Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Žičnice, snežni topovi, teptalci » Snežni top

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Snežni top « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gregy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 7:49 pm    Naslov sporočila: Snežni top Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


Jaz bi prosil nekoga, če mi lahko naredi nekaj snežnih topov. Nujno bi potreboval. Vsi ki ste pripravljeni bilo kaj naredit ali zrihtat mi pišite na gregy.capl@gmail.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Zakaj pa rabiš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 8:42 pm    Naslov sporočila: Re: Snežni top Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


gregy je napisal/a:
Jaz bi prosil nekoga, če mi lahko naredi nekaj snežnih topov. Nujno bi potreboval. Vsi ki ste pripravljeni bilo kaj naredit ali zrihtat mi pišite na gregy.capl@gmail.com


Nekaj? Lahko poveš vsaj zakaj, da vemo zakaj gre? Žirafa, fangun, itd.? Mislim da boš top(ove) moral izdelati kar sam, saj sem iz tega foruma tako ali tako samo jaz naredil žirafo, ostali pa so zaposleni (npr. mato trenutno dela fan gun in ne vem če se bo lotil še enega projekta hkrati?).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gregy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


lenko je napisal/a:
Zakaj pa rabiš?


progo bi rad še dodatno zasnežil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gregy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 8:54 pm    Naslov sporočila: Re: Snežni top Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


technoalpin56 je napisal/a:
gregy je napisal/a:
Jaz bi prosil nekoga, če mi lahko naredi nekaj snežnih topov. Nujno bi potreboval. Vsi ki ste pripravljeni bilo kaj naredit ali zrihtat mi pišite na gregy.capl@gmail.com


Nekaj? Lahko poveš vsaj zakaj, da vemo zakaj gre? Žirafa, fangun, itd.? Mislim da boš top(ove) moral izdelati kar sam, saj sem iz tega foruma tako ali tako samo jaz naredil žirafo, ostali pa so zaposleni (npr. mato trenutno dela fan gun in ne vem če se bo lotil še enega projekta hkrati?).


kaj pa ti bi mi lahko naredil top? sam nimam časa. športnik sem pa sem veliko zdoma, tako da ni časa.

bi se dalo kak uredit? prosim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 9:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


In za kdaj rabiš to? Ker samo šobe potujejo iz amerike 2-3 tedne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gregy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 11:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


technoalpin56 je napisal/a:
In za kdaj rabiš to? Ker samo šobe potujejo iz amerike 2-3 tedne.


doma imamo super breg za smučanje pa bi rad progo dodatno zasnežil, ker ni veliko snega, so pa super pogoji za umetni sneg. bi se dalo naredit?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucifer
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 1:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 12:27
Prispevkov: 343
Kraj: Planina pad Golico

seveda se da pa še z veseljem pripeljejo, še nekaj strani kjer lahko navežeš kontakt!!
http://www.technoalpin.com/en/
http://www.lenkosnow.com/index.asp
http://www.sufag.com/

mislim, da imaš dovolj in boš dobil ustrezne informacije!

lp
_________________
2008/09 15*Španov vrh, 4*kranjska gora, 2*višarje, 3*mokrine, 1*vogel, 1*katchberg, 1*turacher, 2*molltal, 3*kanin
2009/10 3*kranjska gora,6*španov vrh,3*višarje,2*turacher2*krvavec,2*mokrine
2010/11 2*molltal, 1*španov vrh, 1*višarje, 1*kanin
2012/13 1*mokrine, 3*turacher, 5*kranjska gora
2013/14 2*molltal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gregy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 7:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


lucifer je napisal/a:
seveda se da pa še z veseljem pripeljejo, še nekaj strani kjer lahko navežeš kontakt!!
http://www.technoalpin.com/en/
http://www.lenkosnow.com/index.asp
http://www.sufag.com/

mislim, da imaš dovolj in boš dobil ustrezne informacije!

lp


kaj ti se nrca delaš? kje pa naj dobim denar za en taki top?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lenuh
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 21:51
Prispevkov: 126


Potem moraš meti več kompresrejev in viskotlačnih čistilcev!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 4:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Če bi mi v ZS-ju al pa v temi povedal kateri top potrebuješ bi ti jaz verjetno odgovoril na prošnjo?

Če gre za Combo gun rabiš visokotlačni čistilec in kompresor. Dalo bi se dogovorit da ti ga izdelam, če si šobe in cev za povezavo topa z visokotlačnim čistilce zrihtaš sam. Tega ti jaz ne bom rihtal. Greš v trgovino, kjer majo hidravlične sisteme in ti odrežejo cevi koliko želiš, nato pa na eni strani zmontirajo fiting za povezavo z topom na drugi strani pa priključek za visokotlačni čistilec. Prosim te, da mi v postu tudi poveš koliko pretoka ima tvoj visokotlačni čistilec in koliko kompresor.

Prosim te za konkreten odgovor saj tudi jaz nimam časa da ti vse 10k x pišem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gregy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 5:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


technoalpin56 je napisal/a:
Če bi mi v ZS-ju al pa v temi povedal kateri top potrebuješ bi ti jaz verjetno odgovoril na prošnjo?

Če gre za Combo gun rabiš visokotlačni čistilec in kompresor. Dalo bi se dogovorit da ti ga izdelam, če si šobe in cev za povezavo topa z visokotlačnim čistilce zrihtaš sam. Tega ti jaz ne bom rihtal. Greš v trgovino, kjer majo hidravlične sisteme in ti odrežejo cevi koliko želiš, nato pa na eni strani zmontirajo fiting za povezavo z topom na drugi strani pa priključek za visokotlačni čistilec. Prosim te, da mi v postu tudi poveš koliko pretoka ima tvoj visokotlačni čistilec in koliko kompresor.

Prosim te za konkreten odgovor saj tudi jaz nimam časa da ti vse 10k x pišem!


dogovarjam se že s tremi glede topa. tako da če se ne bom z ostalimi nič dogovoril te kontaktiram.
Hvala za pomoč, pa brez zamere
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gregy
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2009 17:26
Prispevkov: 28


vaim pa te da prideš smučat ko bo proga še umetno zasnežena in steptana, lahko tudi nočni ker imamo reflektorje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Kje natančno v vznožju Rogle je to vaše smučišče?
Nisem malokrat na vašem koncu, a ga še nisem zasledil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


gregy je napisal/a:
technoalpin56 je napisal/a:
Če bi mi v ZS-ju al pa v temi povedal kateri top potrebuješ bi ti jaz verjetno odgovoril na prošnjo?

Če gre za Combo gun rabiš visokotlačni čistilec in kompresor. Dalo bi se dogovorit da ti ga izdelam, če si šobe in cev za povezavo topa z visokotlačnim čistilce zrihtaš sam. Tega ti jaz ne bom rihtal. Greš v trgovino, kjer majo hidravlične sisteme in ti odrežejo cevi koliko želiš, nato pa na eni strani zmontirajo fiting za povezavo z topom na drugi strani pa priključek za visokotlačni čistilec. Prosim te, da mi v postu tudi poveš koliko pretoka ima tvoj visokotlačni čistilec in koliko kompresor.

Prosim te za konkreten odgovor saj tudi jaz nimam časa da ti vse 10k x pišem!


dogovarjam se že s tremi glede topa. tako da če se ne bom z ostalimi nič dogovoril te kontaktiram.
Hvala za pomoč, pa brez zamere


Aha dobro. In če ni skrivnost, o katerem topu in s katerimi tremi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Žičnice, snežni topovi, teptalci » Snežni top
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB