Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40  Naslednja
 Trbiž - Višarje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2013 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2341


torke in petke
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 20, 2013 11:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Glede na napoved sva se včeraj odločila za Trbiž.Že zjutraj je bila gužva na progah,zato sva prvih par fur naredila na Misconci.Sneg je bil precej mehak,nesprijet,vendar so proge bile v redu nekje do dvanajstih.Najboljša po mojem okusu je bila Florianca,kjer so bili le na strmini manjši kupi,ampak se je dalo lepo smučat.Zgornji del Pressniga in Višarke sta bila popoldan katastrofa,spodnja dela pa kar v redu,sploh pa zadnja strmina na Višarki trda in praktično brez kupov.Spodnja povezava je bila kar precej ledena.Obvoznica od spodnje postaje Floriance do doline je še vedno zaprta,kljub lepi količini snega.Pod črto boljši dan kot sem ga pričakoval glede na precej mehak sneg,sem pač ljubitelj trše podlage.
Jutranja na Misconci
Štamfanje za ogrevanje

Jutranja Višarka
Policija redno opazuje


Dopoldan se je največ čakalo na Florianci
Grozeči oblaki,vendar je vreme zdržalo do konca
Florianca popoldan,ni bilo hudega
Povezava od sp.postaje Floriance v dolino zaprta
Zadnja fura po višarki
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2013 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Včeraj po enem tednu spet na Višarjah.Sneg za razliko od prejšnega tedna odličen trd,po mojem okusu.Obisk nekaj manjši kot prejšni teden,tako da ni bilo nobenega čakanja.Je pa bilo precej mraz(zjutraj na parkirišču -12).Popoldan so bile strmine zdrajsane,drugod pa v redu.Končno so odprli rdečo Priessnig, ki je bila za moj okus najboljša proga.
Priessnig
Misconca
Končno odprta rdeča Priessnig
Park
Florianca
Rdeča Priessnig
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2013 2:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid


Če si nepreviden, utrujen ali pa tudi nič kriv te lahko takole popeljejo...


Glede na to, da danes ornk sneži, se zna zgodit, da bodo oštarije dostopne le skoz dimnke...

Pogled. ko ti duša počiva....04.02.2013...

Povezava skozi Višarje...se zna zgodit, da tukaj obvelja zakon močnejšega ali bolj divjega...je zadeva kr ozka in z bordom ni dosti manevrskega prostora....ko se spustim jst tulim, da vsi bežijo - in se obnese
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 7:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/slovenci-smucali-zunaj-urejenih-prog-in-sprozili-plaz.html

Drugače pa danes kr precej ljudi, sneg mehak in zato nastali kuclji...je blo tko..pač počitnice...aja: sonček je bil...



_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gapi202
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 21, 2013 6:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2341


spomladanska akcija
http://www.skipasstravel.si/info/?contid=497
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 21, 2013 7:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

jp....v soboto smo na Višarjah....da vtrgamo Di Pramperco v eno....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tommy
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 01, 2013 12:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2013 19:37
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

Živjo.

A mogoče kdo ve če bodo Višarje še kaj obratovali (glede na vremenske razmere)?
_________________
Be Safe - Sleep With a Firefighter!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 01, 2013 6:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Prva fura na Višarki.Zgoraj sneg mehek,spodnja polovica rahlo pomrznjena.Smučarjev ni bilo veliko,vendar se je zgoraj hitro razrilo,spodnji del je bil užiten še popoldan.Na zgornjih progah(Florianca,Priesnig zgoraj)ves dan v megli,Višarka pa dopoldan zgornja polovica v megli,popoldan sem pa naredil celo eno furo brez megle.Snega je dovolj,žal pa je na uradni strani objavljeno,da je konec sezone.Upam da si premislijo za kak vikend.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 03, 2013 10:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Kako je zdaj tam, defenitivno zaključeno za letos? Ali bo še za kak vikend?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 05, 2013 7:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Na Promoturjevi strani piše,da od njihovih smučišč obratuje samo še Sella in to samo za vikende,do 21.4.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 08, 2013 8:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Jutranja, iz spodnje povezovalne proge. Na hitro se iz avta vidi, da zasneževanje poteka v polnem možnem obsegu.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 09, 2013 3:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Višarji odprti do polovice, sneg odličen, ljudi skoraj nič, delno sončno...

Spodnji del še urejajo

Potreben sem bil počitka

Ljudje čakajo na januar - ko bo mrzlo in več ljudi...

Višarji

Rajbeljsko jezero še ni zamrznjeno

_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Mazyk
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 19, 2013 8:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 17:28
Prispevkov: 168


danes bil gor. kupil karto v skipasshotelu kjer so me lepo obvestili da je karta 23e namesto 33 ker se je pokvarja neka žičnica. vglavnem cel dan na višarjah, zgornji del. odlična podlaga čeprav umetna. na določenih deli pomrznjena zemlja in tudi kamenje. pripravljali so še spodnji del in verjetno bodo kmalu zagnali. ni nas pa bilo več kot 30. po 11 uri se mi je zdelo kot da se z družbo vozim sam.

Odlično in priporočam!
_________________
-Servis smuči&snowboardov Mazy :facebook.com/SSSMazy
-Artiče Extreme Carving Team: facebook.com/CarvingTeam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2013 11:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid





Delala samo polovica Višarjev in potem so odprli še tastaro gondolo...ljudi preveč, snega preveč in premalo, gondola je nekaj "trokirala",....ker sem vajen boljših in bolj umirjenih razmer sem šel po nekaj kratkih furah raje nazaj v dolino...
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40  Naslednja Stran 28 od 40

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Trbiž - Višarje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB