Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Naslednja
 Kope - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
punčka
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 1:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Naj bi. Če pride do sprememb vam javim!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2005 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

dejvi je napisal/a:
A pol po v soboto vse laufalo?


Ja, v soboto bo vse laufalo.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2005 7:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


OK superca. Potem se vidimo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2005 11:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Zadnjih 5 dni sem smučal na Kopah. Večinoma je bila megla in veter, včeraj pa še dež. Ker je snega precej, se nikjer ne vidi kaj rjavega z izjemo Pahernika. Tam je malo rjavine pod zgornjo strmino. V soboto so torej odprli tudi Pahernik, Kopnik, Malo Kopo in Kaštivnik - obe progi do konca. Torej obratuejo vse žičnice.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 9:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Ma tole vreme je jeba na kvadrat...A bo sploh ker vikend, da bo lepo vreme? Upam, da ni pobralo preveč snega!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 2:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Mare, kako kaj novosti na Kopah? Je zasneževanje na Kaštivniku že nared oz. ali so celo že kaj streljali? Ste nam vi odpeljali pogrešane topove s Pohorja ?

Mislim da bo letos zasneževanje na Kaštivniku prišlo zelo prav, čeprav je trenutno kar nekaj naravnega snega. Havala Bogu da je zapadel - ne bo treba 'šauflati' snega na vlečnico, pa tudi tistih kratkih in položnih povezovalnih vlečnic verjetno ne bo več treba kaj dosti zasneževati, tako bodo lahko topovi delali samo tam, kjer so najbolj potrebni - npr. na strminah na Kopniku in Paherniku ter v spodnjem delu Kaštivnika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 05, 2005 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Na Ainecku bi imel kaj videti kako popravljajo topove. Zraven je Wc in ko prideš ven lahko malo pokukaš k ratrakom in topovom.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 10:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

miki je napisal/a:
Mare, kako kaj novosti na Kopah? Je zasneževanje na Kaštivniku že nared oz. ali so celo že kaj streljali? Ste nam vi odpeljali pogrešane topove s Pohorja ?

Mislim da bo letos zasneževanje na Kaštivniku prišlo zelo prav, čeprav je trenutno kar nekaj naravnega snega. Havala Bogu da je zapadel - ne bo treba 'šauflati' snega na vlečnico, pa tudi tistih kratkih in položnih povezovalnih vlečnic verjetno ne bo več treba kaj dosti zasneževati, tako bodo lahko topovi delali samo tam, kjer so najbolj potrebni - npr. na strminah na Kopniku in Paherniku ter v spodnjem delu Kaštivnika.


Oj!

Drugih novosti ni, kot le zasneževanje Kaštivnika. Menda so črno progo še nekje razširili, vendar se po njej še nisem peljal. V petek sem videl betonski bazen pri spodnji postaji Kaštivnika. Od tam naj bi črpali vodo do jezera na Pungartu. Pogovarjal pa se še nisem z nobenim, da bi izvedel, če stvar že praktično funkcionira.

Kaštivnika še niso zasneževali, prav tako ne Pahernika ne Kopnika. Zdaj dodatno strelajo sneg na Pungartu. Glede topov pa lahko povem, da so v začetku prejšnjega tedna dva poslali nazaj v MB na popravilo zaradi okvare. Zdaj jih je na Kopah najmanj 6. Toliko sem jih v soboto naštel.

V četrtek pa so pripeljali rabljeni ratrak iz Kranjske Gore. Pistenbully 300W. Takšna sta zdaj na Kopah dva enaka. Tistega malo starejšega pa so dali na Ribniško, da bodo tam imeli s čim teptat.

LP
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Nič proti tebi, Mare, saj nisi nič kriv:
Citiram:
Kaštivnika še niso zasneževali, prav tako ne Pahernika ne Kopnika. Zdaj dodatno strelajo sneg na Pungartu.
Odlično! Na Kopah je baje meter naravnega snega, zasnežujejo pa najpoložnejšo progo. Na Paherniku pa je že rjavo. Res logično ... čisto po pohorsko
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

miki je napisal/a:
Nič proti tebi, Mare, saj nisi nič kriv:
Citiram:
Kaštivnika še niso zasneževali, prav tako ne Pahernika ne Kopnika. Zdaj dodatno strelajo sneg na Pungartu.
Odlično! Na Kopah je baje meter naravnega snega, zasnežujejo pa najpoložnejšo progo. Na Paherniku pa je že rjavo. Res logično ... čisto po pohorsko


Se čisto strinjam s tabo Miki! Čisto po Pohorsko, res!
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 8:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Pozdrav!

Danes in včeraj so bile na Kopah razmere idealne. Sonce, dovolj mrzlo, utrjene proge in brezvetrje. Obe progi Kaštivnika sta odlični, brez enega samega kamenčka. Prav tako ostale proge.

Pogovarjal sem se tudi z električarjem in izvedel, da mora novo napeljavo za umetno zasneževanje Kaštivnika še zvezati...torej mora zvezati še vse električne omarice ob progi!!! Katastrofa. Prav tako mora še priključiti novo črpališče ob spodnji postaji Kaštivnika! Torej še ta stvar sploh ne deluje, jaz sem pa mislil, da je to vse že skompletirano. Kot pravi Miki: "Čisto po Pohorsko!" in se čisto strinjam z njim! Sicer električar ni nič kriv, ampak Pohorci, ker niso prej dostavili omaric.

Nočne smuke na Paherniku in Kopniku letos še ne bo. Bo pa na Mali Kopi, da bodo imeli gostje Partizanskega doma tudi zvečer kje smučati.

No, v noči na danes so prvič zasneževali Pahernik (zgornja strmina), Kopnik (v srednjem delu pred združitvijo) in spodnji skupni del. V srednjem delu Kopnika so naredili več ledu kot snega in je bilo precej ledeno, za Pahernik pa lahko rečem, da so nastrelali kvaliteto, kot je treba.

Pri spodnji postaji Pungarta stoji nova lesena baraka, kjer bodo v soboto začeli prodajat kebab. Nova lesena baraka pa stoji tudi pri spodnji postaji Velike Kope, kjer bo nova okrepčevalnica.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


MMM če bodo začel prodajat Kebab pa kuj pridem.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
punčka
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2005 2:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Dragi moji fantje, sedaj se bom pa jaz malo razpi.......... A se vam sanja KOLIKO ur delajo fantje na Kopah? Po 16 do 20 na dan, torej prosim za malo razumevanja če ni vse tako idealno, če ima pa kdo kaj proti imajo pa kakšno delavno mesto fraj in se lahko spravite gor delat!!!!!!!! Najprej ves dan vlečnice laufajo, da vi lahko smučate, ko pa vlečnice utihnejo je pa treba najprej sneg narest pol pa še poštamfat. Moj brat je bil od poletja pa do zdaj en sam vikend fraj (koliko krat ste pa vi bili v službi ali v šoli v nedeljo??????). Dejte malo manj pljuvat po teh ljudeh!!!! Jaz bi tud rada kdaj vidla brata, da bi se svojim nečakom kdaj igral, ampak se ne more, da se vi lahko smučate!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa brez zamere!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2005 2:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja kaj pa delajo polet. Žičnce popravlajo, ki se bodo vsak cajt podrle. Pa Polet začnejo kopat za zasneževanje. To bi mogl začet že v začetku maja.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2005 2:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3454
Kraj: Maribor

Punčka, zdaj se bom pa jaz razpi... !!

Prvič: jaz za mojo sezonsko pošteno plačam (res pošteno, za ta denar bi dobil sezonsko za regijo Amade ali za celo avstrijsko Koroško) in želim tudi pošteno ponudbo. Sorry, ko grem npr. v Schladming me tudi posebej ne zanima koliko ur je njihov topničar zmrzoval pri topovih, da jaz lahko smučam.

Drugič: moja jeza v glavnem ni usmerjena proti fantom, ki (na Pohorju, Kopah itd) garajo na smučiščih, ampak proti odgovornim, ki se vsakega dela lotijo prepozno, slabo organizirajo delo, varčujejo pri zaposlitvah itd. Ti pošiljaš mene gor delat? Kaj če bi midva skupno raje gor poslala razne Jesenške, Rataje, Geriče itd? Glej, saj tudi meni se smilijo fantje ki sredi zime montirajo omarice za elektriko, ampak to ni moja krivda - in tudi ne njihova. Raje se vprašajmo zakaj so npr. na mariborskem Pohorju letos začeli z delom 9. avgusta? Dva meseca prej bi začeli, pa bi vse opravili v roku, jaz ne bi piz*** da nikoli nič ni gotovo do začetka sezone, fantje pa bi imeli celo poletje in jesen normalni delovni čas. Če morajo fantje v sezoni delati 16 ur na dan, je to dokaz, da je premalo zaposlenih - naj pa Rataj zaposli še nakaj delavcev. Samo - potem bi mu zmanjkalo denarja za vzdrževanje jadrnice
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Naslednja Stran 3 od 46

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB