Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Učenje smučanja za majhne otroke

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Učenje smučanja za majhne otroke « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2023 12:57 pm    Naslov sporočila: Učenje smučanja za majhne otroke Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 241


Zdravo,

Mojega sina, ki bo v zimskih časih star 4 leta in pol, bi rad letos naučil smučanja. Sem iz Ljubljane, tako da me zanima, kako bi ga najlažje (in tudi denarnici prijazno) naučil smučanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2023 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 530


zastonj: prvi hrib, ki sploh ni treba da je prevelik, še bolje da ni. Mal v hecu štamfita skupaj gore, dole, pa se mal spuščajta. Pa kak čajček v čutarci in to je to. Če mu bo všeč štartaj na kaj več, če se mu zagravža, ga vpiši v nogomet

Če ne rata, naslednjič vzamta v isto akcijo njegovga najboljšga kolega. Prvič zanalašč ne, da se ne bosta vzpodbujala, kok bad je to smučanje.
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pkrzic
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 21, 2023 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2012 21:21
Prispevkov: 30


Smucisce Šentjošt ima krasne tečaje. Stanejo ranga 80eur za 4 x po 1,5 ure.
V tem času otroka skoraj garantirano spravijo do stopnje, da se samostojno pelje na vrvni žičnici in kontrolirano pelje po položni progi.

Tečaji so popoldne, ponavadi od 17.15 do 19.00 (4-krat)
Imajo topel prostor, kjer lahko med cakanjem narocis in popiješ čaj.

Ko se začne pripravljat k snegu, ali je dovolj hladno za zasneževanje, morate biti pozorni saj tečaje objavijo na svoji spletni strani. Ti tečaji so lahko zelo hitro zapolnjeni (tudi v 1 uri).

To sicer ni težava v zimah, ki so bogate z mrazom in snegom, saj je teh tecajev več in tako lažje prideš do termina. Če pa je zima slaba, je terminov manj in tako tudi možnosti za rezervacijo.

Jaz sem dal skozi te tečaje vse tri svoje otroke in zadeva je res super.
Po enem takem tečaju (ali pa morda dveh, če je pri prvem otrok mlajši ali malo bolj nesiguren)ga toliko naucijo, da lahko otroka pelješ na smucanje na enostavno smucisce npr Skibor, Kranjska Gora - Mojca ali Bedanec in podobno.

Mi smo naso tamalo tako že prvo leto po tem tecaju vlekli na Obertauren kjer smo čisto lepo smučali (sicer ne cel dan ker se ni imela 5 let in je bila utrujena in ne po vseh progah, ampak smo glede na njeno starost in izkušnje čisto krasno smucali)


Se povezava: https://smucisce.stjost.si/index.php
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Učenje smučanja za majhne otroke
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB