Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - komentarji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Krvavec - komentarji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 26, 2009 10:43 pm    Naslov sporočila: Krvavec - komentarji Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Tukaj komentirajte stvari, ki nimajo veze z aktualnimi informacijami in pripomogli boste k večji preglednosti foruma!

Nazadnje urejal/a smuciscar Sob Okt 23, 2010 2:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2009 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Da ne bo tema samevala...

Ko smo ravno pri kabinski žičnici in njeni okvari. A kdo ve kakšna je polna obremenitev jeklenice?

Sem sem pa včeraj fino nasmejal, ko je prispevek na 24 kur razlagal, da bo finančni izpad skoraj 500.000 e, na RTVSLO pa je Vrančič razlagal, da bo izpad v 4 dneh okoli 100.000 e...no če bi res bilo okoli 8000 obiskovalcev v teh dneh, je resnica pomojem nekje bolj ali manj vmes, z vsem vred (tudi gostinci) okoli 250.000 e.
Pa da še nadaljujem...za vse nas imetnike sezonskih kart, ki imamo decemberski izpad, sedanji izpad in izpad imenovan Zvoh. Baje dobimo popust za naslednje leto. Še niso sigurni ali bo 0 e ali pa 0.0 e in eno luknjo v koleno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bobi
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 02, 2009 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 19:57
Prispevkov: 35


danes sem na valu 202 ujel, da naj bi bilo izgube cca 150 k? za 4 dni neobratovanja.

ja glede letne karte sem pa tud jest skeptičen - koliko bo naslednje leto cenejša - moje mnenje je da bodo umetno dvignil ceno pol pa odbil kakšnih 20%

pri meni je letos podn - vreme pa šiht pa dopust - do danes sem bil 12x gor, in se bo treba kr potrudit da jo izkoristim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 02, 2009 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Rotty ne pretiravaj. Oni ti garantirajo 100 smučarskih dni, skoraj vsako leto pa jih dobiš čez 150. Pa konec koncev pa tudi Zvoh delal vsaj polovico sezone.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 02, 2009 11:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Khmmm delala je cca. 30 dni od 90...kdaj (če sploh) bodo pa zagnali mrtvega pacienta, pa ni najbolj jasno. In na konec bo 30 od 150. Pa je Zvoh tako rekoč 20% celotnega smučišča. Kaj mi pomaga, če popravijo vse in zaženejo naprave aprila, če sta januar in februar izgubljena!
Poleg tega, Kržišče crkuje takorekoč na dnevni bazi, enoseda crkuje, sedaj še šestseda neki štrajka...pa strela v kabinsko decembra, pa tole sedaj. In se počasi nabira in se nabere!

Kako bi gledal, če bi ti TV signal delal ponoči in med tednom dopoldne...zvečer od 19.00-00.00 in preko vikenda pa bi izpadlo 20% kanalov od tega Slo, PopTV in A kanal...pa bi ti rekli, ah kaj bi pa še radi, sej v glavnem dela! Imamo pač tehnične probleme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Marvin
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2009 12:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Okt 2006 12:28
Prispevkov: 353


Meni se pa zdi, da zvoh dejansko pokrije samo tisti del proge zgoraj. Spodnji del proge dosežeš tudi z njivicami ali 6-sedo. Če govorimo o izkušnji smučanja/bordanja je zvoh res vsaj 20%

Sam bi raje videl, da bi namesto refundiranja/popustov zgradili kaj novega. Recimo to gondolo prestavili na zvoh in spodaj zgradili novo. Pač kakšna nova investicija...

Če se ne motim se gondola na Krvavec kar pogosto kvari. Lani je bilo par primerov, letos tudi. To zadnjo lahko označimo kot hujšo okvaro. Prejšnji teden sem bil v Kronplatzu in ko sem primerjal njihove gondole s krvavško, ki so po mojem skromnem mnenju veliko bolj obremenjene kot krvavška, se mi zdi da je problem mogoče v slabem vzdrževanju?! Šparanje? Če je to res so slabo izračunali...
_________________
...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2009 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Včeraj so po dnevniku povedali, da bodo skupaj z občino Cerklje v naslednjih dveh - treh letih investirali 5 miljonov za nov dostop - preko Kriške. Torej bodo verjetno asfaltiralicesto do Kriške in tam uredili parkirišče, verjteno se zraven šteje še Jezerca (sedežnica) + parkirišče.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 30, 2009 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

če bo kdo praznoval novo leto gor naj pove pa gremo na kakšn pir.
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - komentarji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB