Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ELAN S08 ter ROSSIGNOL pancerji "PROBLEM"

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 ELAN S08 ter ROSSIGNOL pancerji "PROBLEM" « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
nosi
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 07, 2005 7:25 pm    Naslov sporočila: ELAN S08 ter ROSSIGNOL pancerji "PROBLEM" Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 11:44
Prispevkov: 8
Kraj: Trebnje

Zamenjal sem pancerje in sicer sem nabavil Rossignol Elite PRO2, sedaj pa sem opazil ko sem jih dal gor na smuče da ima spredaj kakšen milimeter prostora, ta luft ima spodaj pod pancerjem, tako da če z roko pritisnem se pa pritisne na dno. Sedaj pa me zanima če imajo te ELANOVE vezi ELD 11.0 kakšne nastavitve spredaj, da pancer pritisne ob poden.

Vem ko sem imel smučke od Atomica, da se je to dalo nastavit, pa me zanima če se da tudi pri mojih S08 od ELANA.

Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nosi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 11:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 11:44
Prispevkov: 8
Kraj: Trebnje

Bom dal še sliko zarven, da boste lažje razumeli, na sliki so še marker vezi, ampak nima veze.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2005 6:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Skor ti neb verjel ker bancar ne lebdi oz je dvignjen gor spredaj so vezi vse enake mogoč je caka v pancarju oz v nastavitvi vezi zadaj da feder ne poriva z določeno silo naprej. Za nastavljat nima ker gre cela glava mal gor. Mogu bi vidt mam pa tud rezervne vezi da bi sprobal in pregledal jutr pop se oglas pr men
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » ELAN S08 ter ROSSIGNOL pancerji "PROBLEM"
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB