Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 09/10

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
 Mölltal 09/10 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2009 9:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

O Mare!
A si vidu, 30 novga...kdaj gremo, hehe...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2009 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Živ. A se lahko komu priključim če bo šel gor? Oz. a bi kdo šel gor mal posmučat, pa si stroške prevoza porazdelimo, nasleden teden oz. lahko tut vikend 26, 27?
Lp
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoK
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2009 10:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2008 22:26
Prispevkov: 18


Verona je napisal/a:
O Mare!
A si vidu, 30 novga...kdaj gremo, hehe...


Naslednji vikend?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2009 12:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Uf...a se kej gledov vremensko...jst mam sicer eno izobrazevanje...sam bi se ga verjetn dal prespricat...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2009 7:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Danes sem tudi jaz otvoril . Pogoji za prvič v redu

Še nekaj slik:











Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2009 8:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Moris, danes pa nama je uspelo nemogoče: zgrešila sva se na povsem praznem smučišču !

Tudi midva sva danes odprla sezono, kljub bolj žalostni vremenski napovedi. Sva pa dobro izbrala čas prihoda, namreč ob enajstih ko klubi in reprezentance pospravljajo svojo ropotijo. Sneg je bil spomladanski, ne gnil, ampak (za moj okus) prijetno ojužen in predvsem zelo malo vožen. Odprti sta obe progi, kamna praktično nobenega, povsem drugače kot lani ko je na začetku strme proge še sredi oktobra grdo škrtalo. Po dvanajsti uri si lahko smučarje preštel na prste, ob dveh sva bila na sedežnici sama .

Aja, vreme: megle za vzorec, v glavnem oblačno, vmes pa tudi nekaj sonca. Ni bilo slabo za začetek ... :







Smuka je precej boljša kot kaže na prvi pogled, tisto sivo je ledeniški led in star sneg, ne kamenje:






Pri spodnji postaji kabinske žičnice je še pozno poletje, komot se da na soncu sedeti v majici:


Na vlaku sva bila ob treh edina potnika, tako polno pa je bilo parkirišče nekaj minut čez tretjo:

_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2009 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

miki je napisal/a:
Moris, danes pa nama je uspelo nemogoče: zgrešila sva se na povsem praznem smučišču !



Se pridružujem
Zanimivo, sem na žičnici prav razmišljal, da razen dveh bordarjev, nisem videl nobenega rekreativca. Ali izlgedate taki dirkači, ali pa ste se skrili v megli

Bolj zgodaj vseeno ni bilo tako prazno, res pa je bilo danes veliko manj ljudi kot včeraj, temu primerno pa so bile proge bistveno boljše. Zjutraj, ko je bilo trdo, je bilo manj zdrsano, kasneje pa manj (nič) zrito.
Miki, zdaj ko sta odprti dve progi, ni panike zaradi treningov. No, čez nekaj tednov bo pa drugače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2009 6:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Tudi jaz sem prišel z vlakom okrog 10, tako da so glih ko sem stopil na smuči začeli pospravljati proge. Sem pa nekaj minut čez eno štel smučarje, bilo nas je točno osem, dva borderja ter 5 smučarjev. Bilo je kar malo grozljivo, ker je bilo tako prazno .

Ob pol 3 ko sem prišel na parkirišče, je bil na sredi samo še avto z MB registracijo. Potem sem pomislil da je mogoče miki-jev avto in bil je .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2009 11:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

No potem pa še napiši kateri avto je njegov, audi menda ni?, vsaj po reklamah sodeč, čeprav v Alpinforumu špreha kot pravi Švabo.
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 1:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


@Milko tale Audi ma Avstriske tablice
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 3:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

Da potolažim najbolj radovedne: nobeden od obeh avtov v ospredju ni moj! Sicer pa smo OT!
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jokker
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 3:36 pm    Naslov sporočila: ... Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Sep 2009 15:33
Prispevkov: 8
Kraj: primorska

fantje zdej zadost zafrkancije..hehe
kaj zdej je odprto pol na ledeniku pa tko od kdaj in do kdaj dela.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


Če ti ni odveč tukaj pogledat...
http://www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher/

Izgleda da še dvoseda dela...

LPM
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1311
Kraj: Jesenice

Danes še zadnja poletna smuka .

Ko sem opoldne začel, je bilo na večjem delu še nekoliko trdo, a seveda ne dolgo. Vreme tudi danes ni bilo najboljše, čeprav je bilo do dveh smučišče večinoma še obsijano s soncem.

Odprti sta dve progi, od nedelje pa je že pobralo kar nekaj snega, na predzadnji četrtini proge pod smučmi že škrta ledeniški led.

Obratuje dvosedežnica, zdaj je že normalen obratovalni čas, torej do 16h. Vendar sem bil danes ob pol treh na smučišču samo še jaz . Ob treh sem zaključil in to povedal žičničarju, ki je nato napravo takoj ustavil.

Prvi vlakec odpelje ob 8h. To velja za normalne smrtnike. Če pa se ti uspe pridružiti avstrijski, nemški ali italijanski reprezentanci, ki ta teden gor trenirajo, boš štartal že ob 6h

Danes so pregledovali žično vrv šestsedežnice. Upam, da niso našli kakšne napake, oziroma da je dejansko ni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Čet Sep 24, 2009 1:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


tomi je napisal/a:

Danes so pregledovali žično vrv šestsedežnice. Upam, da niso našli kakšne napake, oziroma da je dejansko ni.


Po sliki s spletne kamere sodeč, danes že obratuje 6-seda.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 2 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Mölltal 09/10
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB