Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2009/2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2009/2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216



jaz se ne pritožujem...
(a glede na obisk naših smučišč letošnjo zimo in predvsem med počitnicami - izkušnje onih, ki so vsak dan po službeni dolžnosti tam, me je tolikšen naval rahlo presenetil, a da bi se pritoževal? zakaj le...saj imamo še kakšno možnost poleg Krvavca)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

No potem pa v redu

Sam je bilo v vrstah danes resnično precej jamračev. Definitivno je bil ključni faktor vremenska napoved in pa seveda vreme v prejšnjih dneh...
No pozabil sem dopisat, da je bila danes šibka točka prevoz, saj so vozili le trije avtobusi...razlog ni bil v pomanjkanju le-teh ampak v pomanjkanju šoferjev. Baje niso našli četrtega pa da se na glavo postavijo...zato sem danes ob 15h prvič v obratni smeri stal v popolnoma nabitem avtobusu...je pa zato vožnja bila toliko bolj zabavna zaradi resnično simpatičnih potnikov, ki nas je tisto gužvanje in prerivanje do vrat ob obilici smešnih pripomb zabavalo vse do Jenkove lipe...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 25, 2010 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Ko sem se ob 8:15 vozil na busu do gondole je imel voznik ravno klic (od šefa predvideva), kjer ga je najmanj 3x vprašal kje je...on pa mu je zatrjeval da vozi in to skoz v prvi, ker ma toliko poln bus

in voznik ga je prepričeval da naj obvezno pošlje še tretji bus, ker je ogromno ljudi (do takrat sta vozila le 2 busa)...

jamračev tudi sam ne maram...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 12:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ja ljudje so res živčni. V bistvu je čisto vseeno ali na parkirišču čakaš na avtobus, ali pa te avtobus pelje takoj gor in potem čakaš na platoju. Ampak, ker ne znajo vzpostaviti normalnega reda je folk živčen. Enkrat nas je 20 čakalo na enem od srednjih parkirišč, avtobusi pa so pobirali ljudi na spodnjih parkiriščih, ki so prišli precej za nami in polni vozili mimo nas. Po skoraj pol ure so se eni že odpravili peš gor ali pa dol, jaz sem imel pa vsega dovolj in sem se postavil pred avtobus, ki je šel dol. Spet sem izpadel psihopat, ampak voznika sem vseeno prepričal, da nas je spustil gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 3:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


Pa kdo se pritozuje. Povedal sem samo dejstvo!
Seveda je guzva, ker je lep dan, pa ce ti kej ne pase gres pa domov. In to sem tud nardil vceraj. Bo pac drugi dan bolje.
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Davor
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2010 10:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 14:05
Prispevkov: 53


http://www.siol.net/Slovenija/Lokalne_novice/Gorenjska/2010/03/smrt_na_krvavcu.aspx

še edn. rip
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SpidiGonzalez
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 2:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 19:06
Prispevkov: 18


A je tale odjuga veliko snega gor pobrala? Bo vseeno zneslo za smuko do vsaj srede aprila?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 8:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Dvomim. Gor ni bilo pretoplo, da bi bilo nevarno za sneg. Ob takšni količini je smuka do sredine aprila po navadi bila bp.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Gor ni bilo nikakršne odjuge..še več, dobro je delo snegu, saj se ob rahlem plusu lažje in boljše sprime. Se pa lahko vse zgodi...spomni se lani, kakšno količino snega je pobralo v dobrih 25 dneh!

P.S. Današnje karte kažejo na zimo vsaj v naslednjih 14 dneh...tako da nič skrbet zaenkrat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 1:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1892


Od noči na četrtek naprej bodo zopet zasneževali!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FIDA
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 10:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 13:13
Prispevkov: 78
Kraj: Prevalje in Ljubljana

SMUČARSKI IZZIV S FIDO NA KRVAVCU

V nedeljo, 7. marca ob 9.00, vas vabimo na mega prireditev SMUČARSKI IZZIV. Na Krvavcu bo v sodelovanju z Olimpijskim komitejem in slovensko demonstratorsko vrsto na voljo pester program (tekmovanje s Primožem Kozmusom, brezplačno testiranje smuči, smučanje s člani slovenske demo vrste, zabava z DJ-jem ...)

Več na http://www.fidasports.com/KV/Aktualno/Novice/noviceizpis/tabid/133/smid/617/ArticleID/20/reftab/39/Default.aspx

Ne zamudite MEGA dogodka.

Se vidimo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gasperv
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 12:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Nov 2009 9:34
Prispevkov: 27
Kraj: Dolenjska

bil danes zjutraj. kaksna megla sem se kar hitro pobral nazaj v dolino
_________________
lp
G.

sezona 2009/2010: 3x Turracher Höhe, 1x Mölltal, 2x Kr. Gora, 4x Krvavec, 1x Stari Vrh, 1x Rogla. 3x Bela, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 08, 2010 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Da ne dolgovezim...ocena za današnji dan je brez pretiravanja 10/10.
Nikjer nikogar (3/4 zg. prakirišča), tako rekoč brezveterje, čez dan -10°C, do 11h pretežno jasno nato šajba, za snežne razmere pa sploh ne najdem besed!

P.S. Pa še reduktor so skupaj spravili in Zvoh ponovno obratuje.

P.P.S. Čeprav ni bilo nikjer nikogar in sva na Pomladanski bila samo dva, je tistemu drugemu na bordu uspelo, da je priletel vame. Sicer je bil popolnoma nedolžen trk, samo vseeno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
humdrum
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 08, 2010 4:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 12:55
Prispevkov: 128


Se obstaja proga za tekmo (z kronometrom)??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 08, 2010 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Rotty, fouš sem ti, da ne dolgovezim...
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Naslednja Stran 26 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2009/2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB