Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja
 Katschberg « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2006 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Danes je bilo precej manj ljudi kot včeraj, ko je bila za moj okus gužva na žičnicah in progah kar prehuda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2007 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Obratuejejo vse naprave. Direttisima je zaprta v zgornjem delu vse ostale proge pa naj bi bile odprte.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_swift_
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2007 10:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 16:48
Prispevkov: 30


Je bil kdo zadnje dni na Katschbergu? Kako so urejene proge? Je dovolj snega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2007 10:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Jest sm biv zadnje dni novega leta. Takrat ni bilo dobro. Premalo snega. Najbolj se trenutno splača Nassfelda na koroškem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bajka
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 12:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 12:31
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

Bili gor v nedeljo - 7.1.. Vreme odlično, sneg do 13.z elo v redu, potem na sončnih legah južen. Tut kakšna trava se vidi. Kljub obilici južnih sosedov gužve ni bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 1:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Zdele se je pa stanje malce izboljšalo saj je padlo 5cm novega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_swift_
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 5:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 16:48
Prispevkov: 30


bajka je napisal/a:
Bili gor v nedeljo - 7.1.. Vreme odlično, sneg do 13.z elo v redu, potem na sončnih legah južen. Tut kakšna trava se vidi. Kljub obilici južnih sosedov gužve ni bilo.


ja jst grem naslednji vikend gor, zdj me pa sam še zanima če je blo kaj kamenja al pa skal?
Hvala za informacije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bajka
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2007 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 12:31
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

Mogoče sem in tja kakšen, ampak ni hude sile.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 23, 2007 2:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Trenutno ga je padlo 40cm novega. Kot kaže bo smuka zelo ugodna že ta vikend. Sam da ga ne bo pobral.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2007 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


evo danes sem bil gor!vreme sončno in oblačno!na vrhu je pihal močan veter tako da 6sedežnici od 11 naprej nista več vozili(ena je proti koncu spet začela obratovat)proge so bile fantastično urejene moram reči da je tak sneg malokrat ker oba hriba nista bila povezana zato smo se z avtom odpeljali na drugo stran kjer je bilo tudi super.imam še par slikc s telefona k jih dam jutr gor
lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hitrediscipline
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2007 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 14:25
Prispevkov: 17


Tud jest sem bil 3.2. gor. Proge super urejene, le veter je nagajal in zaradi izklopa 6-sedežnic je nastala na ostalih napravah precejšnja gneča. Sicer pa za 15.50 EUR-a kolk je stala karta je blo več kot super.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2007 3:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz sem bil tudi gor v soboto. Je bilo vseeno malo bolje kot piše Šubic. Troseda je bila res cel dan zaprta, tako da je bil na smučeh Aineck odrezan od Katschberga. Tschanek je bil zaprt nekako med 12:00 in 2:00, potem so ga pa po dobri uri spet zaprli, vendar so že prej odprli Gamskogel, ki je delal čisto do konca, čeprav so bili sunki vetra zares močni. Okoli poldneva je bila tako gneča na vlečnici Tshanek kar velika, čakal si kake pol ure, vendar je bilo na drugih napravah in pozneje, ko so spet pognali posamezne sedežnice bolje. Če si bil dobro zavarovan proti vetru, je bila smuka kar ugodna, lahko si kljub drenu prišel do norme 30 voženj. Za polovično ceno karte (Merkurjeva akcija) kar v redu. Je pa pošteno spihalo sneg, ponekod do ledu ali trave. Škoda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2007 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


ko sta obstali obe 6sedi sem se jaz odpeljal do aineka(ob pol 2)zato nevem kdaj so jih ponovno zalaufali tudi na oni strani je bilo super
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Koliko časa se pa potem voziš z busom do Ainecka. Jaz se sploh nisem spomnil, da bi lahko šel tja (z busom ali pa kar s svojim avtom). Je bilo tam kaj gužvem in vetra? Na naši strani so smučarji kar nekam izginili. Se mi zdi, da so se bolj poskrili po kočah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2007 4:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


šli smo z avtom(voziš se 10 do 15min)tudi tam je pihalo vendar ni bilo sile .ni pa bilo nobene gužve zato ker ni bilo skoraj nobenega slovenca dol
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja Stran 3 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB