Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Novosti na Pohorju 2009 / 2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  Naslednja
 Novosti na Pohorju 2009 / 2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2009 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Danes sem se spet malo odpravil pod pohorje in preveril stanje še pri dnevni svetlobi
Na spodnji postaji še vedno mrgoli delavcev.
Danes so polagali izolacijo na novo ploščo ter betonirali še del zida.Kaj kmalu se bo po mojem mnenju pričela montaža spodnje postaje.




Na izteku čopove proge pa mislim da pohorci delajo neke vrste drenažo.


No o tem parkirišču sem včeraj zvečer govoril



Pospešeno se sestavljajo deli stebrov s pomočjo hijapa.Sedaj majo pohorski majstri veliko dela


Lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
luky
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2009 4:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


izolacije pa ne znajo polagat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2009 5:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Delov pa je res že dosti. Nekaj so govorili da bojo tam ko je oni prepad žičnico bol spustili dol da nebo tak visoko je to res? Stebri so full dobri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Windy
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2009 6:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Ja Delov je res zelo dosti.
Žičnica bo po celotni trasi potekala dosti nižje kot dosedanja. Mislim, da ti veliko pove podatek, da tisti razdalji kjer sta prej stala 2 stebra sedaj stojijo kar 4.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2009 8:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Na četrti sliki se še sneg vidi odzadaj. Komaj čakam na novo vzpenjačo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 5:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Danes sem si šel ogledat stvar, posnel 46 slik , jih bom zvečer vrjetno prilepil zdaj nimam časa (no ne vseh ).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 5:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Naložil bom 26 slik, tudi z detajli, tako da prosim modelatorji ne brišite mojega prispevka zaradi morebiti preveč slik, saj mislim da marsikoga to zanima, pa si ne more it pogledat pod Pohorje. Torej, presenetili so me marljivi delavci, ki res pridno delajo in sestavljajo skupaj dele stebrov. Pri spodnji postaji še vedno polagajo izolacijo. Spodaj je tudi del odklopne naprave, ne vem če je kdo že prilepil sliko te, no jaz jo bom.

















































Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Windy
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 6:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Ok se mi zdi da bo ta nova vzpenjača reees zelo hitro sestavljena, sploh če bodo postaje sestavljali iz teh sekcij.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Zazy
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 10:43
Prispevkov: 61
Kraj: Celje

Hm, men se zdi, da je tista postaja vmesna. Vsaj iz tistih 'projektnih slik' (ja no nimam ideje, kako bi drugače reku) je blo videt, da bosta obe postaji 'polni'.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Zazzy ta postaja definitivno ni vmesna.Mislim zakaj bi bila če ni za to pripravljenih temeljev?Še enkrat poglej projekte! Boš dobro vidu da spodnja postaja ni polna!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Zazy
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 7:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 10:43
Prispevkov: 61
Kraj: Celje

Ja pa res. . Sorry nism si zapomnu. Pa kaj no, sej ni noben nepozabljiv.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Temu, o čemer se mi pogovarjamo se menda reče odklopni mehanizem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Zazy
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 8:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 10:43
Prispevkov: 61
Kraj: Celje

No ja. Mi se pogovarjamo o pospeševalnem in 'oprijemalnem' delu postaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Mam še nekaj slik, ne mislit da so iste, so si pa podobne s prejšnjimi, mogoče je še kak detajl več:









































Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 07, 2009 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Imam tudi dva videa, posneta sicer z mobitelom, foter mi ne dovoli fotoaparata vzet, no drugič ga bom vzel. No samo kliknite HQ (High quality) pa bo malo boljše.

http://www.youtube.com/watch?v=hHSb1EouRek

Še en:

http://www.youtube.com/watch?v=jeUR9ZZNeVE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  Naslednja Stran 10 od 29

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Novosti na Pohorju 2009 / 2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB