Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Dolžina smuči

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Dolžina smuči « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Ja no daloje boš pa ene prodal pa boš kupu nove.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 2:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Če si kaj spremljal svetovni pokal, si lahko videl, da so še lani eni imeli slalomske smuči do prsi, eni pa do nosa. Tudi v naši reprezentanci so v zadnjih letih precej tuhtali o dolžini smučk. Res je tistih z dolgimi vse manj, me prav zanima, če bo letos sploh še kdo imel daljše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Ah, sam dalše smuči so bl stebilne in dost hitrejše, sam so pa bl okorne.


Atomik, moje dile so itk tok zdelane da se mi jih ne splča prodt. Sploh pa itk vse uporablam in jih bom še naprej, tko da sploh nimm želje jih prodt.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
paggy
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2005 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Freerider
Freerider

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 22:14
Prispevkov: 201


marko je napisal/a:
Če si kaj spremljal svetovni pokal, si lahko videl, da so še lani eni imeli slalomske smuči do prsi, eni pa do nosa. .


ehm, to je pa zato ker so nekateri visoki 190 eni pa manj. Fora je pa tud v tem da je FIS določil najmanjšo dolžino smuči. mislm da je okol 160cm. Če ste pa pikolovski pa pojdite na njihovo stran in si preberte kolk je res.
_________________
If you want to be good you have to crash. We crash a lot.
14/15 - 6x Mölltal, 4x Sportgastein, 2x Saalbach, 1x Kaprun, Višarje, Sorica, Obertaurn
12/13 - 9x Gastein, 8x Niseko, 3x Saalbach, Mölltal, 2x Obertauern, Krvavec 1x Rusutsu, Mt. Yotei, Sella Nevea, Vogel,
13/14: 11x Mölltal, 3x Saalbach, 1x Krvavec, Gastein, Katschberg, Sella Nevea, Ankogel, Višarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urossemrov
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 12:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 10:13
Prispevkov: 23
Kraj: Kalce

ehm, to je pa zato ker so nekateri visoki 190 eni pa manj. Fora je pa tud v tem da je FIS določil najmanjšo dolžino smuči. mislm da je okol 160cm. Če ste pa pikolovski pa pojdite na njihovo stran in si preberte kolk je res

Ja, res je. In logično, da bodo pol vsi meli najkrajšo možno zaradi najmanjšega loka. Tud men bi pršla smučka skor čez glavo, Walchofferju pa do popka.
_________________
Včasih smučam hit, včasih pa po tleh.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 12:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

urossemrov je napisal/a:
ehm, to je pa zato ker so nekateri visoki 190 eni pa manj. Fora je pa tud v tem da je FIS določil najmanjšo dolžino smuči. mislm da je okol 160cm. Če ste pa pikolovski pa pojdite na njihovo stran in si preberte kolk je res

Ja, res je. In logično, da bodo pol vsi meli najkrajšo možno zaradi najmanjšega loka. Tud men bi pršla smučka skor čez glavo, Walchofferju pa do popka.

To je eno, drugo pa, da sploh niso vsi imeli smuči 160, saj so nekateri še eksperimentirali z daljšimi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 2:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Mislm da je za moške 165cm in za ženske 155cm za fis slalom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 7:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Glede dolžine je pa tko naj bi imeli tekmovalne smuči vse dolžine iste radije da nebi imeli veliki preveč kratke smuči in zato pride do poškodbe.
Sedaj un k je visok 2m ima smuči 180 un 160 visok ima 140 dolge z obojimi pa delajo isti radi in izto sta oba stabilna
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Jest sm lan vzel karvarce,pa so ble 5-10 cm višje od mene.Sm pa vzel take zato,da so stabilnejše,pa se da laži hitr vozit pa bl GS zavoje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2006 11:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

ravno danes kupil salomon slalomke, dolzina 170, R12.9m, jaz sem velik 189cm, upam da sem se prav odlocil za vecje, ker sem bil v dilemi ali bi 165cm..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Andy
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 1:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


po mjem mnenju si se prav odloču, jaz mam Fischer RC4 dolge 165cm visok pa sem 186 cm.

pa prijetno smuko želim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 8:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


Mislim da je kar v redu sploh pa ima mora tekmovalni razred imeti skoraj iste radije na vseh dolžinah, če hošeš bolj stabilno smučko in večje brzine vzameš daljšo za igranje in hitreje odzivno pa krajše
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

mhm, kaj pa jst ko sm 176 velik pa sm kupu elan S10 dolge 168? No že prejšne sm mel tko, ampak 160 so pa mal kratke... ali pač?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dverbnik
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2006 8:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Serviser
Serviser

Pridružen/-a: Sre Avg 2005 18:40
Prispevkov: 335


ja sej je vredu če maš rajš hitrejšo vožnjo. Jest sm tolk velik kot ti pa mi paše bolj 155 kot 160 imam pa 160 sej pravim važen je način smučanja
_________________
041/311769 Dare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Sid
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 16:15
Prispevkov: 31


Js mam zdej po tanovem smuči dolge 175cm, kar je približno enako moji višini.
_________________
Sezona 2005/2006 - 4 smučarskih dni:

2× Nassfeld;
1× Krvavec;
1× Velika Planina
6× Val Gardena
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 2 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Dolžina smuči
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB