Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Kope - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gasperv
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 9:34
Prispevkov: 27
Kraj: Dolenjska

bil vceraj. najbrz bi lahko vedel, da se na praznik in ob soncnem vremenu bolj splaca it hodit al pocet kaj drugega.ljudi je bilo ogromno.
sem pa na kopah bil nazadnje v osnovni soli, kar pa je ze dolgo.in sem pozabu kako lepo je.
moram en dan nazaj. med tednom najboljse. da se navozim.
_________________
lp
G.

sezona 2009/2010: 3x Turracher Höhe, 1x Mölltal, 2x Kr. Gora, 4x Krvavec, 1x Stari Vrh, 1x Rogla. 3x Bela, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 10:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

gasperv je napisal/a:
bil vceraj. najbrz bi lahko vedel, da se na praznik in ob soncnem vremenu bolj splaca it hodit al pocet kaj drugega.ljudi je bilo ogromno.
sem pa na kopah bil nazadnje v osnovni soli, kar pa je ze dolgo.in sem pozabu kako lepo je.
moram en dan nazaj. med tednom najboljse. da se navozim.


Gužva je bila zasluga nedelovanja Kaštivnika, ker je baje "crknil" nek rele na štirisedežnici....bil pa je zares krasen dan...BTW na Kaštivniku (še vedno) ne znajo ratrakirat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

ka ste pa potem delal na kopah če je kaštivnik crknu .saj drugje ni kej smučat saj proge so še samo će je bila taka gužva kot drugot si se na pungertu ene 4krat pelju za dnevno karto ,ane
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoX
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Zdaj pa ne vem ali so naprave krive (Leitner) ali pa samo ne znajo delati z njimi Ja ratrakiranje je bol bogo to se ve.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


V ponedeljek je res crknu Kaštivnik, ampak jaz sem šel na pir, pa mi ni nič manjkalo. Po kakšni dobri uri so ga popravli, za nagrado pa še odprli črno progo. Res sta kakšni dve kopnini na strmini, pa v izteku, ampak vse označene, smučarija, pa boljše, da ne omenjam, ker boste pol vsi tam gor.
Rdeča zjutraj fenomanalna, kasneje pa so se že malce delali kupi, kar je ob novozapadlem snegu za pričakovat. Vsem, ki vam ne paše to, ali ono, svetujem, ostanite doma in nam ne delajte gužve na smučišču.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janim
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 9:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 8:59
Prispevkov: 52


zlatko83 je napisal/a:
V ponedeljek je res crknu Kaštivnik, ampak jaz sem šel na pir, pa mi ni nič manjkalo. Vsem, ki vam ne paše to, ali ono, svetujem, ostanite doma in nam ne delajte gužve na smučišču.


Haha, kako zadovoljni smučarji, takšni manjkajo....daš 26 evrov za karto, da lahko potem piješ pir.....pa še ful so zadovoljni čestitam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 11:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

janez je napisal/a:
ka ste pa potem delal na kopah če je kaštivnik crknu .saj drugje ni kej smučat saj proge so še samo će je bila taka gužva kot drugot si se na pungertu ene 4krat pelju za dnevno karto ,ane


Baje da velike količine Brihtola škodujejo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


janim je napisal/a:
zlatko83 je napisal/a:
V ponedeljek je res crknu Kaštivnik, ampak jaz sem šel na pir, pa mi ni nič manjkalo. Vsem, ki vam ne paše to, ali ono, svetujem, ostanite doma in nam ne delajte gužve na smučišču.


Haha, kako zadovoljni smučarji, takšni manjkajo....daš 26 evrov za karto, da lahko potem piješ pir.....pa še ful so zadovoljni čestitam


He, he...zelo dobro povedano.

Vidim, da so Kope še vedno v podnu, kar se tiče organizacije itd. Crkavalo prej, ko je bil muzej, crkava zdaj ko je na pol muzej, ljudje pa vsi po vrsti navdušeni, da lahko gredo gor na pir... . Veste koliko smo plačevali za karto prej v SIT, če je delalo samo zgoraj? 600 SIT, tako je! Kaj pa danes? Drapnejo te kot psa, pa ni važno ali kaj dela ali ne.

Za tole, kar ponujajo Kope je karta lahko max 15 EUR, pa še to, če vse dela...Dajte se že streznit, ker ne morete konkurirati Pohorju, Kranjski gori, Krvavcu niti pod razno, torej zakaj takšna cena karte??? Res ste smešni!
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 2:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

V kolikor ne veš.....cene za Kope se diktirajo iz Maribora... kakor tudi bolj ali manj cene hrane in pijače....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smoky76
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 11:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 17:39
Prispevkov: 15


dejvi je napisal/a:
janim je napisal/a:
zlatko83 je napisal/a:
V ponedeljek je res crknu Kaštivnik, ampak jaz sem šel na pir, pa mi ni nič manjkalo. Vsem, ki vam ne paše to, ali ono, svetujem, ostanite doma in nam ne delajte gužve na smučišču.


Haha, kako zadovoljni smučarji, takšni manjkajo....daš 26 evrov za karto, da lahko potem piješ pir.....pa še ful so zadovoljni čestitam


He, he...zelo dobro povedano.

Vidim, da so Kope še vedno v podnu, kar se tiče organizacije itd. Crkavalo prej, ko je bil muzej, crkava zdaj ko je na pol muzej, ljudje pa vsi po vrsti navdušeni, da lahko gredo gor na pir... . Veste koliko smo plačevali za karto prej v SIT, če je delalo samo zgoraj? 600 SIT, tako je! Kaj pa danes? Drapnejo te kot psa, pa ni važno ali kaj dela ali ne.

Za tole, kar ponujajo Kope je karta lahko max 15 EUR, pa še to, če vse dela...Dajte se že streznit, ker ne morete konkurirati Pohorju, Kranjski gori, Krvavcu niti pod razno, torej zakaj takšna cena karte??? Res ste smešni!



kerga leta si pa bil nazadnje gor, da si mel karto za 600 Sit?? si bil 1x na otvoritvi sezone?

je pa res, če ne laufa kaštivnik ne laufa praktično nič
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 7:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Danes nas je zjutraj pričakalo kake tri cm snega na poteptani podlagi. Temperatura zjutraj okoli -6 st.C in oblačno. Čez dopoldan se je vedno bolj jasnilo. Sonce je poskrbelo za lep zimski dan. Cesta prevozna bp, do Partizanke so potrebne zimske gume.
Proge zjutraj lepo za vozit, proti opoldnevu pa se je sneg začel nabirati v manjše kupe in je bilo potrebno ponekod kar malce popaziti. Na črni progi Kaštivnika se je na zadnjem klancu opoldne začelo pojavljati kamenje, tako da je najbolje kar spustiti in ohraniti drsno podlogo.
Ljudi ravno prav. Presmučal vse razen Pungarta in Sedla; na Pungart se nisem spustil, ker sem pričakoval, da bo gneča.

Slikce:
zjutraj Kaštivnik rdeča








Mala Kopa


Pogled proti V.Kopi


Kopnik/Pahernik












Velika Kopa


Artilerija


Kaštivnik opoldne


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2010 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Včeraj (sobota) je bilo zame idealno...sicer je snežilo dokaj močno (na 4 sedi si bil snežak, ko si prišel na vrh) in v pasovih je bilo megleno, a se je videlo povsem OK, najbolje od vsega pa prazno smučišče...malo nas je bilo obiskovalcev iz doline (večina, ki se je namenila na vrh brez 4WB so obtičali v jarkih) in le redki trmasti, ki so nastanjeni gor, so hoteli izkoristiti karto ).
Kaštivnik rdeča je bila hitro razrita, črno pa sem imel LE zase...koliko fur - toliko črt v cevcu...podlaga "ravna", na njej pa 20cm friškega...IDEALA...

Danes (nedelja) je bilo obiskovalcev vremenu primerno, a še vedno se ni čakalo nič na Kaštivniku...proga je bila seveda mehka zaradi sobotnega sneženja, nesreč pa najbrž rekordno število ... in kaj razmišljajo prepotentni starši, ki peljejo v vlakcu, čez celo smučišče, otroke, ki niti hoditi ne znajo (oni pa ob tem jočejo) po Kaštivniku?

Črna je bila danes rodeo-drive proti včerajšnji poeziji, zato sem šel na pokušino le 1x, da ostane v ustih sladek okus iz sobote...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kuracpalac
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2010 2:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 14:07
Prispevkov: 2


A je mogoče letos na kopah snowpark? Alpa vsaj kakšen kicker..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2010 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


kako bo ratal kakšen park, če so že s snegom takšne težave (izgubljeni prvi del sezone press)...
naravnih kickerjev je obilo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2010 2:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

otroci se imajo pravico učiti smučanja . na vas boljših smučarjih pa da jih pazite in predvidevate . ker če bi tebe kak prepotentnež zbil pred parimi leti zdaj nebi smučal ,ok
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 7 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB