Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » vprasanje za moderatorje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 vprasanje za moderatorje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
mungo
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 9:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 16:10
Prispevkov: 163


men to že skoz dela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 29, 2009 9:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Hm, ne, v bistvu sam forum ni bil pri prenovi čisto nič spremenjen, razen spremenjenih dveh povezav v meniju.
Nova stran ne uporablja skupnih piškotkov s forumom. Na osnovi piškotka (cookie) forum "ve", kaj je novo od prejšnjega obiska za posameznega uporabnika. Tako da tukaj mislim da ni nobene povezave, oziroma me kar malo čudi, da imata kar 2 to težavo.
Meni sicer deluje vse kot mi je prej. Sem kaj spregledal, še kdo drug ima podobne probleme ali ideje za kaj bi lahko šlo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 11:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

dolenc je napisal/a:
Od prenove strani imam problem. Od zadnjega obiska je prej pokazalo nove poste(modra ikona), zdaj pa ne več. A je problem pri meni ali pri forumu?


Nisem sicer siguren, amapak je tukaj verjetno povezava glede brskljalnika, ki ga uporabljaš. Sem šel z IE na forum in mi isto ne dela, s Firefoxom pa vse kot namazano. Podoben problem imamo tudi pri nas v službi, sicer je v igri JAVA, samo je filozofija ista, zato je potrebno dodatno delo, da z IE vse deluje. V glavnem IE je cel shit, verjemi, zamenjaj brskljalnik. Sej isto je na Partisu, če uporabljaš IE, nič ne dela kot je treba.

Aja, pa še različen operacijski sitem isto lahko dela probleme. Ko sem še uporabljal XP-je, mi je vedno pokazalo na forumu neprebrane objave. Po tistem, ko sem zamenjal v VISTO in pozneje v SEVEN, pa nič več. Uporabljal sem IE. Pa še logiranje mi ni delalo več, kot bi moralo. Vsakič, ko sem šel na Forum sem se moral ponovno logirat. Zdaj imam FIrefox (po dolgem prepričevanju mojih sinov) pa je vse OK.
Lahko so tudi vmes nastali kakšni update-i za IE ali Firefox, operacijski sistem, spet so lahko težave. Velliko nas je uporabnikov tega foruma in vsi imamo za malenkost drugačne nastavitve, ki lahko povzročajo težave.
Upam, da je to problem pri vaju dveh, da ne bom kaj preveč pameten, hehe. Pri meni v službi (cca 6000 uslužbencev s tistimi v tujini), vsi imamo kao iste Image na delovnih postajah, pa vedno komu kaj ne dela (govorim sam za WEB aplikacije) zaradi drugačnih nastavitev, manjkajočega SW-ja. itd, prava mora.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2010 11:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


12. Prepovedano je pisanje sporočil na forum zgolj z namenom oglaševanja. Prikrito oglaševanje na forumu šteje za hujšo kršitev pravil foruma.

Hvala za vašo prijaznost. Tisti, ki je izbrisal že ve o čem govorim. Potem brišite vse, ne pa le določenim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 8:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Maš na desni tipko označi, pa jo stisni če ti kakšno sporočilo tako gre na jetra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 10:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Pravim samo, boditi do vseh enaki, ne le do mene.

Če pa hočeš, da ti poklikam tipko "označi", boš mel pa za 14 dni dela.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2010 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Zibko, da najprej razjasnim, lenko ni moderator, tako da on ni brisal. Je samo omenil možnost "označi".

Na prejšnje sporočilo se nisem odzval, ker verjamem da poznaš svoje prispevke in se verjetno strinjaš, da ima velik delež tvojih sporočil v sebi povezave do tvoje spletne strani. Teh preteklih sporočil zaenkrat nimamo namena moderirati, smo se pa odločili, da bomo letos malenkost bolj pazili na "nove" tovrstne zadeve. In od tistega trenutka imamo tukaj dokaj jasno pravilo in se ga za nova sporočila tudi držimo. Pri vseh uporabnikih enako. Morda si opazil, da tudi nekaterim drugim uporabnikom foruma v določenih temah tvoje "oglaševanje" ni bilo všeč, zato če skušaš pogledati z našega zornega kota verjetno razumeš čemu takšna odločitev.

Tako da nič osebnega, samo marsikdo je že dal kakšno pripombo da bi nasploh moralo biti kje malo več reda, pa smo se strinjali da je res tako. In naredili nekaj korakov v tej smeri.

Če kje kdaj kaj spregledamo, pa sem zelo vesel, če nam uporabniki pomagate z "označi".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zibko
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 2:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Ok.

Želim samo en odgovor. Boste oz. brišete vse linke, ki niso polinkani na uradne strani smučišč. Tule govorimo/vidimo o linkih na razne povezave do strani časopisov, radijev, televizij,.... Ker je potem tudi to oglaševanje.

Drugače pa ni bilo nobenega prekritega oglaševanja. Navedla se je novica z vsebino, ki je povedala, o čem se gre. Dodan pa ji je bil link, kjer je bilo nekaj več pojasnil. Obiskovalec je tako izvedel vse kar ga je zanimalo že na strani, če pa je bil firbčen pa je kliknu še link.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 2:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Daj si link v podpis in piši normalne poste pa bo
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 04, 2010 6:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


zibko je napisal/a:
Želim samo en odgovor. Boste oz. brišete vse linke, ki niso polinkani na uradne strani smučišč. Tule govorimo/vidimo o linkih na razne povezave do strani časopisov, radijev, televizij,.... Ker je potem tudi to oglaševanje.


Ne.

Vsebina nekaterih strani na spletnih mestih radijev/televizij/časopisov, do katerih kažejo povezave, ni objavljena na spletnih straneh smučišč. In nikjer nihče ne govori, da se sme linkati zgolj na uradne strani smučišč.

Vsebine, do katerih so kazale pobrisane povezave, so pa sicer bile objavljene na uradnih straneh smučišč in bi lahko linki kazali do tja, torej do izvora te vsebine. Pravtako je drugače, če nekdo nekje naleti na neko informacijo in objavi povezavo do tja, kot če nekdo na isti dan v nekaj tem objavi nekaj povezav do enega spletnega mesta.

Saj verjetno se strinjava, da pisanje sporočil zgolj z namenom objavljanja povezav do "svoje" spletne strani z vidika vseh ostalih na forumu ne more biti ravno hvale vredno.

Špikov predlog se mi zdi najpametnejša rešitev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
verbos
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2012 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 11:17
Prispevkov: 6


Pozdravljen moderator,
forum prebiram že kar nekaj časa (registriran od prejšnjega tedna), pogrešam pa eno temo, za katero mislim da bi vladalo veliko zanimanje. Predlagam, da podobno kot za smučišča vzporedno uvedete še temo za nastanitve v katerem bi bralci foruma lahko izmenjali dobre in slabe izkušnje ter drug drugemu pomagali z nasveti.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2012 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


Pozdravljeni !
Tudi meni se zdi, da bi bila ena taka rubrika glede nastanitev kar OK. Če je pač nekje nekaj dobro ali odlično naj se ve, pa če je reklama ali pa ne. Pa tudi slabe izkušnje z nekaterimi ponudniki so dobrodošle, da se ljudje lahko temu ognemo, saj gre pri vsem tem za naš (prislužen) denar. Predlagam resen razmislek, pa ostanite na toplem v tem mrazu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
verbos
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2012 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 11:17
Prispevkov: 6


susti,

hvala za podporo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2012 5:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

Moderator je ze ustvaril novo temo Nastanitve. Hvala. :-)
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SUSTI
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2012 11:36 pm    Naslov sporočila: nastanitve Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 22:49
Prispevkov: 53


Bom pa jaz v teh dneh - mogoče že jutri napisal ene tri zadnje izkušnje, danes je že malo pozno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 5 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » vprasanje za moderatorje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB