Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Predlogi: kam za počitnice?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Predlogi: kam za počitnice? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 5:49 pm    Naslov sporočila: Predlogi: kam za počitnice? Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Med počitnicami iščem kakšno nastanitev za par dni tam cca. 200-300 km daleč (ne Koroška, kakšen Flachau, Schladming...). Če kdo ve za kakšen primeren hotel ali apartmaje za krajši čas, se priporočam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miha7
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 26, 2011 6:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 0:53
Prispevkov: 48
Kraj: Slovenj Gradec

Pozdravljeni,

Nebom odpiral nove teme ker se mi nezdi potrebna pa bom osvežil starejšo v kateri pa tudi ni bilo kaj pametnega napisanega.

Torej smo družina katera letos prvič planira smučarski dopust. Termin ki ga imamo planiranga je med 5.2. in 8.2. 2011. Odločamo se med Apartmajem (kuha in hrana ni problem) ter hotelsko ponudbo.

Destinacije in rezervacije pa še nimamo izbrane, lahko je Slovenija (malo skrbi zaradi gneče) in Avstrija najraje kakšno Koroško smučišče. Cena tudi naj nebo pretirana in naše zahteve glede prog niso na visokem standardu saj smo amaterski smučarji, radi pa imamo urejene proge. Skratka gledal sem smučišče Cerkno, ki ima neko dobro ponudbo, kaj mi priporočate glede Kanina? Glede na to da je vremenska prognoza za 10 dni naprej zelo vprašljiva, nebi radi da nam odjuga pobere sneg pred dopustom, Kanin pa je že dovolj visoko.

In kako stvari stojijo v Avstriji? Katera smučišča so za družine ugodna in prijazna tudi z vidika denarnice ?? Zasledil sem tudi te Hoferjeve akcije pa nažalost nimajo kaj posebnega trenutno, bom počakal še do četrtka ko pride mislim da nov izvod.

Res sem popolni amater na tem področju in bi vam bil za izdane informacije zelo hvaležen.

Lep pozdrav,

Miha7
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 8:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

V začetku februarja pri nas ni za pričakovati kakšne posebne gneče, v Avstriji pa ima prva regija takrat že počitnice. Sklepam, da imate majhne otroke in ste bolj smučarski začetniki. Jaz bi vsekakor svetoval, da greste nekam, kjer boste lahko poleg smučanja počeli še kaj (kopanje, sprehodi, sankanje, drsanje...)

Za to ni nobene potrebe po kakšnem uglednem in dragem centru. povsem ustrezajo tudi domača smučišča. Npr. Rogla, Kranjska, Bohinj, Pohorje. Priporočam apartma ali družinsko hotelsko sobo (s kuhinjsko nišo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 9:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Forni di Sopra...SK Capris ima fajn povezave tam. Mirna družinska reč in ne predaleč. Iz LJ cca 2,5 ure v prekrasnih Karnijskih alpah...preveri
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miha7
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 0:53
Prispevkov: 48
Kraj: Slovenj Gradec

@ Marko hvala za odgovor.

Da malo bolj objasnem, smo mal starejša družina, starši, študent osebno, punca in brat dijak, se pa dobro zastopimo in skupaj planiramo dopuste ker je tudi cenejša zadeva, vsaj na moj račun

Še hvala bogu da sem se mal pozanimav da se začnejo počitnice v Avstriji in bo najverjetneje res kakšno domače smučišče, pogledujem se tudi s kakšnim kmečkim turizmom. Klical sem na Cerkno in mi bodo poslali po mailu malo ponudb, potem pa preberem temo o Cerknu in izvem da imajo dolg čas odgovora, pa bom že dočakal.

Kako so pa te variante s SKI-BUS, hotel v dolini in potem na smučišče? Se prakticira?

Lep pozdrav,

Miha7
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 4:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Tudi sam priporoča Forni ali pa mogoče Civetto z Smučarskim klubom Koper poglej na njihovi spletni strani dokaj ugodno!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 4:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Na Cerknem se boste pa eden čez drugega vozili v tem terminu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miha7
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 0:53
Prispevkov: 48
Kraj: Slovenj Gradec

niko je napisal/a:
Tudi sam priporoča Forni ali pa mogoče Civetto z Smučarskim klubom Koper poglej na njihovi spletni strani dokaj ugodno!


Kako je pa s snegom tam?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matej72
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 27, 2011 11:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 19:48
Prispevkov: 2


Pozdravljeni.
Ravnokar sem se vrinl iz 3 dnevnega smučanja iz Forni di Sopra. Snega je dovolj saj so ga na nižjih delih smučišča dovolj pripravili v preteklih dneh ko je bilo mraz. Proge so brezhibno urejene in tudi gužve ni bilo. V terminu katerega pa omenjaš pa boš verjetno bolj teško dobil kako namestitev saj če se ne motim poteka v Forniju neko tekmovanje v smučarskih tekih. Sicer pa lahko več informacij dobiš na nihovi strani http://www.fornidisopra.it/ ali na http://www.promotur.org/. Nekaj inf. se da dobit tudi na int. strani http://www.skcapris.si/ v katerega se splača včlanit saj imajo kar nekaj ugodnosti v Forniju...med drugim cenejše smučarske vozovnice....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 28, 2011 12:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Kaj vozovnice so po 25? al še cenejše?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 28, 2011 1:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

Za Forni , če si član SK Capris je bilo lani 18 eur dnevna, se mi zdi, za vikend pa 19 eur dnevna. Več kot ugodno, pa prav fajn smučišče je, nikoli gužve...
_________________
2015/2016 - 32x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miha7
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 3:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 0:53
Prispevkov: 48
Kraj: Slovenj Gradec

Nekako smo se odločili za Kanin, napoveduje se odjuga ravno v tem terminu in nebi radi imeli previsokih temparatur. Vzeli smo apartma za 8 oseb v Bovcu, cca. 150 m od gondole. Danes še potrdim rezervacijo.

Zanima me glede kart, kličem po razno raznih študenskih servisih pa mi nikjer nemorejo ponuditi kart za Kanin? Za vsa druga smučišča nažalost pa
Pozna kdo še kakšno varianto oz. proda kdo kaj kart

Pe še nekaj, glede gondole do Kanina. Je to plačljiva zadeva ali se to potrdi s karto? Sem klical na smučišče pa nevem zakaj se noben nejavi

Lep pozdrav,

Miha7
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
juremihamojca
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 14:19
Prispevkov: 128


Hm.. učasih so imeli zelo ugodno varjanto za 4 študente... zgleda je ni več...?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2011 6:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


V gondolo vstopiš s smučarsko karto.

Sicer pa, če nisi še rezerviral, poglej malo v naselju Kaninska vas - je par kilometrov stran od spodnje postaje gondole, ampak redno vozi skibus in mislim, da bi zaradi oddaljenosti apartmaji biti precej cenejši.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Predlogi: kam za počitnice?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB