Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 8:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Če odštejemo Jermana, je bil Yong Pyong zadnje prizorišče moške zmage...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 9:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


mitjaz je napisal/a:
Če odštejemo Jermana, je bil Yong Pyong zadnje prizorišče moške zmage...



zadnje prizorišče moške zmage v tehničnih disciplinah...SL

http://sl.wikipedia.org/wiki/Mitja_Kunc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Robi
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Dec 2009 11:19
Prispevkov: 23


mdolzan je napisal/a:
Ok ste me sprovociral...


"Ekskluzivnost teh smuči je predvsem v sami izdelavi. Svojega strokovnjaka smo poslali v tovarno, kjer je iz zaloge vseh materialov izbral najboljše. Po izboru materiala so na posebni proizvodni liniji delavci v 9 tednih zelo počasi in skrbno izdelali 20 parov smuči. Po končani proizvodnji so vse smuči premerili z laserjem, da bi ugotovili kakršnakoli odstopanja glede predpisanih mer (geometrija, radij, dolžina), zato so vse smuči narejene z minimalnim odstopanjem."

vir. extremevital.com

ime Yong Pyong Limited Edition pa zmaga...

So lahko še tolko dobre samo stranke si pa prej odženejo kot pritegnejo s tem marketinškim pristopom....



Kaj pa je narobe s takšnim opisom?

Glede imena je pa povsem logično, če se grejo neko limited edition in je zraven Kunc, je to seveda edino logično ime. Kunc je tam zmagal, pa še ime je nenavadno, da greš malo brskat, zakaj takšno ime. Meni se zdi izvirno.

Pa Romanu tudi ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 1:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


mdolzan je napisal/a:

So lahko še tolko dobre samo stranke si pa prej odženejo kot pritegnejo s tem marketinškim pristopom....




Men se zdi tak marketinški pristop čist OK! Mitja je po mojem še vedno velik renome slovenske smučarije. dizajni so mi tut dobri, spletna stran www.fidasports.com pa še bolj!!


P.s. nisem še dobil nobenega popusta in nimam nobene veze s firmo ....sem pa že testiral in sem pozitivno presenečen... Ali je testiral še kdo? Dajte mal napisat folk!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

Vidim, da je res ...

Kolega mi je poslal link na ta forum in mi sporočil, naj si malo ogledam, kako vroče in vneto debatirate o smučkah FIDA. Me zelo veseli, saj sem lastnik blagovne znamke FIDA.

Torej, kdorkoli želi izvedeti karkoli o smučeh FIDA (ali pa o kateremkoli drugem izdelku FIDA) mi naj zastavi vprašanje. Z veseljem vam bom odgovoril. Seveda moji odgovori ne bodo povsem nepristranski, a kot bivši tekmovalec (brez večjih uspehov v mladinski konkurenci, zato članske niti okusil nisem) in učitelj smučanja, vam zagotovo ne bom trosil nekih neumnosti in hvalil FIDO za vsako ceno. Kot tudi vsem ostalim ''v živo'' povem odkrito, predstavim prednosti in priznam slabosti, ki jih ima FIDA (in seveda vsaka druga znamka). Ker so me na smučke postavili pred več kot 30-imi leti, sem do danes preizkusil ogromno znamk in modelov in na osnovi teh izkušenj lahko zagotovo dam neko objektivno oceno o smučkah.

Kot rečeno, vsaka smučka ima svoje pomankljivosti in ravno iz tega dejstva smo v firmi štartali pri oblikovanju naše kolekcije smuči. Prepričani smo, da imajo še zmeraj vse FIDA smuči določene pomankljivosti, a smo hkrati prepričani tudi, da so skoraj brez pomankljivosti...

Vabljeni k debati!



P.S.
Robi, za tvojo vnemo in navdušenost si pa zagotovo zaslužiš več kot 20% popust. Ko boš naslednjič kupoval pri Romanu, prej pokliči na našo firmo (www.fidasports.com) in bom jaz Romanu naročil, da ti da najmanj 21% popust
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Rotty
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 12:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Fida pozdravljen..prav lepo presenečenje, da si se oglasil, če sem prav iskren, pa vendar iz poslovnega stališča povsem osnovni bonton...

No pa. da ti takoj podam vprašanje, kateri nas najbolj!? zanima: Handmade in EU? Kateri del EU
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 12:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Kaj kateri del, kar čigavi stroji
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 12:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

Rotty je napisal/a:
Fida pozdravljen..prav lepo presenečenje, da si se oglasil, če sem prav iskren, pa vendar iz poslovnega stališča povsem osnovni bonton...

No pa. da ti takoj podam vprašanje, kateri nas najbolj!? zanima: Handmade in EU? Kateri del EU


Najpogostejše vprašanje...

Zaradi podpisane PNI (pogodba o nerazkritju informacij) ali NDA (non-disclosure agreement) tega podatka ne smemo razkriti, drugače bi z veseljem napisali Handmade in ...

Smučke FIDA niso izdelane ne v Bolgariji, ne v Romuniji, ne na Kitajskem, tudi v Sloveniji ne. So ''srednje-evropejke'', iz okolice Alp, kjer je nastala večina najboljših smučarskih tovarn.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
FIDA
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 3:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

Jutri, v soboto, 9. januarja, imamo brezplačen test na Rogli. Na voljo bodo vsi modeli in vse dolžine.

Vsi, ki vas zanimajo smuči FIDA, ste lepo vabljeni!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smucarka88
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 11:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2009 14:48
Prispevkov: 46


zanima me, ali bodo testi tudi na krvavcu oz. na katerih vseh smučiščih bodo letos ti testi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 11, 2010 11:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

smucarka88 je napisal/a:
zanima me, ali bodo testi tudi na krvavcu oz. na katerih vseh smučiščih bodo letos ti testi?


Na večini slovenskih smučišč bo več kot 15 brezplačnih testov smuči FIDA. Seznam lokacij in datumov si oglejte na http://www.fidasports.com/KV/Aktualno/Novice/noviceizpis/tabid/133/smid/617/ArticleID/11/reftab/39/Default.aspx


Se vidimo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tomek
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 23, 2010 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Danes sem na Piskru testiral smuči FIDA Laser Gold in Xenon Silver, vendar moram priznati, da sem v nasprotju z večino ostalih uporabnikov foruma razočaran, saj so se mi smuči zdele neodzivne, zavojev nisem mogel izpeljati tako kot sem jih hotel, občutek na smučeh pa je bil zelo nesiguren. Če jih primerjam z Racetigerjem SL, Rossignol 9X, letošnjo SLX in pa tudi s 6 sezon starimi RC4 WC SC so se mi zdele v čisto drugem rangu. Vendar pač, vsake oči imajo svojega malarja, kot kaže pač ne ustrezajo mojemu načinu smučanja
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 24, 2010 1:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Zanimivo ja. Tudi jaz sem naredil par fur z Laserjem SL Gold in bi jih kar imel... Robniki so res grabili, je pa res da je treba smučko fajn stisniti za kratke zavoje po kanti in navajen SW14 sem se moral na progi kar nekaj krat ustaviti, ker so pekla kolena... Bi rekel da je bolj podobna pravi race dili kot trgovinskim slalomkam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
FIDA
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 24, 2010 11:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

tomek je napisal/a:
Danes sem na Piskru testiral smuči FIDA Laser Gold in Xenon Silver, vendar moram priznati, da sem v nasprotju z večino ostalih uporabnikov foruma razočaran, saj so se mi smuči zdele neodzivne, zavojev nisem mogel izpeljati tako kot sem jih hotel, občutek na smučeh pa je bil zelo nesiguren. Če jih primerjam z Racetigerjem SL, Rossignol 9X, letošnjo SLX in pa tudi s 6 sezon starimi RC4 WC SC so se mi zdele v čisto drugem rangu. Vendar pač, vsake oči imajo svojega malarja, kot kaže pač ne ustrezajo mojemu načinu smučanja


TOMEK, zelo korekten prispevek, predvsem zaradi zaključka. Res je, da imajo vsake oči svojega malarja. Če ga ne bi imele, bi vsi v svetovnem pokalu vozili isto znamko smuči in na cestah bi srečevali le avtomobile enega proizvajalca.

Nobena znamka ne more ustrezati vsem in čisto verjamem, da se na FIDI nisi počutil dobro, kot si zapisal že sam. Pač ne ustrezajo tvojemu načinu smučanja, tvoji konstituciji, tvoji ... Me pa veseli, da nisi po stari slovenski navadi zapisal, da so smučke FIDA eno veliko sranje in da skušamo vse nateg...

Če bi nam uspelo pripraviti smuči, ki bi ustrezale vsem, od A do Ž, bi bili absolutni zmagovalci. Brez konkurence. A žal nismo, še zmeraj pa večini smuči FIDA zelo ustrezajo in so nad njimi navdušeni.
TOMEK, upam, da boš naslednjo sezono prišel še na kakšen test smuči FIDA, preizkusil nove modele in boš morda zadovoljen s katerim. Ti ga bomo dali s posebnim popustom ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
FIDA
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 24, 2010 11:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

Matic je napisal/a:
Zanimivo ja. Tudi jaz sem naredil par fur z Laserjem SL Gold in bi jih kar imel... Robniki so res grabili, je pa res da je treba smučko fajn stisniti za kratke zavoje po kanti in navajen SW14 sem se moral na progi kar nekaj krat ustaviti, ker so pekla kolena... Bi rekel da je bolj podobna pravi race dili kot trgovinskim slalomkam.


MATIC, ja, Laser Gold je skoraj dirkaška dilca. Čeprav je trgovinska varianta, je še zmeraj zelo zahtevna in večino smučarjev proti koncu fure pečejo noge. Tudi tiste, ki imajo po 50 in več smučarskih dni. Preverjeno ...

Tvoji SW 14 je pa zelo podobna Xenon Silver. Trdota in zahtevnost je skoraj enaka, le na sredini je nekoliko ožja, spredaj pa manj lopatasta- zaradi tega je bolj odzivna in lažje jo je spraviti iz enega v drugi zavoj. Ima pa zaradi manjše površine verjetno nekoliko slabšo stabilnost in plovnost v celem snegu. Upam, da si testiral tudi ta model. Kako se ti je zdel?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 3 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB