Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Freeride battle Kanin 2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 Freeride battle Kanin 2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
andrejh
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2009 2:52 pm    Naslov sporočila: Freeride battle Kanin 2009 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2009 20:52
Prispevkov: 10


Pozdravljeni.
Med 5 in 7 marcem bo na Kaninu potekalo 4. mednarodno tekmovanje v prostem spustu Quicksilver Freeride Battle 2009. Vzporedno se bo dogajal tudi BOFF, drugi Bovški filmski festival outdoor športov in obvezen žur s koncertom. Ves program in dogajanje lahko vidite na www.freeridebattle.com
Lp Andrej, DRCA TEAM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejh
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2009 11:51 pm    Naslov sporočila: FREERIDE BATTLE 2009 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2009 20:52
Prispevkov: 10


Do začetka tekme je še tri dni in za sobotni finale se nam obeta sonce z celcem, ki bo dopuščal več drznosti tekmovalcem. Vabljeni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 04, 2009 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Glede na to, da vremenska napoved trenutno kaže sneženje in da je Kanin zaradi tega zaprt, me zanima kako bo kaj v soboto? Namreč ... imamo rezerviran apartma za čez vikend, pa me zanima ali bo odprto ali ne, glede na to, da je za vikend napovedano malo boljše vreme.

Kaj pa ta freeride battle ... bo zaradi tega kaj prog zaprtih? Mogoče butasta vprašanja sprašujem, ampak nisem glih vsak dan v tem.

Hvala za odgovore!

LP, E.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 4:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

na zadnje ko je blo eno tekmovanje je blo spodnje parkirisce powno, ljudi ko dreka powsod, ampak veliko jih je gledalo. Tekmovanje je blo v grabnu, uzem si kaj cajcka s rumom ce bos sel gledat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 8:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Ne ne ... grem smučat gor ... saj zato pa sprašujem.

No, zdaj že itak je kar je ... glede na to da mamo apartma rezerviran.

A so kje v bližini še kakšna smučišča?
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 9:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Swoosh je napisal/a:

A so kje v bližini še kakšna smučišča?


Da, če je Predil odprt potem so ..če ne pa jih ni ...toliko - popravljena info zaradi:
danes zaprt prelaz Predil zaradi nevarnosti snežnih plazov!!!!!

Na drugi strani Kanina: Sella Nevea - z avtom čez prelaz Predel in pole zaviješ levo ( kakšne pol urice ti vzame)

Trbiž - Višarji - z avtom čez prelaz Predel in pole zaviješ desno ( kakšne pol urice ti vzame)

Na Kaninu je zapadlo kakšen metrček snega...in še pada ...tudi za petek je napoved slaba, za soboto in pole nekaj dni naj bi bilo O.K.

Glede na količino novega snega in nevarnost plazov bi moral organizator resno premisliti o prestavitvi tekme za kakšen teden - varnost udeležencev je na prvem mestu...moje mnenje
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
damo02
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Feb 2009 17:54
Prispevkov: 77


Citiram:
Da, če je Predil odprt potem so ..če ne pa jih ni ...toliko - popravljena info zaradi:
danes zaprt prelaz Predil zaradi nevarnosti snežnih plazov!!!!!


kaj pa čez Učjo? malo bolj daleč je, ampak se po mojem kar da, če že hočeš smučat. v bistvu pride potem v poštev še Zoncolan, ki je meni osebno kar simpatično smučišče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 5:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Hmmm ... hvala fanta za te odgovore.

Morem kasneje še malo natančneje pogledat karte kako prit do katerega smučišča. Vseeno pa upam, da bodo uspeli zrihtat Kanin do sobote. P*zda mi je vreme vse zajebalo.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 5:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Uh, ce bodo uspeli sprozit vse plazove in jim uspe odpret bos najsrecnejsi clovek na svetu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 10:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


bole je napisal/a:
Uh, ce bodo uspeli sprozit vse plazove in jim uspe odpret bos najsrecnejsi clovek na svetu!


Se pravi imam bolj malo možnosti.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 11:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


mah, ne...pomojem naj bi blo jutri odprto...upam da zdej pridno vrtijo lopate gor

sam bolj mehko bo vse skup, tko kot na veleslalomu dans , pa pomojem grabna ne bodo uštimal...no ja, sej ti pa preostanejo vsi skripiji ...v nedeljo pa lahko računaš tud že na graben pomojem

pa prijetno smuko kjerkoli že
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 12:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Sem prej klical in je gospodična rekla, da bo verjetno odprto, če bodo uspeli vse zminirat (OK .. to se sliši grozno ).

Okrog pol petih popoldan bodo vedeli kaj več, je še povedala. Upam na najboljše. Drugače pa kot je en prej dejal, čez Učjo do Selle Nevea al pa Trbiž ... sem naštudiral karte, ker namreč Predel je tud zaprt zarad plazu.

Hvala vsem za informacije. Danes popoldan že štartamo.


P.S.: če mi ne bo vreme pokvarilo smučanja, mi ga bo pa obnovljena poškodba gležnja od danes zjutraj. Definitivno to NI moj vikend.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slikca
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 11:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 0:48
Prispevkov: 61


no, sem bla očitno preveč optimistična ...bo pa jutri vse nared in brez vetra upam

kako pa kaj tekmovanje, bosta jutri kvalifikacije in tekma, al kako...
_________________
08/09 ; 3x Moelltal, 1x Koralpe, 28x Kanin, 5x Tignes, 1x Nassfeld, 2x Kr. Gora, 1x Višarje, 1x Krvavec, 1x Vogel
09/10 ; 12x Kanin, 1x Črna, 1x Zoncolan, 1x Poseka, 1x Kope
10/11 ; sploh še nisem stala na smučkah, razen s kajtom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Swoosh
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 12:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 21:54
Prispevkov: 10


Kanin ... polomija!!

V petek sem klical in preverjal zadeve in so še razstreljevali plazove ter urejali proge. OK ... vse lepo in prav, v soboto bo odprto, glede na vremensko napoved.
Kličem v soboto zjutraj, dobim odgovor, da je zaprto zaradi vetra. Nobenega urejanja prog ni bilo več omenjenega.
V nedeljo pa zgodba taka. Kanin odprt, gužva za popizdit, odprta samo ena 3-seda in vlečnica, proge nikakve zaradi obilice snega (že ob 11ih so bili na progah kuclji za ubit se), freeride je potekal samo v nedeljo - zmagovalca ne vem, sem pa videl, da se je en tekmovalec pošteno razbil po tistih skalovjih.

Torej ... skupna ocena .... 2/10.
To je pač moja nestrokovna ocena. Razočaran sem bil popolnoma, tako da me Kanin en lep čas več ne vidi.
_________________
Ko rano rani, rano dan zajebe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 2:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Jah, ni glih vsega Kanin kriv, ampak si žal tut naletu na tak neugoden dan: 3 dni po sneženju (1,5m novga), lep dan po dolgem času in vikend, itd. Poleg tega je taka zima k kvari naprave
Baje je bla nemogoča gužva tut na Krvavcu in na Voglu, kjer tut ni vse delal (prenevaren za plazove), pa vrejtno povsod drugot tut.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja Stran 1 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Freeride battle Kanin 2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB