Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » povozil jo je

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 povozil jo je « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


No potem lahko trdimo, da pijan ni bil kajti 0,6 po starem načinu je malce nad dovoljeno mejo za voznike avtomobilov. Drugače pa izmerjena količina pomeni najmanj dva piva največ pol ure nazaj za približno "izkušenega" pivca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucifer
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 12:27
Prispevkov: 343
Kraj: Planina pad Golico

NO ja kljub tragični nesreči mislim, da je tole razglablanje popolnoma odveč še najmanj pa na forum, ki je namenjen smučariji limajo slikce z krstami in trupelci!! žal mislim, da kljub tako tragični nesreči pač tole ne sodi na takle forum!!!

ko sem prebiral vse tele vpise sem opazil, da se nihče ni vprašal kake travme preživlja ratrakist, nihče se ni vprašal koliko naklučij je bilo potrabnih, da je do tako tragične nesreče prišlo itd... zato mislim, da bi bilo primerno ustaviti konje, ker tole pač ni več okusno še najmanj pa primerno za vse udeležence nesreče????


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 12:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

rannt je napisal/a:
No potem lahko trdimo, da pijan ni bil kajti 0,6 po starem načinu je malce nad dovoljeno mejo za voznike avtomobilov.

Ja za voznike avtomobilov. Za poklicne voznike pa je, ce se pravilno spomnim, meja 0,0. Sicer ne vem pod kaj spada ratrak, ampak po mojem osebnem mnenju bi spadal v isto kategorijo kot poklicni vozniki... seveda pa se lahko motim... tako glede meje za poklicne voznike, kot klasifikacije ratrakista.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 12:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

@ lucifer: Ne meči vse v isti koš....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 12:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 877


@ lucifer: ta nesreča je neposredno povezana s smučanjem in mislim da spada na takšen forum.

O nesrečah pa je potrebno govoriti predvsem z razlogom da se kaj takšnega ne ponovi ... ker če se o tem dosti govori bodo mogoče ostali zaposleni na smučiščih bolj previdni pri ravnanju s strojem in se kaj takšnega ne bo ponovilo .... čeprav nesreč se dogajajo in se vedno bodo... ampak v veliki meri jih lahko preprečimo.

Nenazadnje pa mislim da nismo nikogar neupravičeno obsojali ... voznik je kriv (tu ni dvoma, čeprav mu še ni pravnomočno dokazano) ... o tem da se mu je porušil svet pa tudi ne dvomim.


P.S:Tudi na national geografic vedno raziskujejo in prikazujejo razno razne nesreče pa se nihče ne zgraža...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vojc
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 1:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Mar 2006 12:14
Prispevkov: 30


A ni blo tko, da se je vlečnica ustavila, saj je bil prehod ratraka načrtovan ampak se je PREhitro oz. jo je nekdo prehitro vključil nazaj?? Tudi to bo pokazala raziskava.

Smilijo se mi starši deklice pa tudi strojnik. Ne zagovarjam strojnika, ampak nikoli ne veš, kdaj boš ti lahko na podobni preizkušni.

Tisti, ki bi Stari Vrh zaprli oz. da bi bankrotiral pa ste tipični faušivci in še verjetno nikol niste sploh tam bili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rannt
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Feb 2008 20:17
Prispevkov: 133


pj je napisal/a:
rannt je napisal/a:
No potem lahko trdimo, da pijan ni bil kajti 0,6 po starem načinu je malce nad dovoljeno mejo za voznike avtomobilov.

Ja za voznike avtomobilov. Za poklicne voznike pa je, ce se pravilno spomnim, meja 0,0. Sicer ne vem pod kaj spada ratrak, ampak po mojem osebnem mnenju bi spadal v isto kategorijo kot poklicni vozniki... seveda pa se lahko motim... tako glede meje za poklicne voznike, kot klasifikacije ratrakista.


Zagotovo je za ratrakista meja 0.0, ampak moj poudarek je bil na tem, da voznik ni bil po domače rečeno pijan. Torej če spiješ pivo ali dve, ti bo test takoj pokazal prisotnost alkohola v krvi kar pa ne pomeni, da si ti kaj manj priseben in sposoben za vožnjo. Zakaj to tako poudarjam? Ker se povsod na veliko govori in piše, da je VINJEN voznik povozil deklico kar pa ni res. Po vsej verjetnosti bi se zgodilo isto tudi, če bi napihal 0.0.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kkiki
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 3:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 22:46
Prispevkov: 100


no tut men se zdi da ma rannt prav ampak vseno je treba bit bolj pazljiv kot ratrakist kot starši punčke in strojnik ki je žičnico ustavil...nesreča se je zgodila zaradi posledic ki so pripeljale do tega, tko pač je in ni vsega kriv ratrakist... aja pa še to kar je nekdo rekel da je bila punčka z mamo na isti žičnici (talarčku), je res da je bila in žičnica se je ustavila z namenom da bi ratrak zapeljal mimo ampak žičnico naj bi prehitro prižgali in takrat naj bi "cuknilo" in deklico potegnilo pod ratrak mama pa naj bi se obdržala na žičnici..pa prosim lepo če berete iz časopisov in spleta ne pol misliti da ste taglavni ker nimate pojma če niste bili zraven (sem v Novicah zasledil da je ratrak deklico zbil, kar pa je sigurno ni..tako, da ne verjeti časopisom)....to je vse z moje strani
_________________
Keep on snowboarding and drumming
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ratrak
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:23
Prispevkov: 18


nekdo je napisal komentar na moj post, da deklica ni imela čelade.

ne, tudi slučajno ji čelada ne bi nič pomagala v tem primeru, niti ni sama kriva, da je ni nosila in sploh ni bilo mišljeno v kontekstu te nesreče. še enkrat: deklica naj počiva v miru, staršem pa iskreno sožalje.

taki komentarji kažejo na primitivno razmišljanje.

zakaj sem napisal da je bila brez čelade ?
zato ker vse to kaže na malomarnost žičničarjev in nadzornikov, ki bi ne samo to deklico, ampak vse ostale, predvsem pa starše, morali na to opozarjati. pa še enkrat, da bo jasno. deklica je izvzeta iz te debate.

sicer pa tukaj ni samo upravljalec akter; kje je država z inšpekcijskimi službami, kje je policija, kje so drugi organi, kje je preventiva ?

ah dajte no, ali se bomo kdaj rešili tega hlapčevskega prijema in bomo rekli to je pa zato, ker je to po slovensko in ker je to dobro. vse kar znamo dobro in unikatno vzganjati je slovenska faušija.

avstrija ma to in to. koliko so pa imeli mrtvih lani na smučiščih ? kljub temu, da imajo v skupnem seštevku več smučišč in več prog, še vedno precej: 38!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Rannt ko imas v krvi vec alkohola kot je dovoljeno si vinjen. It is as simple as that. Poleg tega se tudi po enem piru zmanjsa tvoja sposobnost. Ne veliko, nekaj pa. Sedaj ali bi bilo kaj drugace ce bi imel 0,0 ne vem... verjetno ne.
Prav tako, ce sem iskren, zares za vse to ne krivim ratrakista. Tip je dobil navodilo da mora cez in je pac sel. Ko imas ustreznega sefa, pac naredis kar ti recejo... pa ce je po pameti ali pa ne. Najebal bo pa na koncu samo on. Ampak ne glede na vse, tudi za to obstajajo stvari, s katerimi se da urediti to. Ne mi reci, da ne obstajajo postaje preko katerih bi lahko sporocil, da je cez in bi se zicnica zalaufala ko bi bilo vse mimo, ne pa na nek obcutek.
Tisto o taki kazni, da bi bankrotirali, sem pa mislil cisto resno. Kot sem napisal zgoraj, edini ki bo najebal, bo ta revez v ratraku. Tisti, ki ga je poslal bo pa odnesel brez praske. Z ustrezno kaznijo, pa bi ravno tisti, ki odlocajo kaj in kako, najbolj nastradali in s tem bi se varnost posredno povecala. Jutri bo namrec v ratraku nekdo drug, ki bo zopet dobil navodilo, da gre cez... in ce bo hotel obdrzati sluzbo, bo sel... ne glede na posledice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
majstr
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:56
Prispevkov: 29


Pj če nis še nikol piv bod raj tih res je use jst sm biu zravn use to vidu in voznik je biu čist trezn tako kot je reku mlavta je verjetno zjutraj popiv kozarček še vedno pa zaradi tega nisi pijan zgledal res ni lepo mati otroka je bla čist iz sebe usi pa mate pripombe čez voznika.. kriv je biu tud tist k je pržgav žičnco prehitrr pa ne verjemte use časopisomm k mene kr glavo boli kva to use pišeje 99,9& ni res ... oziroma use napihujejo pa nimajo pojmaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Joj, ne morem biti tiho

Ja, tudi jaz imam podobne informacije kot majstr, se pravi da se je vlečnica prehitro prižgala...

edit: Tako je, prav to se je naredilo...
Poslušajte prvi zvočni posnetek:
http://www.radio-sora.si/index.php?a=novice&i=6009#vrh

@pj: ne poznaš ljudi ki delajo gor kajne?

http://www.lavtar.info/2009/01/12/stari-vrh-je-zakon/
_________________
Prevajanje | Tečaj angleščine | Optimizacija | Verzi za rojstni dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
pj
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

Majstr glede na tvoje pisanje si star kaksnih 12 let. Pri teh letih imas verjetno ogromno razno raznih izkusenj, tako da ja... bom raje tiho.
Mlavta ne, ne poznam ljudi, ki delajo gor. Prav tako kot ti ne poznas ljudi, ki delajo recimo v Schladmingu pa verjetno vseeno lahko poves svoje mnenje o tem smuciscu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
majstr
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:56
Prispevkov: 29


ma PJ mtka ti ma 12 let
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pumpahhh
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 4:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 21:33
Prispevkov: 58
Kraj: škofja loka

In potem ko grem pogledat na kakšne forume, komentarje na straneh s to novico, povsod lajajo na ratrakista, ga žalijo, primerjajo z živaljo ter pošiljajo v zapor ali grob.
Točno to.

Dej folk, POMISLTE MALO!!!!!!
Jutri greste lahko nekam, doma pač spijete eno ali dva piva, in gre ob cesti en otrok, ga spregledate in bum.... Me prav zanima, kako bi se vi počutili, ker se lahko taka zadeva zgodi zelo zelo hitro.
Zanalašč jo je ubil ja pomojem tudi no.
Mal premislte preden začnete s temi glupimi komentarji lepo vas prosim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja Stran 3 od 10

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » povozil jo je
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB