Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Ščitnik za hrbet

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Ščitnik za hrbet « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 4:01 pm    Naslov sporočila: Ščitnik za hrbet Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Zdravo!

Ali kdo uporablja mogoče pri smučanju ščitnik za hrbet, recimo kaj takega: http://cgi.ebay.de/Protektorenweste-BLACK-CANYON-Rueckenprotektor-geprueft_W0QQitemZ120390163604QQcmdZViewItemQQptZSport_Alle_Sportbekleidung?hash=item120390163604&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Kako se to obnese? Kaj priporočate? Koliko taka stvar zaščiti sploh hrbet?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcsebi
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2009 7:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Feb 2008 21:46
Prispevkov: 73


Kupil sem si "želvo" (zaščita za hrbet) 3 leta nazaj od Rossignola, stala pa me je 70,00 Eur. Mene osebno, med smučanjem ni motila čisto nič, po parih "furah" pa sploh pozabiš, da jo imaš "gor". Želva me je že najmanj 4-5 rešila kakšnih odrgnin in podpludb, mogoče že tudi kaj hujšega. V vsakem primeru se ti jo splača kupiti, saj za svojo varnost (in zaščito) lahko na smučišču sami naredimo največ!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
condor
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 20, 2009 6:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Feb 2006 15:28
Prispevkov: 3


Jst uporabljam mojo dainese želvo celo leto, pozimi na belih strminah, poleti pa na motorju.

Ko se je enkrat navadiš sploh neveš da je tam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 24, 2009 9:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Tudi jaz, tako kot condor, uporabljam moj Alpinestars bionic back protector celo leto

Poleti Suzuki, pozimi Fišerce
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 28, 2009 12:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


Ima mogoče kdo idejo kje bi pri nas sprobal, pomeril Dainese brezrokavnik z integriranim ščitnikom za hrbet?
Ima kdo kaj izkušenj z omenjenim?
Tole zadevo http://cgi.ebay.de/Dainese-Ski-Snowb-Protektorenweste-Core-Vest-Gr-XL-NEU_W0QQitemZ250379317671QQcmdZViewItemQQptZSport_Alle_Sportbekleidung?hash=item3a4bc531a7
Najbližje mi je Bluetomato v Gradcu zaenkrat...

tnx
lpm
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lux
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 28, 2009 12:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Mogoče Eurosport trade v Ljubljani. Jaz sem svojo Dainesovo želvo kupil pri njih, mogoče bi imeli tudi to.

http://www.eurosport-trade.si/sl/Sport/DAINESE_1/

Lahko pa jutri preverim pri njih, smo skoraj sosedi v LJ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
elan
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 28, 2009 8:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


mdolzan je napisal/a:
Ima mogoče kdo idejo kje bi pri nas sprobal, pomeril Dainese brezrokavnik z integriranim ščitnikom za hrbet?
Ima kdo kaj izkušenj z omenjenim?
Tole zadevo http://cgi.ebay.de/Dainese-Ski-Snowb-Protektorenweste-Core-Vest-Gr-XL-NEU_W0QQitemZ250379317671QQcmdZViewItemQQptZSport_Alle_Sportbekleidung?hash=item3a4bc531a7
Najbližje mi je Bluetomato v Gradcu zaenkrat...

tnx
lpm


nekaj malega imajo v Hali12 (kletna etaža)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducatiboy
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 4:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Nov 2009 16:28
Prispevkov: 1


Pozdravljeni,

pred kratkim sem bil v novi trgovini Dainese v MB, katere sedaj prodaja tudi zimsko kolekcijo (poleg motoristične) in bil prijetno presenečen nad zalogo.
V trgovini imajo na zalogi brezrokavnik z vgrajenim ščitnikom hrbta in dodatkom za zaščito vratu.
Mislim da mora biti zadeva kar OK.

LP




mdolzan je napisal/a:
Ima mogoče kdo idejo kje bi pri nas sprobal, pomeril Dainese brezrokavnik z integriranim ščitnikom za hrbet?
Ima kdo kaj izkušenj z omenjenim?
Tole zadevo http://cgi.ebay.de/Dainese-Ski-Snowb-Protektorenweste-Core-Vest-Gr-XL-NEU_W0QQitemZ250379317671QQcmdZViewItemQQptZSport_Alle_Sportbekleidung?hash=item3a4bc531a7
Najbližje mi je Bluetomato v Gradcu zaenkrat...

tnx
lpm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 4:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

jaz mam želvo. med smučanjem itak cist pozabm nanjo.sam problem je ko je nimam sploh neznam smučat.tko da sm se ji čist navadu in jo priporočam.
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


jaz sem si prejšnji teden v sportexperts (Celovec) omislil brezrokavnik varianto. Ima full naluknjan ščitnik (AIR vaianta) in bo upam, da bistveno pripomoglo k zračenju. pri tej "navadni" želvici mi gre blazno na živce, da full zašvicaš v hrbet. Prej ko slej začne potem ta švic mrazit hrbtišče. Nobeno aktivno perilo nič ne pomaga proti temu, če imaš čez perilo eno polno plastiko. Ista zadeva je pri "ritoščitu" -hlače, ki imajo stranske ter rit protektorje. Za smučarijo mora biti drugače dizajnirana kot za motor - žal.
Vsaj jaz kar konkretno švicam med smučarijo in upam, da bo s tem ščitnikom situacija boljša - bom odvajal švic od telesa.
sem pa dobil točno tole zadevo spodaj
http://cgi.ebay.de/PROTEKTOR-DAINESE-WAISTCOAT-AIR-2010-GR-L_W0QQitemZ150386190362QQcmdZViewItemQQptZSport_Alle_Sportbekleidung?hash=item2303b7281a
ima pa tale varianta komplet mrežasto strukturo. poleg tega pa še na rebrih dodatni ojačitvi...
Bom poročal ob prvi priliki, kako se obenese
_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rbreznik
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2008 17:42
Prispevkov: 25
Kraj: Maribor

Kdo ve kje v Mariboru se splača pogledat za želve?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 10:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3126


Prosurf, freestyle, mogoče celo tudi v elanu, fun sport... =)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 1:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

malo čudno vprašanje..ali ok.. mogoče ima kdo podobno želvo in mi bo znal odgovoriti..

torej, imam namen kupit želvo..in sicer prek neta, zato je nemorem probat.. velik sem 195 cm in imam 80 kg.. pa me zanima ali naj vzamem L ali XL velikost..

http://www.blue-tomato.com/en/Protectors/TSG-Backbone-Vest-honeycomb/product.bto?product=300065957

hvala!
_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
elan
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


imaš size chart zraven


tko da XL
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 2:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

hvala!

samo se bojim da sem presuh


_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Ščitnik za hrbet
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB