Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Freeride battle Kanin 2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Freeride battle Kanin 2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 2:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Da boš vedel kdo je zmagal...

http://vimeo.com/3546113

Drugače je pa padec res grdo zgledal, samo se ja na koncu vse srečno izteklo ... brez poškodb.


Kar se pa razmer tiče - to je tko kot s cestami pri nas- pade 5 cm snega in vsi bi najraje videli, da s fenom posušijo ceste. Pač računati je treba na razmere in če bi kdo rad imel odprto smučišče čim več dni so to sigurno žičničarji in tudi oni bi radi poznali čudežno formulo za utrjevanje novozapadlega snega. Daj še kdaj priložnos Kaninu, mogoče tudi zaradi prelepe narava in razgledov, nasmučati se pa tudi da.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin


Nazadnje urejal/a Špik Pon Mar 09, 2009 11:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor


Nenormalna guzva
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 4:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


OK ... saj mogoče sem res malo pretiraval s tem, da na Kanin več ne grem. Moji slabi volji je botrovala tudi družba. Jaz in kolega sva imela namreč punci s sabo, ki so pa res popolnoma rekreativni in turistični smučarki.

Mene v končni fazi slaba proga niti ni toliko motila, ker sem lahko poiskušal različne stvari, poleg tega sem pa bil več izven proge kot na njej.

Predvidevam pa, da je fenomenalno na Kaninu, ko so odprte vse proge oz. vsaj večina. Vsekakor bom prišel preverit, ko bo odprta povezava s Sella Neveo.

Špik hvala za ta link ... vsekakor me je impresioniral Finec na bordu. Pa tud borderka je bla kar simpatična. Hehehe ...
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 4:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Nasa druzba je mislila iti na Kanin, pa je potem ena odpovedala in smo se - trije studenti raje odpravili na Koblo. Sem bil kar malo zalosten, sedaj mi pa ni nic vec zal. Si pa res naletel na slab dan in ti svetujem, da Kanina se ne odpises. Meni je zaradi razgleda in visine med najbolj simpaticnimi smucisci v Sloveniji in ce ne bi imel do tja 2 uri voznje, bi sel sigurno veckrat.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Ej, kje je potekal freeride battle, na katerem pobočju oz. področju?
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 8:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Amater:) je napisal/a:
Meni je zaradi razgleda in visine med najbolj simpaticnimi smucisci v Sloveniji in ce ne bi imel do tja 2 uri voznje, bi sel sigurno veckrat.


Ravno iz tega razloga, sem rezerviral apartma v Bovcu. Ampak se žal ni izšlo po načrtu in upam, da bo naslednje leto bolje.
Je pa res doživetje, ko vidiš 8m snega.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


pa da boste vedli kaj je sreča

http://24ur.com/sport/zimski_sporti/video-ceh-ubezal-smrti.html

tip je pršu že isti dan iz bolnice brez poškodb....jejjj
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Jah kr dobr jo je odnesu. Je pa tale čeh kr dost poškodvan.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 12:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


kako ... sej je blo rečeno (od kompetentnih oseb), da je pršu že isti dan iz bolnice nazaj...če širim napačne informacije se opravičujem in vzamem nazaj...
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejh
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2009 20:52
Prispevkov: 10


Nč mu ni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 1:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Ja ne mislu sm tko nasploh, zdej na Kaninu mu pa ni blo nč. Ma pa tip še šraufe v roki od prejšne tekem (pred kaninom), pa baje skor na vsaki tekmi neki pade in se poškoduje.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 2:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


ja, ja...to pa vem ja , baje je izjavu, da ga bo mama ubila, da se je lih skup spravu, zdej pa spet ena neumnost...

no, sej baje se bo ta vikend spet spuščal
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Ja sam nevem a on je tok drzn al je sam nerodn , ker smuča isto kot ostali na tekmi.
Hm, slikca vidm da si kr donst na Kaninu, fino to, men je žal mal deleč.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


za moje pojme so drzni vsi...ta pa ma kobinacijo velike drznosti in nerodnosti, al pa kombinacijo velike drznosti in slabšega znanja smučanja...ampak nedvomno mora bit ustrajen ...kakorkoli, še naprej mu želim da bi se ga držala sreča kot dozdej


Citiram:
Hm, slikca vidm da si kr donst na Kaninu, fino to, men je žal mal deleč.


ja...jutri grem spet....
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Sej si z unih koncov ne?
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Freeride battle Kanin 2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB