Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 12:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Še malo...Krvavec včeraj 7.4.
Smuka fenomenalna sneg je zdržal do cca 12h.







Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


nehajteee..... mi cediti sline
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 1:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


nevem zakaj samo mene zratrakiran rebrst sneg nekako ne gane. ima še kdo podobne izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

junche je napisal/a:
nevem zakaj samo mene zratrakiran rebrst sneg nekako ne gane. ima še kdo podobne izkušnje?


Mogoče zato ker fino mišice vibrira in moč pobira
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
and3r3
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 6:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

Damjan-doc je napisal/a:
sneg je zdržal do cca 12h.


Čudno... Jaz sem bil včeraj na Kaninu (šel sem preko Italijanske strani) in okoli 10:30 so bili ob Trosedežnici Skripi že ogromni kupi no je pa tudi na to vplivala velika gneča.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 7:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Citiram:
Smuka fenomenalna sneg je zdržal do cca 12h.
Kam pa je šel po dvanajsti uri ?

Brez heca, kaj če bi mi enkrat kdo razložil kaj pomeni fraza 'sneg je zdržal' oz. 'proge so zdržale'? Pogosto berem, pa še vedno ne razumem povsem. Pomeni to da je sneg ostal suh, ali da je ostal trd, ali da ni bilo kupov?

Sicer pa hvala za poročilo, perfektne fotke, se pridružujem tistim ki so ti 'fovš' !
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 08, 2010 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

miki je napisal/a:
Citiram:
Smuka fenomenalna sneg je zdržal do cca 12h.
Kam pa je šel po dvanajsti uri ?

Brez heca, kaj če bi mi enkrat kdo razložil kaj pomeni fraza 'sneg je zdržal' oz. 'proge so zdržale'? Pogosto berem, pa še vedno ne razumem povsem. Pomeni to da je sneg ostal suh, ali da je ostal trd, ali da ni bilo kupov?
!


Verjetno misli, da je sneg ostal trd, da se ne delajo kupi in da ni preveč južen, da bi se preveč na debelo kaše naredilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 09, 2010 9:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Jah no recimo potem tako, do približno 12h sem smučal oz. sem presodil, da so proge oz. sneg že malce plundraste,( kupov ni bilo) in da smuka ni več uživaško optimalna.
Gužve ni bilo.
junche je napisal/a:
nevem zakaj samo mene zratrakiran rebrst sneg nekako ne gane. ima še kdo podobne izkušnje?

"Čips" je zakon, lahko imaš smuče brez robnikov pa vseeno "grabi"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 09, 2010 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Damjan-doc je napisal/a:
Jah no recimo potem tako, do približno 12h sem smučal oz. sem presodil, da so proge oz. sneg že malce plundraste,( kupov ni bilo) in da smuka ni več uživaško optimalna.
Gužve ni bilo.
junche je napisal/a:
nevem zakaj samo mene zratrakiran rebrst sneg nekako ne gane. ima še kdo podobne izkušnje?

"Čips" je zakon, lahko imaš smuče brez robnikov pa vseeno "grabi"

sem danes sprobal , pa je jako bolje šlo po pol deseti. kjer se nasloniš na sneg , no ja v ostalem pa vsaj do 12h (se mi je mudilo na pivo) so bile proge povsem vredu.

je pa možno , da imamonekateri raje plundraste kot pa trde proge.

sicer krvavec nerad kritiziram , ker je za bajto , ampak ratrakiranje res ni na nivoju. če sem bil med sezono še nekako potrpežljiv pa sem danes pri pomrznjencu raje zavil na kavo. ko se ustvarijo kupi se ljudje vsaj umaknejo , ko pa na ravni progi zapeljejo v stopnico pa preprosto izgubijo kontrolo , en brt sem za las ušel smušarki katero je zaneslo nazaj v strmino. in ja kriv bi bil jaz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 13, 2010 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

v soboto, 17.4. ob 10.uri v eskimski vasi nora tekma LOOP contest. Organizirata jo dva slovenska kluba: Nič Lažjega in 1080.

V programu za katerega boš odštel SAMO 10?, ki se bo začel ob 10:00 (zjutri!!) je vključen: BBQ, PIJAČA, MUSKA, LOOP RIDE, SONEČENJE, in še ceu kup več...


_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2010 9:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Iz njihove spletne strani:
"Trenutna količina snega na smučišču obeta, da lahko spomladanska smuka na Krvavcu traja vse do konca prvomajskih praznikov, t.j. do 2. maja.

Obratovanje in trajanje letošnje smučarske sezone bomo prilagodili vremenskim in snežnim razmeram, želimo pa si, da vas, naše zveste obiskovalce, tudi v letošnji sezoni razveselimo s prvomajsko smuko."

Za zaključek sezone upam, da mi rata pogledat...
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2010 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

dejvi je napisal/a:
Za zaključek sezone upam, da mi rata pogledat...


Upam da samo pogledat, ker če bodo majske razmere, sploh ne bo za skijat.

Jaz pa močno upam, da bomo v tem času uradno odprli sezono pečenja na Krvavcu

Lansko leto je izgledalo takole....



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Leopold
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 18, 2010 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Sobotno poročilo (17.4): ljudi ne preveč (3/4 polno zgornje parkirišče), sneg pa moker, na stari podlagi nekaj novega, vreme pa oblačno, malo megleno, malo sonca, malo sneženja, pa malo vetrovno...






Za naprej pa tako, do drugega vikenda nebo panike (Kriška je verjetno za to sezono svoje že opravila), potem ap kaže na temperature čez +10 na 1500m , ampak pomoje bo zneslo za prvomajsko smuko.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
and3r3
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 19, 2010 4:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 23:30
Prispevkov: 24
Kraj: Ljubljana

Jah, res .. sezona se počasi končuje... na 3. sliki skoraj ni več snega Po mojem mnenju se to sezono ne splača več rinit gor (moker sneg, ...)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aldor
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 19, 2010 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Apr 2010 18:28
Prispevkov: 56


Sem tudi bil v soboto na Krvavcu, tako da lahko dam kako mnenje iz prve roke.
Ta slikca mislim da je izpod sedežnice na Kriški; kot poznam Krvavec, je tam ponavadi vedno tako malo ali pa nič snega v teh časih. Na progah (na kriški strani sicer nisem bil) in pod ostalimi sedežnicami ga je še več kot dovolj. Nobenih kamnov ali ledenih plošč!
Meni osebno se sneg niti ni zdel premoker razen po 11-12h na Gospinci. Je pa res, da je bil oblačen in hladen dan in ga ni imelo kaj mehčat.
Smuka se mi je pa zdela v glavnem kar v redu, tipična pomladanska-zjutraj trpela stegna in robniki smučk, potem pa v redu praktično do konca, če se izogibaš najnižjih predelov. Zadnjo furo dneva tik pred 13h sem šel recimo po offroad z Zvoha, pa sploh ni blo take "plavalne" krize, kot bi jo človek pričakoval za 2.polovico aprila. Vsaj ta vikend bo tudi po mojem mnenju vsekakor boljša smuka kot pa Kanin/Sella...če se omejim na Slo, ker drugega ne poznam:D
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Naslednja Stran 30 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB