Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan 2010/11

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Elan 2010/11 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
surfer
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 22, 2010 8:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 10:57
Prispevkov: 19


smrkec88 je napisal/a:
Smučam od 8 leta starosti tko da smučat znam to se ni za bat, sm smučal na sulicah kot na polkarving, karving in tako naprej, imam pa zadne 4 leta kratke smuči (90 cm). Ampak se zadni 2 leti odločam da bi si kupil smuči tako za park kot za po cevcu. Sem pa že gledal elanove smuči tako da bom ob naslednji finančni "inekciji" nekaj kupil


Polkarving smuči ne obstajajo in nikoli niso, so samo smuči z bolj ali manj poudarjenim stranskim lokom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 22, 2010 8:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

surfer je napisal/a:
smrkec88 je napisal/a:
Smučam od 8 leta starosti tko da smučat znam to se ni za bat, sm smučal na sulicah kot na polkarving, karving in tako naprej, imam pa zadne 4 leta kratke smuči (90 cm). Ampak se zadni 2 leti odločam da bi si kupil smuči tako za park kot za po cevcu. Sem pa že gledal elanove smuči tako da bom ob naslednji finančni "inekciji" nekaj kupil


Polkarving smuči ne obstajajo in nikoli niso, so samo smuči z bolj ali manj poudarjenim stranskim lokom


Tudi mene kar malo 'pogreje' ko slišim izraz polkarving. To je izraz, ki so si ga izmislili slovenski trgovci, ker je bilo na začetku prodaje karving smuči kupce težje prepričati, da se odločijo za nakup novosti, pa so začeli govoriti:'' Saj to niso čisto karving smuči, to so polkarving ...''

Nikjer drugje na svetu tega izraza ne poznajo. Še ena od svetovnih slovenskih inovacij v smučariji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smrkec88
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 23, 2010 11:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 12:42
Prispevkov: 136
Kraj: šmartno pri litiji

FIDA je napisal/a:
surfer je napisal/a:
smrkec88 je napisal/a:
Smučam od 8 leta starosti tko da smučat znam to se ni za bat, sm smučal na sulicah kot na polkarving, karving in tako naprej, imam pa zadne 4 leta kratke smuči (90 cm). Ampak se zadni 2 leti odločam da bi si kupil smuči tako za park kot za po cevcu. Sem pa že gledal elanove smuči tako da bom ob naslednji finančni "inekciji" nekaj kupil


Polkarving smuči ne obstajajo in nikoli niso, so samo smuči z bolj ali manj poudarjenim stranskim lokom


Tudi mene kar malo 'pogreje' ko slišim izraz polkarving. To je izraz, ki so si ga izmislili slovenski trgovci, ker je bilo na začetku prodaje karving smuči kupce težje prepričati, da se odločijo za nakup novosti, pa so začeli govoriti:'' Saj to niso čisto karving smuči, to so polkarving ...''


Nikjer drugje na svetu tega izraza ne poznajo. Še ena od svetovnih slovenskih inovacij v smučariji.


Se opravičujem k usi tko umenjajo jst se pa tut nism izrecno poglablav a je to pravi izraz ali ne.
_________________
sam da se smuča
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
štancar
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 23, 2010 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Okt 2010 22:43
Prispevkov: 9


Zanima me najprimernejša velikost SW 12. Imam 179 cm in 77-80 kg (odvisno koliko se najem )
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 24, 2010 7:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


168cm po moje.
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2010 2:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

FIDA je napisal/a:
surfer je napisal/a:
smrkec88 je napisal/a:
Smučam od 8 leta starosti tko da smučat znam to se ni za bat, sm smučal na sulicah kot na polkarving, karving in tako naprej, imam pa zadne 4 leta kratke smuči (90 cm). Ampak se zadni 2 leti odločam da bi si kupil smuči tako za park kot za po cevcu. Sem pa že gledal elanove smuči tako da bom ob naslednji finančni "inekciji" nekaj kupil


Polkarving smuči ne obstajajo in nikoli niso, so samo smuči z bolj ali manj poudarjenim stranskim lokom


Tudi mene kar malo 'pogreje' ko slišim izraz polkarving. To je izraz, ki so si ga izmislili slovenski trgovci, ker je bilo na začetku prodaje karving smuči kupce težje prepričati, da se odločijo za nakup novosti, pa so začeli govoriti:'' Saj to niso čisto karving smuči, to so polkarving ...''

Nikjer drugje na svetu tega izraza ne poznajo. Še ena od svetovnih slovenskih inovacij v smučariji.

Ma kaj da ne. Obstajajo tudi polpalce. Jaz sem jih imel enkrat, ko sem skušal poravnati skrivljeno palico. Kolega je pa enkrat imel celo polhlače, poločala so pa itak nekaj običajnega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2010 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Polkarkoli ze, malo ste zasli s teme...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2010 4:28 pm    Naslov sporočila: Elan izbira smuči Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

Odločam se med modeli SLX, waveflex 12 in waveflex 14. In ne vem kaj naj izberem. Višina 183, teža 85.
_________________
2013/14: 1x Golte, 1x Obertauern
2012/13 : 20x
2011/12 : 28x
2010/11: 20x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 Stran 6 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan 2010/11
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB