, ljudi veliko (polna enka, pomoje majski rekord), sploh na progah je blo vse črno. Snega je še dost, škoda ker niso podalšal sezone (do Junija ). Sem mislu, da bojo za poslovilno zalaufal Vrh Krvavca, pa zgleda, da niso hotl tvegat...
Drgač zlo dobra sezona za Krvavc (nov rekord: 225.000 smučarjev), pridm gor polet, da vidm kako gradijo 6-sedo .
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Maj 02, 2006 9:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Se strinjam z Lepopoldom, kar lep zaključek sezone na Krvavcu...

Sledijo pa še mogoče Kanin, ledeniki in kakšni naši hribi.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2006 10:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Leopold je napisal/a:
Danes bil gor (treba izkoristit zastonj karto ). Proge se ble dokaj lepe, zjutraj trde potem seveda južne, ljudi veliko (polna enka, pomoje majski rekord), sploh na progah je blo vse črno. Snega je še dost, škoda ker niso podalšal sezone (do Junija ). Sem mislu, da bojo za poslovilno zalaufal Vrh Krvavca, pa zgleda, da niso hotl tvegat...
Drgač zlo dobra sezona za Krvavc (nov rekord: 225.000 smučarjev), pridm gor polet, da vidm kako gradijo 6-sedo .
Tudi jaz pridem "kako lopato vršt"!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2006 1:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz nameravam gor v drugem delu maja pogledati, kakšno je kaj stanje prog. Sicer sem si pa kupil enega mini digitalca, tako da bo padla kakšna slika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
paggy
PrispevekObjavljeno: Sre Maj 17, 2006 2:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Freerider
Freerider

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 22:14
Prispevkov: 201


Samo za informacijo. Hrvaški alpski smučarji pridno trenirajo na Krvavcu. Proga je postavljena na Spomladanski, poratrakirana, vozjo se pa s sankam.
_________________
If you want to be good you have to crash. We crash a lot.
14/15 - 6x Mölltal, 4x Sportgastein, 2x Saalbach, 1x Kaprun, Višarje, Sorica, Obertaurn
12/13 - 9x Gastein, 8x Niseko, 3x Saalbach, Mölltal, 2x Obertauern, Krvavec 1x Rusutsu, Mt. Yotei, Sella Nevea, Vogel,
13/14: 11x Mölltal, 3x Saalbach, 1x Krvavec, Gastein, Katschberg, Sella Nevea, Ankogel, Višarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Maj 17, 2006 4:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš



Naše smučarke tudi.

Dons sm šel s kolesom mimo spodnje postaje. Nič novega. Bo treba počas it gor pogledat in preverit situacijo.
Zaenkrat je še zmeraj izobešena ta lepota:

_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
paggy
PrispevekObjavljeno: Sre Maj 17, 2006 5:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Freerider
Freerider

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 22:14
Prispevkov: 201


He je bil moj brat gor pa je rekel da je videl samo torbo Hrvaške in sem po tem prehitro sklepal. Situacija je pa taka da se bi lahko še vedno smučal iz Zvoha, tud z Vrh Krvavca je do Tihe še ok. Delat pa še niso nič začel, niti podirat. Saj kot je po navadi se začne delat šele septembra.
_________________
If you want to be good you have to crash. We crash a lot.
14/15 - 6x Mölltal, 4x Sportgastein, 2x Saalbach, 1x Kaprun, Višarje, Sorica, Obertaurn
12/13 - 9x Gastein, 8x Niseko, 3x Saalbach, Mölltal, 2x Obertauern, Krvavec 1x Rusutsu, Mt. Yotei, Sella Nevea, Vogel,
13/14: 11x Mölltal, 3x Saalbach, 1x Krvavec, Gastein, Katschberg, Sella Nevea, Ankogel, Višarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Maj 17, 2006 5:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

No ja, roko na srce, gor je po trasi še vedno sneg, teren je še razmočen. Kot sam vem, naj bi začeli konec maja, začetek junuja, rok za dokončanje del pa je konec septembra.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Naslednja Stran 17 od 19

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Stanje prog na Krvavcu!
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB