Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 Vogel - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Patricija
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 27, 2010 10:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Feb 2010 23:56
Prispevkov: 8


Danes smuka na Voglu fenomenalna. Prekrasno vreme, proge lepo pripravljene, zaradi naravnega snega zdržijo dlje, kot na drugih smučiščih, gneče ni blo pretirane, saj smo se lepo razporedili po progah, osebje zelo prijazno...še bo treba gor preden pospravimo bunde.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2010 11:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 11:03
Prispevkov: 2


*P**O**Z**O**R
POJAVLJAJO SE KRAJE SMUCI NA SMUCISCU VOGEL



Vceraj je bila smuka na voglu res fenomenalna, vendar POZOR! Ko smo se ob 14h vsedli pred restavracijo na zgornji postaji gondole, zunaj na terasi na soncu da bi spili eno pivo, sem presenecen ugotovil ko sem se vrnil da ni vec niti smuci niti palic... Bile so postavljene na za to prirejena stojala ki so pred mizami... Itak vem da jih ne bom nikoli vec videl pa vendar je opis skoraj popolnoma nove FISHER RX-8 ORANZNO BELE smuci z novimi palicami znamke LEKI... Neznanec je seveda pustil svoje palice ki so bile podobne, vendar veliko bolj obrabljene, da se le stezka prebere vse napise na njih, v podobnem stanju pa so bile tudi smuci....


Lahko si predstavljate da enostavno ne mors razumet da lahko nekdo pocne neki takega. Seveda ga poskusas pocakat, na vseh postajah pustis kontakte vendar osebe ni nazaj... Najbrs je odsmucala po zadnjem VOGLU oz Zagarjevem grebenu v dolino ter se enostavno odpeljala s tujo opremo domov...

To se mi do sedaj na nobenem smuciscu ni dogajalo razenj na Voglu, tako da samo opozarjam, da se ocitno gibljejo ljudje z drugacnimi nameni, zato prosim da PAZITE in opremo nosite ENOSTAVNO tudi za SANK ce nocete da vam jo enostavno UKRADEJO... No pa itak najbrs sami ze veste koliko ste dali za smuci in se lahko mirno odlocate koliko vam je vseeno.... Hotel sem le napisat to da se nebi se komu dogajale take stvari na VOGLU kot so se meni vceraj 27.2.2010 na lepo soncno soboto...

Ce morda kdorkoli karkoli ve o tem me lahko obvesti na 031730992..

Seveda pa je TA POST napisan zgolj v VEDNOST da se take stvari drugic NE ZGODIJO RAVNO VAM KI BOSTE zeleli preizkusit svoje nove smuci... Recesija vcasih ocitno izbira tudi take poti. Zalostno a RESNICNO...
Lahko vrjamete, da vam taki dogodki lahko pokvarijo se tako dobro smuko...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2010 9:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Ena dobra slikica iz webcama.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
and3r3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 05, 2010 10:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

fajn slikca. Ratrak na delu a na voglu obratujejo vse naprave?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkuma
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 07, 2010 6:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Dec 2006 19:43
Prispevkov: 93


V petek je vse laufalo, tudi Žagar je bil odprt!
Končno imajo dovolj snega, kamnov ni več po Šiji in Zadnjem Voglu, endino kakšen kamenček se najde po Žagarju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 08, 2010 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Jaz sem biv gor v nedeljo in lahko samo potrdim mirkuma oz kar je napisal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blurej
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 09, 2010 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2009 20:59
Prispevkov: 29


Jaz prodajam tri študentske karte za Vogel, ugodno. Če koga zanima naj pogleda med malimi oglasi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 09, 2010 9:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Ker se jutri odpravlam na Vogel do nedelje, mogoče do ponedeljka me zanima če dela žagarjev graben. Glede na to, da bo juter neki snega nasipal, verjetno ne bo problema.

LP G
_________________
2007/08 58x (55x golte, 3x vogel)
2008/09 31x Golte, Rogla 1x
2009/10 35x Golte, 4x Vogel
2010/11 1x Golte
2011/12 1x Molltal, 10x Golte, 1x Kope
12/13 22x Golte 21, 1x Weinebene, 1x Poseka ravne
13/14 15x
14/15 6x Val Thorens, Golte 27x
15/16 6x Val Thorens, 14X Golte
16/17 6x Les Orres. 8x Golte
17/18 Golte 5x, Kope 2x, Les Orres 6x,2x Koralpe, Petzen
18/19 6x Les Orres, Golte 2x, Celjska Koča 3x, Koralpe 1x
20/21 7x
21/22 28x
22/23 Koralpe1x, Celjska Koča 5x, Golte3x, Gerlitzen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 14, 2010 10:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


Na voglu včeraj odlično.
pričakoval sem gužvo, pa jo ni bilo. proge zdržale cel dan...žagarjev graben v solidnem stanju...
tud čez redarje nimam pripomb:-)

spet ena lepa sobota na voglu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogi2cv
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 14, 2010 9:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 15:06
Prispevkov: 259
Kraj: celje

Danes sem se vrnil z Vogla kjer sem bil 5 dni, bilo je res vrhunsko. Odpravil sem se v sredo v snežnem metežu ampak ta dan nisem smučal, nato res odlično vreme sploh včeraj in danes, niti oblačka ni bilo na nebu.
V četrtek so bile proge zelo mehke zaradi svežega snega, zato so se hitro nardelili kupi. V petek je bilo že veliko boljše. Sem se pa moral na začetku kar malo navaditi na naravni sneg, smo pač bolj navajeni na umetni sneg ali pa mešanico. V glavnem odlično. Gužve nobene. Včeraj in danes je pa bila res prava pravljica. Proge speglane, so zdržale, sonce, sonce in še enkrat sonce. Je pa danes bila kar gužva ampak ni bilo prehudo. Žagarjev graben mi je pa kar da vetra, sploh na koncu dneva ko sem se spustil v dolino.
Če potegnem črto pod temi štirmi dnevi, bilo je res vrhunsko 10+++

Zdej pa še mal slik:


Meglica nad Bohinjskim jezerom




"Speglano" v nulo


4 sedžnica Orlove glave






Fantastični pogledi na julice




Proti Zadnjemu voglu


Žagarjev graben


Kratki laz




Pogled iz sedežnice Šija


Šija


Žagar




Za konec pa še Triglav, ki sem ga imel tako rekoč na dlani.

LP G
_________________
2007/08 58x (55x golte, 3x vogel)
2008/09 31x Golte, Rogla 1x
2009/10 35x Golte, 4x Vogel
2010/11 1x Golte
2011/12 1x Molltal, 10x Golte, 1x Kope
12/13 22x Golte 21, 1x Weinebene, 1x Poseka ravne
13/14 15x
14/15 6x Val Thorens, Golte 27x
15/16 6x Val Thorens, 14X Golte
16/17 6x Les Orres. 8x Golte
17/18 Golte 5x, Kope 2x, Les Orres 6x,2x Koralpe, Petzen
18/19 6x Les Orres, Golte 2x, Celjska Koča 3x, Koralpe 1x
20/21 7x
21/22 28x
22/23 Koralpe1x, Celjska Koča 5x, Golte3x, Gerlitzen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
and3r3
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 14, 2010 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

Nebi moglo biti lepšega vremena... po slikah sodeč sklepam tako drug teden pa jaz mogoče ruknem gor upam da bom imel podobno srečo z vremenom aja pa lepe slikce.... še posebej mi je všeč tretja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 16, 2010 9:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Včeraj 17.3. smo bili gor. Zjutraj kličem in se pozanimam ali vse dela. Gospod na vlečnicah pove, da je vse odprto. Medtem, ko se v osrednji Sloveniji kopamo pod oblaki, je na Gorenjskem prava poezija. Vzdušje pokvari dejstvo, da ob nikakršni gneči čakamo pol ure, da pridemo čez blagajno in do gondole. Vzrok? Odprta je samo ena blagajna. Pridemo gor in Šija ne dela. WTF? Kdo in s kakšnim namenom laže? Malo vetra in je že vse narobe. Ob tem se vedno znova in znova sprašujem, kdaj bodo posodobili naprave. Glede na vse to, si zaslužijo črno piko. No, vseeno se ne bom pritoževal, saj nam je bila vsaj narava zelo naklonjena, proge pa so tudi super pripravljene. Gužve nikjer, res nekakšna romantika vse skupaj. Ob dveh se je privlekla zoprna oblačnost, ki je na vrhu zmanjšala vidljivost na minimum, totalna difuzna in si moral voziti samo na občutek. Je bil pa zato Žagar zelo zelo v redu, spodaj sicer južno, ampak super.

Pod črto, res je bil zelo lep dan in ni mi niti malo žal dneva dopusta.

Malo fotk, ki so vzete iz videa, zato so slabše. Sem pa snemal bolj okolico.




















_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
and3r3
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 20, 2010 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

Dejvi: malo sem si ogledal tvoje videje super so! (Vogel, Krvavec, ...)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 20, 2010 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571



_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
facko
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 24, 2010 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2008 8:25
Prispevkov: 42
Kraj: LJ

Zgodovina se ponavlja ...
Enako kot lani pred prazniki sem vzel dopust pri ženi in v službi in ... akcija Še prej pa sem se pri dežurnem prognostiku na ARSO pozanimal za vreme in mi svetoval ... sredo

Več naj povedo slike ...


Konji pri počitku ...


Obeta lep dan ...


Pograbljeno u 0 !


Takšno stanje imam rad !


Na sedežnici Šija ...


Še vedno lepoooo ...


A ni lepo ?


A ni še vedno lepoooooo?


Ob vlečnici Storeč - široka proga, enakomeren naklon, nič smučarjev, sonce ...


"Klasična" fotografija z Vogla ...


Med vožnjo z vlečnico ...


Ura je 12. Kje so smučarji?


Se ve. Tam "kjer Bog roko ven molí"

LP
_________________
Sezona 09/10: 1x nov družinski član ))
Sezona 10/11: 3 ure na smučeh ((
Sezona 11/12: 1xStVr; ni slabo :-))
Sezona 12/13: 15 ur na smučeh. Situacija se izboljšuje ...
Sezona 13/14: plan = 1 teden v KrGori; realizacija = 2uri na smučeh
Sezona 15/16: ne vem
Sezona 16/17: pozabil
Sezona 17/18: 1x
Sezona 18/19: nič
Sezona 19/20: 1x Višarje. Juhuhuuuuu
Sezona 20/21: samo preveril smučarsko opremo
Sezona PCT: bomo videli ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 9 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB