Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Naslednja
 Trbiž - Višarje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 25, 2016 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Kapo dol.
Jaz sem bil včeraj na Višarjih in odpeljal ena par fur po tej progi, vendar sem progo samo enkrat prevozil brez ustaljanja
resda nisem smučal med količki sem pa zato vijugal med smučarji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 28, 2016 10:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Zadnji vikend smuke na Višarjah/Trbižu: zjutraj proge super urejene, zdržale so nekje do dvanajstih, potem pa je sneg odpustil. So pa v ponedeljek zaključili s sezono.
Nekaj vtisov petka, sobote in ponedeljka:









Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
buly kass
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 29, 2016 8:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 21:53
Prispevkov: 326


Smucisce Trbiz-Visarje obratuje normalno DO 3 APRILA,ravno tako ostali centri Promotur Sella Nevea pa do 25 aprila
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
19.marko
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 29, 2016 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Dec 2010 17:43
Prispevkov: 154


Odlična smuka. Obratuje vse in tudi snega je povsod dovolj. Proge kljub visokim temperaturam lepo speglane vendar hitro in popolnoma spustijo. Da se pa vseeno lepo smučat, ker ni kupov. Ljudi pa malo. Popoln teren za moje 88xti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2017 5:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes tule super smuka. Na progah zelo kompakten naraven sneg, z občasnimi predeli narinjenega mehkega snega in lepo smučljivega betona. Proge bolj ali manj vse popolne, vključno z višarsko v dolino, tako da sem izbiral bolj glede na osončenost in največ voženj naredil na Florjanki. Štirisedežnica na Višarjah, ki je ponavadi moja najljubša, je v tem času še v senci, zato se ji nisem ravno posvečal.

Ljudi še ni, tako da močno priporočam obisk. Bo pa ta vikend neko parasmukaško prvenstvo, tako da je verjetno bolj pametno počakati na naslednji teden.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2017 7:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Samo opomba k mojemu prejšnjemu prispevku: prvenstvo v bistvu traja do 31. januarja. Spodnja polovica višarske proge je zaprta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SeekK
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2017 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 14:21
Prispevkov: 51


Hvala za obvestilo, mi je pa to mal spremenilo plane za vikend..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2017 9:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid


Zgoraj zasnežilo,spodaj sprva deževalo potem pa tudi nekaj cm zasnežilo - včerja megleno zgoraj, spodaj še kr ok...ljudi kr dosti - naredili so se "kuclji" - ponekod hud nevaren led med kuclji...je blo tko,tko in ko sem že obupaval, se je pokazal sonček in razpoloženje je bilo takoj boljše....
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2017 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Danes lep dan...

Snega dovolj, ljudi malo



_________________
[img]https://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snoxey
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 10, 2017 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Feb 2017 21:43
Prispevkov: 30


Danes manjše razočaranje na Višarjah. Kljub temu, da jim na spletni strani piše da je odprta proga pod gondolo, je ta odprta le do polovice, kar je, sploh ko pogledaš kako v dolini smučajo v Kranjski Gori kar razočaranje. Tudi sicer deluje le zgornji del smučišča, kar je kljub nekem zmernem obisku ustvarilo kar precejšno gnečo na progah tako da je bila dopoldanska smuka kar prava izbira saj je bilo okrog 1h že vse precej razrito.

Snega sicer dovolj, za moje pojme tudi za proge v dolino vendar očitno se za to niso in se tudi ne bodo odločili glede na to, da so danes zasneževali bolj za okras, tako, da obisk priporočam ko se le te odprejo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2017 7:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Danes sem bil na Višarjah in izkoristil res ugodno ceno, ki velja še do 22. 12. - 17 evrov za triurno na Skipassu. Ljudi na smučišču bolj za vzorec, kakih 50 mogoče. Največ sem smučal na Florianci, ki je trenutno edina res sončna proga. Sneg je dober - suh in kompakten. Še najslabši na višarski progi proti dolini, kjer se najde tudi kakšna plošča (ne ravno ledena, ampak nekje med snežnim betonom in ledom). Proga je bila sicer še vedno odprta samo do polovice, ampak tudi proti dolini že urejajo, tako da bo verjetno kmalu. Je bilo pa tudi precej mraz, sploh na višarski štirisedežnici se ta čas leta naredi res hudo mrazišče, tako da je treba kar stisnit zobe. No, med tednom definitivno vredno obiska.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2018 9:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Bil včeraj: ljudi malo - skoraj nič - če ne bi bilo italijanskih "belih" in "rjavih" ( vojska! ) bi bil skoraj sam na progah: Florjanca mehka - premehka, Presnig zgoraj mehka, spodaj trda ( pač voda - dež naredi svoje ) - Višarji meni včeraj odlični - resda zgoraj bolj mehko, spodnji del pa trd, ampak je držalo, ni bilo ledeno in se je dalo rezat...






_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Ki9
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2018 3:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


@jazbec

Potem se danes splaca it na nocno?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2018 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Rekel bi: DA
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Ki9
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2018 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 447


V petek sem šel potem na nočno. Na žalost je v petek čez dan celotna proga, ki je namenjena za nočno spustila in je bila ob 19:00, ko smo začeli še čisto mehka, vendar je bila iz ure v uro bolj trda. Sicer pa za 19€, kot stane karta na Skipassu zelo dobra zadeva in mislim, da bomo še kdaj ponovili. Aja, po nočni so imeli v spodnjem lokalu še "pancer-tanz".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Naslednja Stran 36 od 40

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB