Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja
 Katschberg « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2006 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

O jej, sele sedaj opazil da sta dva topica o katschbergu, tako zal negre, odlocit se je treba v katerega bomo pisali in kateri bo primaren, da se pobrise drugega..

Drugace pa se pricakuje veliko slovencev ponovno na katschbergu v sredo, saj veste praznik
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2006 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja nevem še kam bi šel? Mogoče Gerlitzen?
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2006 9:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Vceraj bil gor, prvih nekaj fur, je bilo odlicnih, ampak ze ob 9h je bilo toliko kamnov na vseh progah da me je kar srce bolelo, zjutraj je bil soncek, kasneje pa tisto vreme, ko ne vidis niti kuclja, bodisi z ocali ali brez.. Na Ainecku je grozovito pihalo in jasno cisto ves sneg spihan do ledu na diretissimi..

Smucali smo ze boljse
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2006 2:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Meni pa ni jasno kako so se lahko pojavili kamni na vseh progah, če jih u nedelo ob 4 popoldne nič ni bilo samo led je bil.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2006 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Zanimivo kaj? Ja tudi jaz bi raje videl da to ni mogoce, pa je, da sploh ne omenjam diretissime in tiste tri proge katere so pod stirisedo..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
MajaM
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 17, 2006 6:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

Bil kdo v kratkem gor?

Jaz grem jutri, pa me zanima kako in kaj je gor ) sej vem za linke smučišča...samo tam nikol ni točno :S

lep smučarski pozdrav, MajaM
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MajaM
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 18, 2006 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

Hojla!

Danes sem bila sama gor, in je bilo super. Dopoldan je bilo megleno v pasovih; hitro so se premikale plasti megle. Potem pa bolj, ko je šlo proti koncu smuke, lepša "šajba" se je delala. Kakšne fotke posredujem čim prej...

Aja sneg, sicer mehak ampak odličen, sem pa tja tudi kakšna "ledena plošča" ampak šele popoldan, ko smo "ta'mehkega" spravli na kupe

Na enem delu sem zasledila tablo, kjer je pisalo, da je snega do 160cm... nisem pa imela občutka da ga je "tako malo"

Lep pozdrav, MajaM
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 20, 2006 8:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Bil včeraj gor. Fantastično vreme. Zjutraj Diretissima speglana in trda, prvih pet fur-poezija, saj ni bilo nobene gneče. Nato pa proga (trosedežnica) proti St. Margarethen, celo dopoldne trda. Nasmučal sem se kot že dolgo ne. Ostale proge so bile okro 13.00 ure kar zorane, samo se ga je dalo še vedno terat. Me pa danes malo obraz peče (sem kremo doma pozabil). Skratka dan-"čista šajba".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2006 9:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Al bo še kdo šel kej gor. Planiram za soboto ali nedeljo. Temperature pa bodo pod -0 tko da se še nasmučajte.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 10, 2006 12:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Bil včeraj gor. Fantastično. Nov sneg nad 1500m. Proge iz Ainecka do St. Marghareten so zdržale skoraj do konca. Izjemi sta bili progi pri dbosedežnici ki sta zdržali do 14. ure. Zjutraj trdo super vreme lepo Diretissima brez kopnin. Snega je še dovolj. Naprave obratujejo še do 23.4 vendar ne vse. Samo naprave pri Katschbergu. Na drugi strani Ainecka kjer so večinoma sedežnice je bilo pa že malo prej južno zaradi lege. Vendar važno je da sem se nasmučal Diretissime in prog proti St. Marghereti tam je bila perla.
Tako mam še ene par slikc.


Pogled na Aineck

Pogled na Tschanek. Tisti rjav sneg pa delajo tko kot na Pohorju.

Ob 14 11 stopinj vendar v senčnih delih še zmeraj dobro oz. trdo.
Tako pa smo zaključili z nižjeležečimi smučišči. Sedaj je na vrsti še ene par smuk na ledeniku Möelltal.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Danes obratuje 5 naprav. Obratovati sta začeli sedežnici Tschanek(brez pripadajoče proge)in Gamskogelexpres z pripadajočami progami. Po mojih izračunih je skupno odprtih 7,5km prog.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2006 3:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Sedaj je stanje že skoraj odlično. Obratuje 10 od 16 naprav. Imajo do 50cm snega. Sedaj zasnežujejo že tri dni zapored tako, da bo za vikend morda že vse odprto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 26, 2006 9:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Danes bil gor. Perfektno vreme. Nekaj gužve zgolj proti koncu smučarskega dne na trisedežnici Aineck. Proga proti St. Marghareti kjer so tudi zasneževali. Letos so na novo kupili vsaj dva M18 in en top Gemini. Nekaj kamenja se je tudi znašlo vendar manj kot na Gerlitznu. Elan je imel tudi test smuči. Dva Slovenca sta dobila 2. in 3. nagrado. Veliko Slovencev je bilo 4 avtobusi so prišli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borgul
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2006 7:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 16:27
Prispevkov: 53


Je diretisima že odprta?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2006 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Samo spodnji del(zadnja strmina)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja Stran 2 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Katschberg
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB