Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Gače » SC Bela 2005/2006

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 SC Bela 2005/2006 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2006 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


......umreš od smučanja......, se popolnoma strinjam
Sam ti belokranjski žičničarji , mislijo da so boga za jajca prjel!
Namesto, da bi podajali sidra sedijo v kabini, kamenje bi tudi lahko kdo pobral!
Vrho je premalo strog do osebja! Ob strmini je bila del brez zaščitne ogreje, katera je bila staknjena s kolov, kamikaz je kot dreka, redarjev bore malo oz. upal bi si trditi, da jih sploh ni!
Očitno se bo moral kdo pošteno razletet na smučišču, da bodo kaj postorili v smeri varnosti. In tako smučišče je ustrezno za FIS tekme?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojč
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 15, 2006 10:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 20:12
Prispevkov: 59
Kraj: Mirna

Tistemu,ki bo uspelo na Gačah žičničarje spraviti na zrak, bo uspelo vse.Ljudje niso odvisni od tega posla in se temu primerno tudi obnašajo.So tudi izjeme,da ne bom komu storil krivico.
Večji problem so kamikaze,ki znajo biti res nevarne.Kombinacija alkohola in slabega smučarskega znanja,kar kliče po nesreči.Žal pač eni ne razumejo kaj je bistvo smučanja,sploh na našem koncu.
_________________
AC/DC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nejc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 6:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2006 9:43
Prispevkov: 12
Kraj: Novo mesto

Danes sem bil na BELI( težko se bom navadu tega imena) super sneg, sonce, -3 stopinje...po 13.00 se je sonce skrilo in je postalo bolj hladno pa še vidljivost se je poslabšala tako, da je bilo ob 14.00 vsega dovolj. Za mano je krasen smučarski dan......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2006 11:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Ni blo nič kamenja na progi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nejc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2006 5:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2006 9:43
Prispevkov: 12
Kraj: Novo mesto

na progi desno (gledano v hrib) ga je bilo nekaj in ena ledena plošča....leva stran tastrma pa nič kamenja superca.....lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2006 3:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Gremo jutri(pardon)dns pogledat kua dogaja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
****
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2006 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 15:20
Prispevkov: 24


Valjhun je napisal/a:
Gremo jutri(pardon)dns pogledat kua dogaja



In kako je bilo???
Nič se ne dogaja tu na forumu...noben ne benti ...zgleda da vse štima..
Mi gremo kmalu na ta konec...glede na vremensko napoved bo potrebna marela in plavutke ...smrk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 14, 2006 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


****, ne bo treba it plavat, ker majo utrjeno progo kot se šika , edino je kar ni redarjev na progi.
Bil sem v petek nazadnje in je blo 16 let starih neukih kamikaz na kile.
Drgač je pa med tednom prazno več al men

PS: Tale forum dogaja spljoh ne, ker ga velik folka ne pozna
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwxy56
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 21, 2006 5:58 pm    Naslov sporočila: d Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Dec 2005 14:30
Prispevkov: 4


a se še kej dogaja na gačah al je že šlo vse v maloro?
mam še enih par kart pa me zanima, če je še sploh dovolj snega za dilcat,al jih lahko vržem stran???
kakor se mi zdi je jugo že sneg uglavnem pobrau, vem pa ne zato sprašujem če je kdo kej gori na gori
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 21, 2006 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Dokler ne zapade sneg, ne razmišljaj o Beli.........
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
****
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2006 11:31 pm    Naslov sporočila: Re: d Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 15:20
Prispevkov: 24


qwxy56 je napisal/a:
a se še kej dogaja na gačah al je že šlo vse v maloro?
mam še enih par kart pa me zanima, če je še sploh dovolj snega za dilcat,al jih lahko vržem stran???
kakor se mi zdi je jugo že sneg uglavnem pobrau, vem pa ne zato sprašujem če je kdo kej gori na gori


Evo danes prišli iz Gač (Bele)...
sobota; delovalo (sonce ..pa sneg je tut bil )
nedelja ; delovalo(sonce )
ponedeljek;zjutraj oblačno ampak okol 11h že dež.. (smučišče delovalo)
torek; sonce (smučišče delovalo)
sreda; megla, rosilo, deževalo ..smučišče zaprto...baje(po
besedah žičičarja ) je na zgornji polovici padal sneg (na spodnjem delu kjer smo "bivakirali" je padal dež..višje se ni videlo -gosta megla)
četrtek; ponoči so se silile snežinke in tudi zjutraj..res za vzorec..bilo je oblačno megleno..ampak smučišče je delovalo..nismo šli smučat ampak spakirali proti domu....ne zaradi razmer na smučišču..konec dopusta..smrk
Smučali smo le prve štiri dni na dopoldanski smuki..popoldne je bil že preveč južn sneg in čedalje več zemeljskih zaplat..ampak te so čez noč z ratraki porihtali . Glede na to, da smo bili ob 9h.. prvi na smučišču..in ko si prvi urezal po smučišču ..mega.. pa nobene gužve..včasih skoraj sami...smo se nadrajsali za svojo dušo....
Raje bi imeli več snega in nižje temperature in cel teden sonce... napoved je bila grozna..pa smo vseeno imeli srečo..imeli sneg in še celo sonce..
Sneg pobira , zaplate se vidijo, snega NE delajo (so ga v celi sezoni samo 2X...)..če imaš karte, pa voljo, pa če znaš obvoziti vrtičke..le pojdi dopoldne..za dve-tri ure na Gače povijugat..pa še napoved padavin se obeta..mislim da Gačarji še niso rekli zadnje besede...se trudijo..če ne drugega..tudi teloh se najde..
Pa lep pozdrav vsem..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ROG
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2006 4:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Dec 2005 12:09
Prispevkov: 2


Hej Zvezdica! Lansko leto sva na nekem drugem forumu veliko pisala o Gačah, letos pa sem smo se doma odločili, da nas Gače nekaj časa ne bodo videle. Me pa zanima ali se je vsaj prijaznost osebja kaj spremenila?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
****
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 28, 2006 11:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2005 15:20
Prispevkov: 24


ROG je napisal/a:
Hej Zvezdica! Lansko leto sva na nekem drugem forumu veliko pisala o Gačah, letos pa sem smo se doma odločili, da nas Gače nekaj časa ne bodo videle. Me pa zanima ali se je vsaj prijaznost osebja kaj spremenila?

lp


Ne vem če sem pravi naslov na tvoje vprašanje...
Namreč nam se vsa ta leta kar hodimo v Gače med zimskimi počitnicami(ljubljanskimi) ni zgodilo nič neprijetnega..predvsem pa ne v srce segajoče..sploh pa ne , kar se prijaznosti osebja tiče. Ne vem za katero osebje sprašuješ..v bifeju ali na smučišču...hehehe Se samo hecam..

Res, da s parkingom in kaj se tam dogaja nimamo izkušenj..(avto je pred apartmajem), prav tako se ne prehranjujemo v bifeju, le gasimo žejo ..
Za delavce na "terenu" (žičničarje, učitelje(!),teptelce prog) bi imela le pohvalo..Trudijo se z majhno in bogve kako vzdrževano opremo..
Iz apartmaja se delček smučišča vidi..tako da mi ni ušlo kdaj so -pozno v noč ali že v jutro teptali smučišče.... in tudi kdaj še zjutraj..
Kar smo imeli z njimi kontaktov in prošenj so nam bile uslišane..tako da ne vem....kaj se vam je tako zamerilo???

Ne razumi me narobe..ne bi sicer podelila pet zvezdic smučišču...kajti če iščeš napake jih znamo kaj hitro najti...ampak kakšne hude graje jim pa tudi ne bi prisodila.
Takoj bi šla še za par dni nazaj podilcat..zdaj je več snega kot prejšnji teden, bolj mraz..torej celodnevna smuka ni vprašljiva..

Ali smo imeli srečo ali pa nismo tako hudo zahtevni..ne vem..
Evo nova pošiljko snega vabi...ne čakajte na maj..le pot pod noge pa dilcat..

..nasmeh na usta..zime še ni konec..

LP vsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 01, 2006 12:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Žičničarji so zmeraj bili in bodo ikona Gač

Danes se je gor odpravil en frend, ki pa je bil razočaran nad progo, kar je popolnoma razumljivo, kajti zapadlo je kar nekaj sipkega snega. Počakati bo treba nekaj dni, da se proga utrdi potlej pa se odpravimo na carvanje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Caia
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 17, 2006 3:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 9:48
Prispevkov: 31


a kdo ve kakšno je stanje?? jutri nimam veliko časa, pa bi mogoče skočila gor...upam da mi ne bo žal..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 6 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Gače » SC Bela 2005/2006
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB