Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Naslednja
 Kope - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
punncka
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 7:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:15
Prispevkov: 2
Kraj: vuzenica

hei...a to pomeni d zaj wlečnce na kopah ž delajo al??...pungart dela al? kapa mala kopa???...kek pa karta celodnevna pride??? a snega je pa dost???

p.s.kdo si ti puncka, ki maš moj nik in si tt z wuzenice???
_________________
...ne sanjaj življenja..živi svoje sanje..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


velika kopa dela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
punncka
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 7:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:15
Prispevkov: 2
Kraj: vuzenica

to pomeni pungart pa welika kopa...??as ž biw gor??
_________________
...ne sanjaj življenja..živi svoje sanje..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 7:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


poglej na www.pohorje.org pa snezne razmere in kope pa si poglej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 6:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Obratujeta Pungart in Sedlo! Nekateri zamenjujete z Veliko Kopo.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
punčka
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Začne laufat Pungart, karta je promocijska 2500 sit - več ne vem, ker ta malega nisem vidla že cel teden - če kdo odkrije kup snega v podobi mojga brata, naj ga odtali , ker jaz še ne grem gor - je tamali še braz sank in premali, da bi ga v tak mraz vlačli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pryks666
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2005 11:48 am    Naslov sporočila: sneg ... Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 22:19
Prispevkov: 103


Zdej sem skidu sneg (okol 50 cm) ... mislim kdaj je blo tolko snega v SG-ju nazadnje?
Uglavnem zanima me ... kolko je snega na kopah? A bojo tekaške proge nardili? Kdaj bojo zalaufali vse proge? Zdej pa morjo ziher met dovolj snega!!! ) INFO!!!

hehe... grem jest naprej kidat ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2005 7:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Danes sem šel malo pogledat gor. Vreme: megleno, rahel veter, -2 st.C, rahlo sneženje. Nisem smučal, a sem vseeno naredil nekaj slik, da se pač vidi koliko snega je zapadlo. Snega je namreč čez meter.

Pogovarjal sem se tudi z ratrakistoma, ki sta ravnokar odhajala urejati proge na Kaštivnik. Sedaj obratujeta samo Pungart in Sedlo, tekom tedna pa naj bi začela obratovati tudi vsa ostala smučišča. V torek, sredo in četrtek sem gor in kaj več poročam takrat. Slike:













Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Bojč
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 10:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 20:12
Prispevkov: 59
Kraj: Mirna

končno nam enkrat pomaga tudi narava,zelo sem vesel za Kaštivnik,ker ni ga čez naraven sneg.Ampak zanimivo,ko so prvo leto nekaj naredili za zasneževanje ti ga vrže 1m naravnega
_________________
AC/DC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
punčka
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 1:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Sej Kaštivnik ima ponavadi full snega. Edino spodnjo polovico zdrajsamo dol (tam ko začne vedno ven gledat). Tisti pukl bi mogli ven vrečt, pa bi blo. Ampak se bojijo, da je voda v njem in potem bi bil spodnji del adijo. Naj bi pa FISko drugo leto razširli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
punčka
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 1:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Aja včeraj je brat 3 ure avto ven dobival na Kopah, ko je bil cel teden gor. Plus tega, da je šel iz vikenda nad Partizanko, na vrh na Malo Kopo in je mogo lezit, ker ni mogel hodit. (Njegova punca je morala ostat gor, ker ima 2 velika psa, pa ju nista uspela v avto dobit, ker sta se kar not pogrezala, eden je Irski volčji hrt, ki velja za največjo pasmo) Zdaj ratrakirajo Kaštivnik do četrtka, ker je od spodaj full mehko in ga morjo utrdit. V četrtek se začne sezona na Kaštivniku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pryks666
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 3:34 pm    Naslov sporočila: / Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 22:19
Prispevkov: 103


punčka kje so fotke? jo moglo zgledat zanimivo ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Punčka...dolgo časa sem razmišljal, kdo je tvoj brat in sem si končno prišel gor. Fajn človek! Sicer sem ga pa ravnokar srečal v SG in mi je podal enake informacije.

Dodam pa še lahko, da povezave (Pahernik in Kopnik) odprejo dan pred Kaštivnikom, torej v sredo.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
punčka
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 28, 2005 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 19:08
Prispevkov: 23
Kraj: Vuzenica

Upam, da misliš pravega (z belim audijem ), ja je OK, sam malo več bi lahko prišel domov (ga namreč nečak pogreša).
No če ga poznaš itak veš, da kakih pametnih informacij od njega ne moreš dobit, prek telefona, ker al dela al pa spi (vsaj zdaj ko se pripravljajo).
No za Pahernika nisem vedla (ker sem mogla inf. od mame dobit - njega namreč ne dobim na telefon).
Fotk pa nimam, ker smo doma v dolini in je Aleks premali, da bi ga vlačli v tako (še 10 let)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 30, 2005 7:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


A pol po v soboto vse laufalo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Naslednja Stran 2 od 46

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB