Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » povozil jo je

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 povozil jo je « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ratrak
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 10:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:23
Prispevkov: 18


da. izbrisana je.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Johan
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 11:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2005 18:35
Prispevkov: 49
Kraj: Ljubljana

Enkrat v življenju sem "pihal", pred 2 leti. Na orglice sem napihal 0,21. Ker vem, kako sem se počutil omamljenega od alkohola (mislil sem, da bom napihal 1,00 ali celo več, refleksi obupni, vid zožen), me ne more nihče prepričati, da se z 0,30 napihanega počitiš bolje.

Žal mi je, da se je to zgodilo. Ne morem si predstavljati izgube otroka pri 6 letih starosti. Voznik bo celo življenje moral živeti s tem, težko mu bo, mogoče tega celo ne bo zmogel.

Se pa strinjam, da se tema zaklene ali celo izbriše!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Mene je novica spravila do solz.

V hudo jezo pa, ko sem na dan nesreče v nedeljo videl, kako je na Krvavcu žičničar podil z motornimi sanmi. Sploh nisem vedel, da gredo sani lahko tako hitro. Od Gospince do plaže je prišel v nekaj sekundah. Res je vozil po progi, rezervirani za ratrake in sani (ob novi sedežnici), vendar je na tej progi pogosto moč videti tudi kakega zalutalega smučarja ali sankača. V pol ure sončenja na plaži pa sem videl, kako sta se 2x peljala žičničarja (ali isti) do spodnje postaje sedežnice. Hitrost je bila bistveno višja od hitrosti običajnih smučarjev, smer vožnje pa nasprotna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 1:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

ratrak je napisal/a:
ne naj se ta tema ne zaklene. vsak ima pravico povedati svoje mnenje in nihče od udeleženih v tem forumu ni niti ratrakista, niti upravljalca neposredno obsodil krivde. zato so pravosodni organi. ok, vemo kako delajo, pa vendar so njihove sodbe in odločbe v imenu ljudstva in so legitimne, katerih rezultat je odvisen od spretnosti zagovornika ali tožilca.

pa ne želim odpirati debate okoli tega.

vsak naj torej pove svoje mnenje, da bodo pa sožalja izvzeta iz naše debate, pa sem si dovolil odpreti "žalno knjigo", v kateri naj vsak, ki čuti to potrebo, izreče sožalje družini pokojnega otroka. upam da je admin ne bo zaprl in naj bo to znak spoštovanja do družine.


"sožalje staršem, upravljalcu centra pa da se žge v peklu, neglede na to kaj bodo prikazali rezultati preiskave." izjava by ratrak http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1751&postdays=0&postorder=asc&start=0 Ti je kaj znano, glede na to, da si odprl temo? Toliko okrog obsojanja, ostalo je eno samo sprenevedanje....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

pa a ste vi vsi skp mal čez les?

dejmo ustanovit posebn državni forum, kjer se bo komentiral usako pormetno nesrečo v državi.......BOLNO
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
-gorenc-
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 4:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 20:27
Prispevkov: 37


fischerpro3 je napisal/a:
ratrak je napisal/a:
ne naj se ta tema ne zaklene. vsak ima pravico povedati svoje mnenje in nihče od udeleženih v tem forumu ni niti ratrakista, niti upravljalca neposredno obsodil krivde. zato so pravosodni organi. ok, vemo kako delajo, pa vendar so njihove sodbe in odločbe v imenu ljudstva in so legitimne, katerih rezultat je odvisen od spretnosti zagovornika ali tožilca.

pa ne želim odpirati debate okoli tega.

vsak naj torej pove svoje mnenje, da bodo pa sožalja izvzeta iz naše debate, pa sem si dovolil odpreti "žalno knjigo", v kateri naj vsak, ki čuti to potrebo, izreče sožalje družini pokojnega otroka. upam da je admin ne bo zaprl in naj bo to znak spoštovanja do družine.


"sožalje staršem, upravljalcu centra pa da se žge v peklu, neglede na to kaj bodo prikazali rezultati preiskave." izjava by ratrak http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1751&postdays=0&postorder=asc&start=0 Ti je kaj znano, glede na to, da si odprl temo? Toliko okrog obsojanja, ostalo je eno samo sprenevedanje....


Zelo obžalujem tragično nesrečo!

Ti pošiljaš v pekeu človeka, k dela noč in dan. Kam boš poslou človeka k ni v živlenu naredu še nič???? Po njegovi zaslugi smučišče obratuje.
Škoda je, ker je veliko ljudi ki so trezni in so nori.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nakamichi
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 6:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 9:55
Prispevkov: 44


ratrak je napisal/a:
ne naj se ta tema ne zaklene. vsak ima pravico povedati svoje mnenje in nihče od udeleženih v tem forumu ni niti ratrakista, niti upravljalca neposredno obsodil krivde. zato so pravosodni organi. ok, vemo kako delajo, pa vendar so njihove sodbe in odločbe v imenu ljudstva in so legitimne, katerih rezultat je odvisen od spretnosti zagovornika ali tožilca.

pa ne želim odpirati debate okoli tega.

vsak naj torej pove svoje mnenje, da bodo pa sožalja izvzeta iz naše debate, pa sem si dovolil odpreti "žalno knjigo", v kateri naj vsak, ki čuti to potrebo, izreče sožalje družini pokojnega otroka. upam da je admin ne bo zaprl in naj bo to znak spoštovanja do družine.


Nima vsak te pravice, ker je forum zasebna lastnina. Je pa zanjimivo, da se vedno podobni ljudje sklicujejo na te pravice.

L.P.,
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


Zanimivo bi bilo slišati tudi kakšno poročilo od Štefeta.
Čeprav vem da je tudi on šokiran.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


andro_ je napisal/a:
Zanimivo bi bilo slišati tudi kakšno poročilo od Štefeta.
Čeprav vem da je tudi on šokiran.


Ni pa upilen kot vsi vi sladokusci, da bi se naslajal nad nesrečo.
Taki kot ste vi imajo na srečo le še v Iranu pravico realizirat svoje strasti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ratrak
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 11:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:23
Prispevkov: 18


da. po njegovi zaslugi smučišče obratuje. toda ali obratuje tako kot mora ali je to kr neki... ?!
bi rekel, da obratuje kr neki. samo da radi, samo da stižu mušterije. pa ni važno če zajle že cvetijo, pa če žičnice in mašine upravljajo pijani žičničarji. stereotipno razmišljanje in posploševanje ?
ne. en pijani žičničar meče slabo luč na deset treznih.

in nikogar nisem obsodil, temveč sem, glede na izkušnje iz preteklosti in brezbrižnost žičničarskega osebja z vodstvom vred (pa ne samo starega vrha), povedal svoje osebno mnenje.

zato pa so forumi.

izgleda, da se je morala zgoditi ta nesreča. vendar upam, da se bodo zdaj nadzorni organi le zmigali in naredili nekaj za nas smučarje in nenazadnje tudi žičničarje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 12:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

AJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJ!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 8:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

ratrak je napisal/a:
da. po njegovi zaslugi smučišče obratuje. toda ali obratuje tako kot mora ali je to kr neki... ?!
bi rekel, da obratuje kr neki. samo da radi, samo da stižu mušterije. pa ni važno če zajle že cvetijo, pa če žičnice in mašine upravljajo pijani žičničarji. stereotipno razmišljanje in posploševanje ?
ne. en pijani žičničar meče slabo luč na deset treznih.

in nikogar nisem obsodil, temveč sem, glede na izkušnje iz preteklosti in brezbrižnost žičničarskega osebja z vodstvom vred (pa ne samo starega vrha), povedal svoje osebno mnenje.

zato pa so forumi.

izgleda, da se je morala zgoditi ta nesreča. vendar upam, da se bodo zdaj nadzorni organi le zmigali in naredili nekaj za nas smučarje in nenazadnje tudi žičničarje.


Bo potrebno risanje, al boš tudi kaj prebral oz. ali ignoriraš svoje izjave ob odprtju teme? Vem, da to ne bo obudilo deklice....Sam si se postavil v vlogo sodnika in tožnika in teral nekoga v pekel, še preden so bile vse okoliščine popolnoma razjasnjene. Jah, kaj pa je to drugega kot obsodba....Daj človek, nehaj se že sprenevedat . Bi se nehal oglašat, vendar me moti sprenevedanje. Sam sem vseskozi pozival, da se naj strasti umirijo in da pustite preiskovalnim organom, da korektno opravijo svoje delo. Zato sem govoril oz. se spraševal, ali je resnica lahko samo črna ali bela? Vmesnega odtenka pa ni, al kaj? OK, evo moj zadnji prispevek v tej temi....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mato1982
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 9:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 12:11
Prispevkov: 33


Med prebiranjem foruma sem zasledil tole sliko:
http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1611&postdays=0&postorder=asc&start=15
če se ne motim se vozi ratrak med obratovanjem smučišča saj ima vklopljene luči in se kadi sneg izpod njega, za njim pa se vidi smučar ki smuča. Nočem nobenega obtoževat ali oproščat samo se očitno vozijo tudi v Avstriji med obratovanjem smučišč in se lahko zgodi kaj tekega kot deklici vsakemu izmed nas. Očitno morajo biti smučarji previdni povsod.
_________________
Sezona 2021/22: 4X Civetta
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 4:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Da ratraki vozijo po smučiščih sploh ni nobena redkost. To sem sigurno videl že 100x. In vedno se nas je enih 5 zapodilo za ratrak, da smo lahko vozili po svežem tepihu. Ene 2 leti nazaj pa so v Mokrinah na eni progi, ki je bila precej razrita prišlli 3 ratraki in kar med obratovanjem zgladili celotno progo. Nekaj podobnega sem doživel tudi v Badu, kjer je na steptano progo ponoči padlo novih 30 cm snega. Medtem ko smo smučarji rili po celcu so okrog nas še ene 2 uri vozili ratraki, dokler niso ponovno steptali vseh prog.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Tudi jaz sem že videl dostikrat ratrak na progi med obratovanjem. Se spomnem na Rogli par sezon nazaj so čez dan vsako progo posebej zaprli in jo zratrakirali, ker je bilo toliko novega snega, pa se sploh ni noben pritoževal, ker ni bilo nič narobe. Tudi na Starem vrhu se ne bi nobeden pritoževal, če ne bi prišlo do te žalostne nesreče.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 8 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » povozil jo je
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB