Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 Vogel - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
hektor
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 04, 2010 8:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:47
Prispevkov: 28
Kraj: trbovlje

ja žagar je najboljša opcija, kamenja ni prov veliko, drugače je pa na eni strani proge vedno dovoj snega(napihanega), tako da se da dobro peljati, drugače pa grem jutri na koblo, pa javim kako je tam, po pričevanju soseda je proga baje odlično pripravljena.
lp
_________________
2009/2010- 3x Gerlitzen, 3x Trbiž, 1 x Turracher Hohe, 1x Krvavec,2x Vogel, 1x Kobla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
viharnik1
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 5:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2007 12:27
Prispevkov: 50
Kraj: Ljubljana

Pravijo,da je Žagar odprt..ga je kdo preizkusil danes?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dardo
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 8:21 pm    Naslov sporočila: t Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Feb 2009 23:15
Prispevkov: 152


dons je gor enga najbrž zasul plaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Enega je zasul plaz - to je dejstvo. Možnosti za rešitev je malo, saj ga še niso našli. No, ja našli ga bodo, a prepozno.

V zadnjem času si ljudje malce preveč upamo in mislimo, da imamo pod oblastjo tudi naravo, a temu ni tako.

Se mi splača jutri iti na Vogel?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

V nesreči, ki se je zgodila danes 7. februarja 2010 na Voglu (Zadnji Vogel), ko se je sprožil plaz, medtem, ko sta dva smučarja smučala izven urejenih prog, je umrl eden od nesrečne dvojice. Počivaj v miru.

Je pa to seveda poduk za vse tiste, neizkušene, ki ne znajo oceniti snežne situacije.


Nazadnje urejal/a tim Ned Feb 07, 2010 10:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pumpahhh
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 21:33
Prispevkov: 58
Kraj: škofja loka

2010*
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

pumpahhh je napisal/a:
2010*


Hvala, živim še v preteklosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro#33
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 17:39
Prispevkov: 48


žagar ponovno odprt wiiiii - kakšne so razmere v njem??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 5:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

V soboto sem bil na Voglu. Zagarjev graben je spet odprt. Podlaga je trda, tu pa tam je nekaj rjavnih mest in malih kamenckov, ampak nic kriticnega. Veliko bolj kriticen je zgornji del proge Sija - Zadnji Vogel, kjer so bili na progi zelo veliki kamni (tako od oka vsaj 5cm!) - enega sem celo zaslisal pod svojo smucko (prijatelj pa si je naredil taksen ris, da lahko poslje smucke v penzijo). Poleg tega je bila proga ze ob 10h povsem razrita (izgledalo je kot da je ne bi teptali po prejsnjednevni smuki - mogoce zaradi vetra in megle, kdo ve). Sicer pa je bilo vreme soncno, Konta in Zadnji Vogel pa sta bili najbolje urejeni progi v soboto.











Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hektor
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 2:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:47
Prispevkov: 28
Kraj: trbovlje

Glede na to, da je bil Vogel do sedaj moje najljubše smučišče, sem nad odnosem uslužbencev, predvsem "policaja" na parkirišču ZELO razočaran. Usmerjal je promet , kot bi bil na dunajski v ljubljani, težil če si slučajno parkiral pol metra od sosednjega avtomobila in ne 30 cm in pod kotom kot si ga je zamisli sam. Na moje prigovarjanje o prijaznosti in osnovni kulturi obnašanja, ter hudi konkurenci v bližni okolici, me gladko tikal in napotil domov, če mi kaj ne paše, kar je še podkrepil z fizičnimi grožnjami.
Skratka, vogel me kmalu ne vidi in mislim, da bi se pristoji mogli malo zamisliti nad vedenjem nekaterih njihovih zaposlenih in glede na to, da sem skoraj domačin( v bohinju preživim vsaj 60 dni na leto), bom naredil tudi dobro reklamo daleč na okoli!
_________________
2009/2010- 3x Gerlitzen, 3x Trbiž, 1 x Turracher Hohe, 1x Krvavec,2x Vogel, 1x Kobla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 12:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

hektor je napisal/a:
Glede na to, da je bil Vogel do sedaj moje najljubše smučišče, sem nad odnosem uslužbencev, predvsem "policaja" na parkirišču ZELO razočaran. Usmerjal je promet , kot bi bil na dunajski v ljubljani, težil če si slučajno parkiral pol metra od sosednjega avtomobila in ne 30 cm in pod kotom kot si ga je zamisli sam. Na moje prigovarjanje o prijaznosti in osnovni kulturi obnašanja, ter hudi konkurenci v bližni okolici, me gladko tikal in napotil domov, če mi kaj ne paše, kar je še podkrepil z fizičnimi grožnjami.
Skratka, vogel me kmalu ne vidi in mislim, da bi se pristoji mogli malo zamisliti nad vedenjem nekaterih njihovih zaposlenih in glede na to, da sem skoraj domačin( v bohinju preživim vsaj 60 dni na leto), bom naredil tudi dobro reklamo daleč na okoli!


Da ne bo tvoj primer osamljen,tudi na mb pohorju in sicer na belviju imamo(doumevam,da nisem edini) tudi občasne težave z redarjem,ki ima podoben karakter in ne zastaja preveč tvojemu opisu.
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 24, 2010 8:02 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Mogoče pa je bil premeščen iz MB...
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zivi
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 4:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 16:08
Prispevkov: 3
Kraj: Radovljica

Živjo!

Mene pa zanima ali je bilo sedaj med počitnicami kej drena?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 6:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Danes je bilo ljudi kar nekaj, vendar se v Zadnjem Voglu ni čakalo več kot 10 minut.
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
obelix
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2009 16:18
Prispevkov: 11


Snega je sedaj dovolj, al so se kamencki?
Je vreme te dni (dezevno) kaj pokvaril progo?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 8 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB