Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Kranjska Gora - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Danes sem se odličil za smučanje v Kranjski Gori, kar se je izkazalo za pametno potezo. Lepo vreme, nobene gužve (brez čakanja na sedežnicah) razen na vlečnicah velik otrok. Zjutraj trdo, vendar ne ledeno (edino na prvi strmini na Podkorenu, kar pa so pozneje označili s koli), tam po 12 uri se je malo zdrsalo, vendar brez kakšnih večjih kupov, se je pa prišlo do trde podlage. Sem in tja je zunaj kakšeni otočki s kamenčki in zemljo, a če malo paziš ni težav. Konec koncev zelo dobra smuka, mi ni žal, da se nisem odpeljal naprej na Višarje.

Drajsal sem v glavnem Dolenčev rut, Vitranc I in Podkoren (del proge, ki se razcepi - desni del, če se pelješ gor s sedežnico ni odprt)

Evo še nekaj slik, sicer z mobilnim telefonom, ampak bolje kot nič:






Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 12:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Tut jst sm bil dons gor, nasmučal sm se do 12h30 fenomenalno in pocen skos pršu... Proge presentljivo dobre, ampak vecinoma sem bil na Kekcu. Tam je bla kr guzva, drugam nism šel, sm mel mojo s sabo pa pa je hotla bit skos na Kekcu (should i be worried? hehe...).

Odlična smuka, proge so supr (tiste kjer sm bil)

mirkuma s kje je tista zadna slika, žive duše nikjer... KG mi je še mal tuja.
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 2:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Brsnina.

Meni izredno simpaticna proga, ker je moje karvanje se v fazi ucenja in je tukaj ponavadi dovolj miru in sirine proge, da lahko v miru eksperimentiram.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 8:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


Jp, proga 10 (sidra) Brsnina 452m, kot je napisal že Amater:), krasna proga za karvat, ravno prav strma in široka ter ne tako zasedena...a kratka.
Preostale slike so iz vrha Podkorena in iz sedežnice Vitranc I.

Evo tu imaš karto, da lažje lociraš proge:
http://www.kr-gora.si/filelib/panorama_nova_mala_-_sezona_2009_-_2010.bmp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Hvala vama, pol pa res škoda da sm jo nism sprobal, sj je čist bliz tam kjer sm se vecinoma furu.. joj, pa drugič.
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 02, 2010 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Topništvo spet deluje!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


Delam si neke kombinacije, da bi za par dni skočil v Kranjsko, pa sem mel v eni od variant tudi, da bi šel na nočno. Ob pregledovanju informacij pa sem opazu, da je zdej nočna na Kekcu. To je zdej stalna praksa ali so samo trenutne snežne razmere takšne/ni ljudi. Ker se mi zdi nočna na Dolenčevem rutu vseeno malo bolj konkretna kot ta varianta na Kekcu?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 1:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 19:28
Prispevkov: 195
Kraj: Kranjska Gora

Če ne nagaja vreme je:

torek, sreda, četrtek - nočna na Kekcu
petek, sobota - na Kekcu in Dolenčevem rutu
nedelja - na Dolenčevem rutu

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja1995
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2010 21:28
Prispevkov: 14
Kraj: Maribor

Dober dan sem novi na forumu !
Jaz grem z šolo na Kranjsko goro smučat in bi vprašal če je bil že gdo tam in če se splača it.

Hvala za odgovor !
LP, Mitja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


Jani je napisal/a:
Če ne nagaja vreme je:

torek, sreda, četrtek - nočna na Kekcu
petek, sobota - na Kekcu in Dolenčevem rutu
nedelja - na Dolenčevem rutu

lp


Super, hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 7:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Mitja1995 je napisal/a:
Dober dan sem novi na forumu !
Jaz grem z šolo na Kranjsko goro smučat in bi vprašal če je bil že gdo tam in če se splača it.

Hvala za odgovor !
LP, Mitja


Emmm... ce je spodobna cena, se definitivno splaca iti?

Za ucenje karvanja imas idealne pogoje na Brsnini in Podkornu 2, ce si zelo dober smucar, se bos na Poligonu dovolj nasmucal, za malo mesano imas pa Dolencev rut in Kekca. Ce nisi vsako sezono po en mesec v tujini (Francija, Italija, Avstrija), bos verjetno zadovoljen.

Imho.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja1995
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2010 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2010 21:28
Prispevkov: 14
Kraj: Maribor

Najlepša hvala za odgovor. Komaj čakam da gremo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja1995
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2010 21:28
Prispevkov: 14
Kraj: Maribor

Ali je bil že gdo v Kranjski gori v hotelu in kakšen je
Kolko zvezdic ma pa kakšna je prehrana ? Ali je dobro ali ne ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 6:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Mitja1995 je napisal/a:
Ali je bil že gdo v Kranjski gori v hotelu in kakšen je
Kolko zvezdic ma pa kakšna je prehrana ? Ali je dobro ali ne ?


Nas vlečeš za nos? Kranjska Gora ima kar nekaj hotelov, kar nekaj. Definiraj katerega imaš v mislih, pa bomo lahko pomagali. Mislim, da lačen ne boš, v vseh posteljah sta že serijsko "jogi" in vzglavnik (spal tudi ne boš slabo).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simy21
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 08, 2010 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Nov 2009 18:52
Prispevkov: 8


Mitja1995 je napisal/a:
Ali je bil že gdo v Kranjski gori v hotelu in kakšen je
Kolko zvezdic ma pa kakšna je prehrana ? Ali je dobro ali ne ?


Kranjska Gora ima veliko hotelov...npr. Hotel Prisank, Kompas, Korona, Alpina, Vitranc, Špik...

Nedolgo od tega sem bil v Hotelu Špik (3 zvezdice), nahaja se par kilometrov pred Kranjsko Goro oz. samim smučiščem, v kraju Gozd Martuljek. Hotel je sodoben, ima bazen, savne, sobo za umirjanje,itd...
Za prehrano ne vem, ker sem samo zajtrkoval, imaš pa na voljo veliko raznovrstne hrane, tako da se lahko pošteno naješ V celoti sem bil z samo ponudbo v Hotelu in organizacijo zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 6 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Kranjska Gora - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB