Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Kako do svežega kruha na Voglu?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Kako do svežega kruha na Voglu? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2009 12:31 pm    Naslov sporočila: Kako do svežega kruha na Voglu? Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

S prijatelji se v bližnji prihodnosti odpravljamo za nekaj dni na Vogel. Za prva dva dni bo že kruha..kaj pa potem? Moram iti v dolino po svežega ali se ga da kje drugje dobit? Mogoče bi nam ga kakšna dobra duša prinesla iz doline - kaj pa je tri-štiri štruce vržt v nahrbtnik ...
Prosim za nasvet ali pa za dostavo ....Že damo kaj za
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matje
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: bs

povej kdaj greš da se bomo lažje odločili, drugače ti pa kruh itak drži par dni, sam ne kupuj belga, priporočam kakšnega temnejšega oz. polnozrnatega pa dobro zavit pa zdrži
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 7:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Pa popeces ga v toasterju, ce pa tega ni pa na ponvi pa putru..pa ni panike spljoh:) Kdaj pa greste pa kje boste stacionirani? Mi mamo tud namen v marcu en podalsan vikend..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 9:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Od četrtka29.01. - nedelje 01.02.2009

Saj vem, da lahko jem tud mal star kruh, pa da ga lahko popečem, pa...

Zakaj bi jedel starega, če lahko svežega - samo ena dobra dušca da bi mi ga gor prnesla....plačamo kruh..za prevoz damo pa ...

Jajca bomo meli, klobase tud, vino bomo šli šele iskat ....kruh pa nucamo...
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

jazbec:
Evo,da te malce pobližje seznanim kako bo potekal vaš dopust z prijatelji.

V četrtek ob prihodu,boste malce smučali na to ga boste pili kruha ne boste rabili.
V petek se boste zbudili z mačkom,ne boste niti hoteli videti hrane kaj šele poskusiti.Nato boste smučali skozi cel dan,popoldan boste nekaj pojedli na smučišču,ko se boste vrnili domov itaq ne boste lačni,ker se boste najedli na smučišču,prihajajo nočne ure,zato boste znova posegli po alkoholnih substancah,zato kruh ni potreben...(pa ste že skoraj doma)Ni kruha,ni panike!

Nekako tako je zgledalo pri meni ob mojem počitnikovanju.
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 8:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Fantastic je napisal/a:
jazbec:
Evo,da te malce pobližje seznanim kako bo potekal vaš dopust z prijatelji.

V četrtek ob prihodu,boste malce smučali na to ga boste pili kruha ne boste rabili.
V petek se boste zbudili z mačkom,ne boste niti hoteli videti hrane kaj šele poskusiti.Nato boste smučali skozi cel dan,popoldan boste nekaj pojedli na smučišču,ko se boste vrnili domov itaq ne boste lačni,ker se boste najedli na smučišču,prihajajo nočne ure,zato boste znova posegli po alkoholnih substancah,zato kruh ni potreben...(pa ste že skoraj doma)Ni kruha,ni panike!

Nekako tako je zgledalo pri meni ob mojem počitnikovanju.


Alkohol - to se pravi vino ( ki je smatrano kot dodatek dobri hrani ) je samo postranska zadeva....tako kot si ti napisal, ste imeli skoraj celo počitnikovanje glavo polno alkoholnih substanc ....
Gremo na Vogel: - da uživamo v visokogorju, da doživimo vzhod in zahod sonca v hribih, da se malo posmučamo,....zvečer pa malo debate in to je to...dobra klapa....in zakaj naj bi bil alkohol glavno vodilo?...

Svež kruh pa je še zmeraj v igri - gre kdo tiste dni gor?
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 3:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

Pol pa
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 24, 2009 12:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Lej s sabo neseš moko sol in kvas. Zmešaš moko s kvasom in soljo. Daš za ene 2 uri na toplo (npr. na radiator in pokriješ s cunjo. Pol pa za dobro uro v peč. Še največjo problem je najti enega, ki bo ob petih vstal, da boste ob osmih jedli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2009 10:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Pekli ga ne bomo, segrevali tud ne ...če bo kdo lezu gor v soboto - tri bele in eno črno štruco....plačamo in damo za pijačo ....eden se je javu in upam ,da nam rata ...

Hvala že vnaprej!!!
_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!


Nazadnje urejal/a jazbec Pon Feb 02, 2009 12:56 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
samokham
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2009 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Samo da nau po takšnih 5 pa 20 štruc
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2009 11:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3117


Pa bodo pač malo več pojedli
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jazbec
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 01, 2009 6:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2007 10:18
Prispevkov: 152
Kraj: kobarid

Prišli nazaj...imeli se lepo...vreme je blo tko-tko ....prvič na Voglu in lahko rečem, da je bil prvi vtis zelo pozitiven ...glede na to, da ni nihče poklical, smo zadnji dan imeli za zajtrk čips in klobase...

_________________
www.jazbec.eu

Ne me sili na smučke, ker sem trmast! Ko bom star vam bom že pokazal kako smo smučali nekoč!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matje
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 02, 2009 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: bs

za nedostavo je krivo vreme
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
offroad
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 03, 2009 7:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 18:23
Prispevkov: 24


jazbec je napisal/a:
Prišli nazaj...imeli se lepo...vreme je blo tko-tko ....prvič na Voglu in lahko rečem, da je bil prvi vtis zelo pozitiven ...glede na to, da ni nihče poklical, smo zadnji dan imeli za zajtrk čips in klobase...


Sej zgleda kr užitno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bof
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:20
Prispevkov: 4


Pozdravljeni!

Odpiram novo/staro temo!

Kako do kruha na Voglu? Kej novega?

Žal nisem še smučal gor, grem pa naslednji teden (19-26.01.) za teden dni v kočo (SŽ) z dvema majhnima otrokoma. Zanima me kako je z možnostjo nakupa hrane gor? Zgolj gostinska ponudba in/ali je mogoče tudi kaj kupiti za v hladilnik?
Že sedaj me je strah kako bo to vse zvleč gor, pa vendar verjamem v dejstvo da je vse narejeno za ljudi...

Vsaka dodatna informacija mi bo prišla prav, vreme se že ureja, tako da komaj čakamo!

Še enkrat že vnaprej hvala!
Bof
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Kako do svežega kruha na Voglu?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB