Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Ščitnik za hrbet

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 Ščitnik za hrbet « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smucarka88
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2011 12:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Okt 2009 14:48
Prispevkov: 46


Sem tudi tega videla, vendar po opisu sodeč ni delan po standardu Level 2.(tega vsaj nima v opisu).

Pa še eno vprašanje: Je kakšna smučarska trgovina, kjer bi želve prodajali tudi v tem času (pred začetkom smučarske sezone)? Katere trgovine priporočate? Najbolje bi bilo, da bi zadevo kar sprobala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2011 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

da ne bomo tople vode odkrivali...

http://www.louis.de/_20847efff3a20fd5b42b8ea2defc7860ed/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=120&wgr=897&list_total=18&anzeige=0&page=1&artnr_gr=20019037 v motorizmu je zadeva že dooooolgo prisotna (sam uporabljam svoj hrbteničnik od motorja).....cenej bo pa težko kje kaj dobit....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 05, 2011 11:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 422
Kraj: pod Strmcem

Ideja želve v smučanju naj bi izvirala od legendarnega K. Ghedine... uporabil je seveda motoristično.
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 06, 2011 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Sam sem pred tremi leti kupil v: http://www.eurosport-trade.si/
Prodajalec mi je prijazno svetoval in zadevo sem seveda prej pomeril. Le cene za isti izdelek sem kasneje drugje videval malce bolj prijazne. Sam sem kupoval v novembru, a če se ne motim, prodajajo tudi za motoriste, torej verjetno te stvari tudi sedaj prodajajo.
Model, ki sem si ga izbral, naj bi pokrival hrbtenico nekako pod vratom pa do spodnje najbolj zadnje točke hrbtenice. Ljudje si nismo enaki in bolj kot telesna višina je v tem primeru pomembna dolžina trupa. Torej, če imaš dolg trup ter kratke noge, bi morda tudi šlo.
Sicer pa gre za investicijo v opremo, za katero upamo, da je ne bomo nikoli zares potrebovali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vrabec
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2011 11:23
Prispevkov: 11
Kraj: radolca

Eno želvo sem že imel, sedaj pa kupujem 2go ker sem 1vo prerasel, ima kdo izkušnje z tistimi želvami ki imajo naramnice in ne jopiča, sedaj sem imel jopič pa se je supr obnesel, zanima pa me ali naraminice kaj lezejo dol med vožnjo ipd.
PS: staro želvo prodajam poglejte pod male oglase
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 10:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Jaz tovrstnih težav še nisem imel, ali pa nisem dovolj pozoren, da bi jih opazil in se z zadevo sprijaznim takšno, kakršna je.
Sicer pa tudi ostali pravijo, da je po nekaj vožnjah praktično ne čutijo več. Kadar pa jo pozabim, pa mi najprej nekaj manjka, kaj točno, pa ne vem...
Najlepše pri zadevi pa je elastični (kakor ledvični) pas, ki "trebušček noter drži"...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2011 1:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 422
Kraj: pod Strmcem

lahko probaš npr. Dainese (na naramnice); nevtralna, ne leze nikamor (vsaj pri meni). pa če še enkrat povzamem nasploh- nevtralna reč.
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sernk
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2011 4:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 21:33
Prispevkov: 127
Kraj: Stanežiče

No jaz sem si 2 leti nazaj kupil Rosignolovo, pa moram reči da je dobra pozmi za smučanje, poleti za na kolo, moja je sicer brez naramnic, narejena kot brezrokavnik. Moram reč da mi ni bilo škoda dati tistih 75 ?, sem zeo zadovoljen z njo. Kolega pa za smučanje uporablja želvo firme 661 ki je sicer zamenjena za kolo in motocross, pa tudi nima težav z njo. Skratka želva je zelo univerzalna za več športov, če jo imaš namen kupiti pojdi pogledat na smučarki sejem na GR jih imajo še malo znižane.
_________________
Sezona 14/15 2x Stari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
masterm
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 04, 2011 10:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Mar 2011 19:39
Prispevkov: 29
Kraj: okolica Maribora

Kako je s potenjem pod želvo? Ima kdo te težave?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fulgur
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 12:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Feb 2012 0:31
Prispevkov: 3


Iščem eno želvo... Velik sem 185 cm, težak 78 kg... Po tabelci torej spadam nekako v L kategorijo... Mi lahko kdo pove, kje lahko kupim rabljeno želvo? Se da dobit kaj na bolhi? In na kaj moram biti pri tem previden...?

Tenks
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

jaz imam želvo od dainese-a, prav tako imam velikost L. je zelo dobra, po parih minutah pozabiš da jo imaš gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snowboarder
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 9:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:20
Prispevkov: 328
Kraj: Domžale

evo še link: http://www.dainese.com/eu_en/multisport-winter/action-wave-s.html?cat=75
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sandokan
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 11:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Feb 2007 11:32
Prispevkov: 52
Kraj: Posavje

fulgur je napisal/a:
Iščem eno želvo... Velik sem 185 cm, težak 78 kg... Po tabelci torej spadam nekako v L kategorijo... Mi lahko kdo pove, kje lahko kupim rabljeno želvo? Se da dobit kaj na bolhi? In na kaj moram biti pri tem previden...?

Tenks


Jaz prodajam želvo Dainese Active Shield 8. Tukaj je oglas na Bolhi:

http://www.bolha.com/sportni-scitniki/smucarska-zelva-dainese-active-shield-8-oglas1278114083

Rabljena samo 3-krat. Razlog prodaje - po napačnem nasvetu prodajalca sem kupil preveliko za svojo velikost. Ta je primerna za osebe večje od 180 cm, kar je za tebe idealna.

Drugače pa je želva top. Odlično se prilagaja gibanju, pozabiš da jo imaš na sebi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 12:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

sandokan je napisal/a:
Drugače pa je želva top. Odlično se prilagaja gibanju, pozabiš da jo imaš na sebi.

Jaz imam sicer moto verzijo, ki je skoraj popolnoma enaka in se povsem strinjam. Edinokrat, ko opazis, da imas to zelvo gor je, ko se usedes na sedeznico in ne zacutis mrzlega naslonjala direktno na hrbtu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2012 5:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Jaz imam motoristično Supe Shield, omenjeno na zgornjem linku, pa prav tako ne vem, da jo imam gor. Glede na to, da:

a) ne gre za namensko smučarsko želvo

b) je bolj low budget zadeva

je verjetno precej vseeno katero kupiš, zelo težko te bo (imho) katera motila.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Ščitnik za hrbet
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB