Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Naslednja
 Trbiž - Višarje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 11:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Tudi jaz sem včeraj obiskal Višarje.

Nisem niti pomislil, da bi lahko bila skipassova akcija. To sem izvedel šele v KG v skipass hotelu. Vseeno sem odšel na smuko na Višarje. Po pravici povedano sem pričakoval več ljudi, na koncu pa je bilo še kar znosno. Je pa bilo kar precej ledeno, pa je tudi še kar šlo, samo v glavi je potreben miselni preskok, da smučaš po ledu

So pa včeraj konkretno zasneževali tudi položno trbiško progo, ter spodnjo povezava, tako bosta verjetno v naslednjih dneh se odprli.

So pa bila parkirišča kar polna v Trbižu. Če ste bolj "komot" vam priporočam pustit avto pri tistem zapuščenem "snack barom" pod triidežnico. parkirate tako rekoč na progi
_________________
[img]https://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 1:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Coppa del Mondo, sempre a Tarvisio, il 18 e 19 gennaio 2016, con uno slalom ed un gigante (femminile e maschile). L’evento servirà a perfezionare la macchina organizzativa in attesa del mondiale 2017 che vedrà ospiterà oltre 300 atleti con relativo seguito di accompagnatori, squadre, addetti ai lavori ed operatori stampa e media provenienti da più di 30 nazioni.
Svetovni pokal - smučarji invalidi na Trbižu na progi Priesnig od ponedeljka do srede ta teden!
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gapi202
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2345


Očitno je bilo po foruma včeraj na visarjah. Sam sem k sreči imel zelo nabrušene kante tako da sem imel težave le na florjanki in na spodnjem delu Višarske . Vseeno sem se ob pol 3 premalnik na dvosedo v dolini kjer je bila priga odlicna.Je bil pa kar mraz tako da nisem kaj veliko poslikal.








_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 17, 2016 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

proge od stara dvosede so prav zakon sploh, če nimajo treniga in so vse tri variante odprte...
Obvezno par fur k sem v Trbižu/Višarjah
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 3:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Rana ura - dobre fure





Od policaja "carabinjerja" sem dobil nasvet naj furam tudi po drugih progah, da se ljudje ne bodo ob mojih luknjah poškodovali....


Višarji menda danes delali samo do pol - spodnji del so zasneževali...
Svetovni pokal smučarjev iparaplegikov poteka pa na spodnji progi Priesnig in je zelo zelo zanimivo za gledat, kako furajo dekleta in fantje!!!
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cviček
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 4:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Prvenstvo imajo na spodnji polovici višarske proge? Super slike

Nazadnje urejal/a cviček Pon Jan 18, 2016 6:17 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 5:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Ne, prvenstvo poteka po črni trbižški progi(Priesnig 4 seda)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 6:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Se mi je zdelo, da je to črna proga v dolino. Hvala za odgovor.
Vidim pa, da že obratuje komplet smučišče, razne spodnje povezovalne sedežnice
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 11:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3452
Kraj: Maribor

jazbec je napisal/a:
(...) Višarji menda danes delali samo do pol - spodnji del so zasneževali...

Pa ne da se je zdaj ta obupna navada - namreč, da se zradi zasneževanja zapirajo proge (ki so bile sicer že prevozne in odprte) - razširila še v Italijo? Do sedaj sem to poznal samo s Pohorja ...
_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 10:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Miki misilim da ne. Ampak je posledica velikega obiska za vikend in slabse snežne podlage v spodnjem delu proge. Pomoje so samo izkoristili standardno prazen ponedeljek, pa še temperature so bile ugodne za dodatno zasneževanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MSIN
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 10:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Mar 2015 11:39
Prispevkov: 197
Kraj: Ljubljana

Miki misilim da ne. Ampak je posledica velikega obiska za vikend in slabse snežne podlage v spodnjem delu proge. Pomoje so samo izkoristili standardno prazen ponedeljek, pa še temperature so bile ugodne za dodatno zasneževanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Danes zaprta cela proga Priesnig - veleslalom od pol dol. Na Florjanci pa skoraj prazno, za v dolino si pa moral s sedežnico ali pa preko Višarjev. Florjanca odlična....ma ni za govort....
Danes sem si tudi ogledal nekaj voženj veleslaloma in samo kapo dol....
http://www.paralympic.org/alpine-skiing/world-cup-2015-2016/tarvisio

So pa fantje s katerimi sem se pogovarjal povedali, da imajo 5 tekem in naslednja postaja je St.Moritz....tista "sedelca" na eni smučki je pa hrvata Damirja Mizdrak stala 6.000 EUR ( v vednost...)











_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
spektr
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 21:04
Prispevkov: 2


Se vnaprej opravičujem, če je že bilo kje omenjeno. Vidim, da je sedaj nova sedežnica (ja res, par let nisem smučal tukaj) , ki naj bi povezavala lussari pa Florianco. A to pomeni, da potem iz Floriance prideš gor nekje v okolici cerkvice in se spustiš po tisti FIS progi potem naprej dol? Al kje je hakelc?
Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Tako je. Sedeženica in malo štamfanja te pripelje iz Florjanke do vasi na Višarjih, tam imaš potem fis progo v dolino.

http://www.promotur.org/tarvisio/skimap
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 3:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Priesnig in Florjanca: Sončno, temperatura odlična ( malo pod 0 ), podlaga trda ampak ne ledena, ljudi malo...


_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Naslednja Stran 33 od 40

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB