Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predprodaja kart - kaj dogaja?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 Predprodaja kart - kaj dogaja? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
PohorskaVzpenjača
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Avg 2011 11:46
Prispevkov: 276
Kraj: Maribor

Tukaj se moram strinjati z Lenkom, saj je proga pod Poštelo ponoči užitek zase
_________________
2013/14 1x dnevna 13x nočna
2012/13 25x dnevna 20x nočna
2011/12 23x dnevna 18x nočna

Najnovejši video: http://youtu.be/Cc4PfsCz4hI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Če je proga dobro pripravljena je res užitek, ampak žal sem malokdaj naletel na dobro pripravljeno progo na nočni smuki. Ponavadi so na progi ogromni kupi snega in ledene plošče - to pa za mene ni užitek
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
PohorskaVzpenjača
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Avg 2011 11:46
Prispevkov: 276
Kraj: Maribor

jaz sem lani bil žal zaradi bolezni le 1x na nočni in bilo je tako lepo, da mi je bilo prav žal, da sem zbolel...
_________________
2013/14 1x dnevna 13x nočna
2012/13 25x dnevna 20x nočna
2011/12 23x dnevna 18x nočna

Najnovejši video: http://youtu.be/Cc4PfsCz4hI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 11:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Izjava Iztoka Kvasa:
"To sta čisto drugačni karti, to je ponudba za zunanji trg. Želimo privabiti Hrvate, da Pohorje sprejmejo kot lokalno smučišče. Cena ne more biti enaka, saj imajo Mariborčani Pohorje pred nosom, Zagrebčani pa se morajo do nas pripeljati ter tako porabijo dodatne evre za bencin in cestnino,? je pojasnil Kvas. Pa dobro no.....kdo je tu zdaj nor (razen nas ki podpiramo te ciganske posle na ŠC Pohorje.... Iztok, pa dobro kaj ti konzumiraš??????? Vir: http://www.zurnal24.si/za-hrvate-trikrat-ceneje-clanek-173325 Kdo nas ujčka na Hrvatiji, Jodlerlandu, Italiji? Evo ti karto in BMK kak si prišel do sem....Mi pa bogi bogi Zagrebčani in karto trikrat ceneje....sram naj vas bo......gamad....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 12:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Edino pravilno (nekdo se je že ojunačil in dal na facebook):

"Spoštovani,
rad bi prijavil absolutno nesorazmerno ponudbo smučarske sezonske karte za smučanje na Mariborskem Pohorju. Mariborski ponudnik ponuja karto za 295?, zagrebški ponudnik pa za 90?, pri čemer je mariborska ponudba še slabša, ker omogoča samo 10 dnevnih kart, zagrebška pa neomejeno število. V dokaz kopiram navedbo na strani ponudnika dne 29.11. 2012 ob 10:30. Prilagam tudi kopiji navedenih spletnih strani (print screen).

Prvi ponudnik:
MARIBORČANKA - SAMO DO 30.11.2012
KDO? Vse prave Mariborčanke in vsi pravi Mariborčani, ki obožujejo zimske radosti na snegu.
KDAJ? Vsak dan od torka do sobote na nočni smuki in poljubnih 10x v sezoni na dnevni smuki.
KJE? Mariborsko Pohorje.
KOLIKO? Odrasli ? 295,00 in otroci ? 199,00.
http://www.radmampohorje.si/index.php/mariborcanka

Drugi ponudnik:
ZAGREPCANKA - HRVATSKI PASS
Zagrepčanka - HrvatSKI PASS je sezonska skijaška karta sa slikom za Mariborsko i Areško Pohorje, prilagođena dnevnim skijašima iz Republike Hrvatske. Valjanost karte je za svaku subotu na dnevnom skijanju i svaki dan od utorka do subote na noćnom skijanju.
Karta vrijedi od početka do kraja skijaške sezone.
Cijena karte:
Odrasli: 700,00 hrk / 90,00 eur
Djeca: 380,00 hrk / 48,00 eur (1.1.1999 i mlađi)
http://www.zagrepcanka.com.hr/index.php/zagrepcanka

Prosim Zvezo potrošnikov Slovenije in Tržni inšpektorat Slovenije za ustrezno ukrepanje. Za več informacij mi lahko pišete ali pokličete.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


Karto pa res lahko kupijo samo hrvaški državljani in očitno imajo pri ŠCP namen v sobotah na smučišče pripeljati veliko hrvatov, saj želijo prodati vsaj 1000 kart.

"Na blagajni Pohorske vzpenjače so nam povedali, da lahko ?Zagrepčanko? kupijo samo hrvaški državljani v svoji domovini, v Mariboru pa jim nato izdelajo vozovnico. ?Takrat morajo imeti zraven potni list in podatki se morajo ujemati,? je pojasnila uslužbenka na blagajni. Na vprašanje, koliko ?Zagrepčank? so mariborski žičničarji doslej že prodali, je Iztok Kvas odgovoril, da še nobene, saj se promocija šele prav začenja. Želijo pa si, da bi jih v prvem letu vsaj tisoč."

vir: http://www.delo.si/novice/slovenija/na-pohorju-se-bolj-splaca-biti-zagrebcan-kot-mariborcan.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Luxter
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 3:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 17:24
Prispevkov: 41


glede tega se je tudi na Facebooku razvila debata kjer je Kvas komentiral:
Citiram:
če bi me mediji zajemali v celoti bi se odgovor glasil takole:

Zaradi odmevov v javnosti glede sezonske smučarske vozovnice za hrvaški trg vam pošiljamo pojasnilo izvedbe marketinškega projekta ''Zagrepčanka''.

Projekt je nadaljevanje lanskih marketinških aktivnosti mariborskega in areškega Pohorja, ki so potekale v sodelovanju z večjimi nakupovalnih središči v Sloveniji in hrvaškimi medijskimi partnerji.

Na podlagi opravljenih analiz rezultatov lanske akcije smo s hrvaškimi poslovnimi partnerji in njihovimi sponzorji začeli s promocijo in prodajo sezonske smučarske vozovnice ''Zagrepčanka'', ki omogoča sezonsko smučanje na mariborskem in areškem Pohorju v času nočne smuke in vsako soboto v času obratovanja smučišč.

Cena omenjene vozovnice je direktno subvencionirana iz strani hrvaških poslovnih partnerjev, Radio Kaj in 24 Sata, ter njihovih sponzorjev in lahko zato znaša 99,00 eur (otroška 48,00 eur). Podobno akcijo smo izvedli s časopisno hišo Večer, ko smo v mesecu septembru omogočili nakup sezonske smučarske vozovnice ''Večerovka'' po enotni ceni 49,90 eur, za nakup katere se je odločilo veliko Mariborčanov.

Cilj projekta Zagrepčanka je pritegniti čim več hrvaških dnevnih smučarjev in povrniti priljubljenost mariborskega in areškega Pohorja ter Slovenije kot turisitčne destinacije, ter s tem povečati obisk gostinskih in namestitvenih objektov, nakupovalnih središč ter mesta Maribor na splošno.

Ob tem je potrebno izpostaviti dejstvo, da subvencija iz strani Mestne občine Maribor ni namenjena sofinanciranju smučarskega sistema mariborskega in areškega Pohorja, kot to zmotno navajajo nekateri mediij, ampak le obratovanju krožno kabinske žičnice Pohorska Vzpenjača, ki je v funkciji opravljanja javnega prevoza.

Verjamemo, da bo projekt, ki je dolgoročne narave zaživel in v Maribor ter na Mariborsko in Areško Pohorje pripeljal čim več novih gostov ter doprinesel k razvoju mariborske regije in Slovenije kot turistične destinacije.

Lep pozdrav, Iztok Kvas
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KINDERWAGEN
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 3:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 19:02
Prispevkov: 70
Kraj: MARIBOR

Ko napišem RDEČA NIT si preberte spodnje

-gondola se vrti,vrti,vrti dela stroške će smo plačali karto ali ne
-vlečnice se vrtijo ,vrtijo delajo stroške če smo plačali karto ali ne
-topovi bruhajo,bruhajo,bruhajo in delajo stroške če smo plačali karto ali ne
-luči gorijo,gorijo,gorijo in delajo stroške če smo plačali karto ali ne
-mariborski smučarji sedijo doma in gledajo televizijo



Zaj pa tak.Maribor je veliko mesto ni pa turistično mesto,je delavsko mesto.
To delavsko mesto ima ogromno smučarjev,ki pa nima dnara, bi se pa radi smučali.Kaj pa delajo?Sedijo doma in gledajo ferhnzen
RDEČA NIT
Maribor ni turistično mesto in smučarskega turizma na Pohorju NI,če kdo misli ,da je se peklensko moti.Je nekaj turistov vendar hudo premalo,da bi se lahko pogovarjali o smučarskem turizmu.Če ne verjamete ite vun ,pa si malo poglejte.kak smučarski turizem zgleda.Toliko smučarskih turistov kolikor se jih pri nas obrne v enem letu ,se jih tam obrne v enem tednu.
RDEČA NIT
Mariborsko Pohorje niso Banofci,Moravske tolpice,Čateške.....ampak je gozd z smučiščem .Torej pozimi so na Pohorju smučarji ne pa kopalci in je potrebno prioriteto usmerit v smučarje ne pa v termalni turizem.
RDEČA NIT
In še in še bi lahko našteval,pa da skratim.
RDEČA NIT
RDEČA NIT
RDEČA NIT

In v čem je torej poanta.Ja smučarji so in to pred nosom,sam ne splača se jim in gledajo televizijo doma,ker jim je predrago.Jebat ga takšni so cajti .Znižajte njim ceno vozovnice ,če ste lahko za uboge purgere(ki imajo mimogrede sto posto več denarja ko mi)pol pa očitno lahko še za Mariborčane.
Premislite,če ne se vam bo RDEČA NIT V NEDOGLED PONAVLJALA.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Pa kaj bi radi, lepo vam je obrazloženo, pohorci dajo ponudniku karto po skorajda isti ceni kot mariborčanko, le da jim prodajalci kart sponzorirajo razliko in kupci plačajo manj za karte. Če pa jamrate, da pa vam je še vedno mariborčanka predraga, pa lepo vas prosim, dajte malo možgančke vklopit, pa preračunat, koliko bi z njo prihranli naprav sezonske, razen če niste ravno nek penzionist,ki je vsak dan na dnevni...

Pa se še zavedate tega, da že sedaj jamrate glede gužve, ko so karte tako zelo visoke, a če bi jih znižali pa bi bila manjša ali kaj?
Me zanima, koliko pa vas je kuplo večerovko, s katero smučaš na dnevni in nočni smuki v četrtek čez celo sezono za samo 50?.


Nazadnje urejal/a lenko Čet Nov 29, 2012 4:12 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vantage
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 12:28
Prispevkov: 60


Haha, sem mariborcan doma direktno pod Pohorjem in bom letos ze drugo sezono smucal za 99? na Rogli Doma pa bom opazoval na pol prazne mariborske proge, zraven pil in se smejal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KINDERWAGEN
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 4:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Feb 2010 19:02
Prispevkov: 70
Kraj: MARIBOR

lenko je napisal/a:
Pa kaj bi radi, lepo vam je obrazloženo, pohorci dajo ponudniku karto po skorajda isti ceni kot mariborčanko, le da jim prodajalci kart sponzorirajo razliko in kupci plačajo manj za karte. Če pa jamrate, da pa vam je še vedno mariborčanka predraga, pa lepo vas prosim, dajte malo možgančke vklopit, pa preračunat, koliko bi z njo prihranli naprav sezonske, razen če niste ravno nek penzionist,ki je vsak dan na dnevni...

Pa se še zavedate tega, da že sedaj jamrate glede gužve, ko so karte tako zelo visoke, a če bi jih znižali pa bi bila manjša ali kaj?
Me zanima, koliko pa vas je kuplo večerovko, s katero smučaš na dnevni in nočni smuki v četrtek čez celo sezono za samo 50?.


Ne,ne kužiš sploh ne jamram,dal sem samo rešitev,da blagajna ne bi bila prazna,ker naprave se tak in tak vrtijo, če je kdo plačal ali ne.

Mal sem vklopo možgančke kot si reko pa ono računalo od Texas instruments sem uporabo.Zaj nevem kaj je narobe .Ne glede na sponzorje meni razlika vedno pride ista 196 evrčkov.Verjetno mam smolo ali pa nea znam tipkat,nekaj bo ja.

Apropo "SPONZORJI".Daj LENKO ne se zajebavat Mariborčani smo že destletja največji sponzor in to v svetovnem merilu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

lenko je napisal/a:
Pa kaj bi radi, lepo vam je obrazloženo, pohorci dajo ponudniku karto po skorajda isti ceni kot mariborčanko, le da jim prodajalci kart sponzorirajo razliko in kupci plačajo manj za karte. Če pa jamrate, da pa vam je še vedno mariborčanka predraga, pa lepo vas prosim, dajte malo možgančke vklopit, pa preračunat, koliko bi z njo prihranli naprav sezonske, razen če niste ravno nek penzionist,ki je vsak dan na dnevni...

Pa se še zavedate tega, da že sedaj jamrate glede gužve, ko so karte tako zelo visoke, a če bi jih znižali pa bi bila manjša ali kaj?
Me zanima, koliko pa vas je kuplo večerovko, s katero smučaš na dnevni in nočni smuki v četrtek čez celo sezono za samo 50?.


In kje je potem biznis za te hrvaske prodajalce? A vstopajo v lastnisko strukturo SC Pohorje? Ali so pac dobrodusni?

Pri Vecerovki, ki sicer ni primerljiva z Zagrebcanko, nenazadnje gre za mariborsko podjetje in za zaprt krog kupcev, si naredil kalkulacijo in je cena vsekakor ugodna (ne glede nato, kaksna bo mariborska mikroklima letos). Zagrebcanka pa niti ni omejena na zaprt krog kupcev, ni namenjena domacinom, ima pa dumpinsko ceno. Dumping je sicer prepovedan v EU, ampak Hrvaska se potrebuje do tja ca. pol leta...

No, SC Pohorje spominja na nekatera drzavna podjetja tipa Adria Airways, kjer jih drzava dokapitalizira, da delajo biznis na Kosovu in doma nepregledno poslujejo - SC Pohorju pa domace banke podaljsujejo odplacevanje kreditov, da se lahko grejo dumping na Hrvaskem. Obema je skupno tudi to, da pod trenutnim vodstom in s trenutnimi lastniki nimata prihodnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 6:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Lenkec.....in zdaj naj jaz dežurnemu P.R. ŠC Pohorje kar na prvo žogo verjamem? Ej, predolgo tlačim toto pohorsko vresje, da bi me to prepričalo...tako kot je Kinder rekel....razlika je 196 ? in jaz poleti ne namakam svoje tazadnje nič kaj ceneje v hrvaškem morju-zame so cene ki jih postavijo pač cene, katere moram plačat, drugače pa v Grčijo al pa Egipt na morje....Če gram smučat takoj za mejo poleg bencina plačam karto po dnevni ceni in basta....Vse ostalo so ciganski posli.....in mariborčani smo diskriminirani (kako populeren izraz v teh časih). Večerovka ni Mariborčanka in ni Zagrebčanka, štekaš????? Sicer me je pa ta izjava še dodatno nakurblala: "Cena ne more biti enaka, saj imajo Mariborčani Pohorje pred nosom, Zagrebčani pa se morajo do nas pripeljati ter tako porabijo dodatne evre za bencin in cestnino," Ma nemoj, jeli...... bogi, bogi purgeri Glede debat pa ne pluvajo samo po facebooku, celo na uradni strani NK Mariboru v temi o radarjih je govora o novem ciganskem poslu na plečih Mariborčanov....dobrodošli v Radarsdorf........ Uf saj res, mogoče jim pa Franca na radarjih razliko pokasira...Kdo ve.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


fischerpro3 je napisal/a:
razlika je 196 ? in jaz poleti ne namakam svoje tazadnje nič kaj ceneje v hrvaškem morju


Mnogo Slovencev jo - v apartmajih in prikolicah raznih podjetij, ki so ostale še iz socializma in tam lahko bivaš po prav dumpinško nizkih cenah, pa se afaik hrvaški turistični delavci ne pritožujejo kaj dosti.

Ali pa žičničarji na Osojščici, ko na Mobitelov smučarski dan uleti smučat 500+ Slovencev, ki so na Skipassu kupili subvencionirano karto... po tej ceni je Avstrijci namreč ne morejo kupiti in so, pazi to - diskriminirani.


_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
priško
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2012 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2012 23:28
Prispevkov: 30


Amater:) je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
razlika je 196 ? in jaz poleti ne namakam svoje tazadnje nič kaj ceneje v hrvaškem morju


Mnogo Slovencev jo - v apartmajih in prikolicah raznih podjetij, ki so ostale še iz socializma in tam lahko bivaš po prav dumpinško nizkih cenah, pa se afaik hrvaški turistični delavci ne pritožujejo kaj dosti.

Ali pa žičničarji na Osojščici, ko na Mobitelov smučarski dan uleti smučat 500+ Slovencev, ki so na Skipassu kupili subvencionirano karto... po tej ceni je Avstrijci namreč ne morejo kupiti in so, pazi to - diskriminirani.

pa, dobro, enim še vedno ni nič jasno... Pa zarad mene lahko majo na pohorju 3 svoje mobitelove dni hrvati, pa ne bom nic jezen. Ker bo mobitel, al kaj jaz vem kdo kupil te karte, al pa bo zagotovil veliko stevilo smučarjev in se bo splacalo karto malo spustit...Ampak, če pa žičničar, ki je "gor zrasto" z Mariborčani, oz. So ga Mariborčani v večini financirali skozi leta, ponudi sezonsko karto neki drugi nacionalni skupini ceneje, ker mora bencin plačat?! Ne, to pa ne! A, mene pa vprašajo v nassfeldu, ce moram bencin plačat? Pa prosim ne primerjat apartmajev iz časa socializma, z danasnjo debato. Če si je kdo postavo hisko na Pohorju v casu socializma, me prav nic ne moti, tudi ce jo se danes koristi. Pa še to - dopoldan je blo s strani šcp povedano, da je razlog za cenejšo karto bencin, popoldan pa so že imeli sofinancerja... In pol jim naj se kaj verjamem? Pa še dobro, da smo začeli debatirat tukaj, ker se je zdaj začelo na glas govorit o teh ciganskih poslih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 5 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predprodaja kart - kaj dogaja?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB