Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » atomic sl11 + neox 412 ali elan sl race + el 10

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 atomic sl11 + neox 412 ali elan sl race + el 10 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
m3do
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 1:42 pm    Naslov sporočila: atomic sl11 + neox 412 ali elan sl race + el 10 Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 13:34
Prispevkov: 4


atomic sl11 + neox 412 ali elan sl race + el 10

zanima me vse o teh smučkah oz atomic so predlanski model nove v hervisu za 300 eur elan pa letošnji model za isto ceno. sem pa dober rekreativni smučar! glede na stranski lok se mi atomik zdijo kot da bodo prehitre zame, po drugi strani pa elanke premehke! pa zanima me če so vredu vezi!

Hvala za odgovore
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 1:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


elan sl race premehke?? potem morš bit pa res zlo zlo hud smučar
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 2:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Kolikor vem ima Elan SL RaceWave, EL11 gor namontirano. No vsaj jst imam na GS smučki EL11

Služijo mi pa odlično in nisop nič premehke. Prej so GSX pretrde
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
m3do
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 3:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 13:34
Prispevkov: 4


elan sl race premehke?? potem morš bit pa res zlo zlo hud smučar

jano sm dobr smučar nism pa glih tekmovalc! dve let nazaj sm meu elan slx race dokler nism vezi odtrgov pa prodav sei elan je vredu smuča se je odlično smučal na njej sam rad bi probou tud kej druzga! verjetno je sl mehkejša smuča! a od atomic sl 11 nima pa noben izkušenj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferrarist
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 3:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Avg 2008 21:16
Prispevkov: 77
Kraj: Dolenska

Elan sl race definitivno ni kaj preveč mehka...
_________________
10-11: 1x Krvavec
08-09:12x ; 09-10:14x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 3:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


m3do je napisal/a:
elan sl race premehke?? potem morš bit pa res zlo zlo hud smučar

jano sm dobr smučar nism pa glih tekmovalc! dve let nazaj sm meu elan slx race dokler nism vezi odtrgov pa prodav sei elan je vredu smuča se je odlično smučal na njej sam rad bi probou tud kej druzga! verjetno je sl mehkejša smuča! a od atomic sl 11 nima pa noben izkušenj?


če si vez utrgal ne pomen da je smučka mehka
kr verjem da je SL čist dovolj trda zate. in težko jo boš izkoristil do max.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
m3do
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 5:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 13:34
Prispevkov: 4


nene sej nism rekel da sem zato odtrgal ker je bila mehka....bila je preklemansko trda hotu sm sam povedat v primerjavi z slx pa sl!drugače sem pa zasledil na ceneje.si da trgovina elan begunje gor oglašuje pa se da tud še kakšne lanske dobit al pa clo predlanske po kr solidnih cenah!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snežko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 11:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 19:26
Prispevkov: 59


atomica ne bi kupu v življenju, ker ma grde vezi gor...drgač pa so zadnje čase elanovci začel mutiti z vezmi - tako trgovci dobijo nižjo ceno - tko da čist možno da na sl dili najdeš el10 pa na slx el 12 itd...cen bo treba bolj podrobno gledat - ne sam na dilo...še na vezi bo treba začet pazit...
_________________
veselimo se skupaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
m3do
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 11:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 13:34
Prispevkov: 4


jah ravno ne gledam na lepoto vezi!! mogoče so grde so pa ene najbol varnih! ja to pa res mutijo jst mam 85 kil kaj nej pol smuče z vezmi do 90 kil uzamem usaka večja obremenitev pa mi bo smučko vzel!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snežko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 19:26
Prispevkov: 59


nope - če maš 85 kg rabiš vsaj din 11, če hočeš na sl prpotat jih. med izbiro podobnih grdih že ne bom vzel...kar se varnosti tiče, pa ne bi trdil da so najvarnejše...sigurno sta v prednosti marker in tyrolia (elan)
_________________
veselimo se skupaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » atomic sl11 + neox 412 ali elan sl race + el 10
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB