Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan GS WaveFlex

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Elan GS WaveFlex « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 1:10 am    Naslov sporočila: Elan GS WaveFlex Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Sandi je napisal/a:
Mene pa zanima kaj mislite o smučki ELAN GS WaveFlex?
Če jo kdo uporablja? Kake so lastnosti v vseh slogih smučanja? Nasplošno me vse zanima..

Lp Sandi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JeZn
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 8:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Če misliš GS "tačrno" in ne GSX "tazeleno" ti morem povedat da jo sam vozim v 164cm dolgi izvedbi in sem veliko bolj zadovoljen kot z Volkl Allstar Titanium, ki sem jo vozil lani in Volkl SL, ki sem jo vozil predlani.

Sam sem jo vzel nekako zaradi vsestranskosti ki jo ponuja. Tudi če je kratka, zaradi svoje togosti (waveflex) zelo lepo drži v hitrih zavojih; ker pa sem vzel najkrajšo možno dolžino in zaradi svoje mehkobe na upogib (Waveflex) je super tudi za ožji hodnik. Uglavnem za moje pojme zelo allround smuča. Jst sem pozitivno presenečen.

Ne vem edino kako se obnese v zelo trdem snegu, ker letos še nisem imel prilike smučat v takem.
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sandi
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 3:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 0:18
Prispevkov: 3


Točno mislim Gs ta novi letošnji model.... Kako pa so kaj vezi... Me zanima tudi sam sem visok 189 cm kaka smučka bi bila najbol primerna po velikosti, in kako je kaj z njo v menjavi slalom in hitri spusti, kako se obnaša..
če še kdo kaj ve naj mi prosim sporoči...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2009 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Vezi, so 11ka, čeprav v vseh katalogih in na interntu je 12. A se je Elan poleti ko je bil ves promo material že narejen, odločil za 11ko. Ni pa nobene razlike, razen v moči vezi. Ker Tyrolijine vezi za Elan nimajo več diagonalne pete.

Kot sem povedal je smuča prava ograča, tako v ozkem kot tudi v širokem hodniku, ravno tako pri spremembah ritma iz dolgega v široki in obratno. Je pa res da je letošnja zima bogata z naravnim snegom in posledično ro razmere za smučanje idealne. Ne znam ti povedat kako se obnašajo v trdem oz. na ledenem terenu. Kdaj spustijo. Tako da če si bolj pristaš kake velike brzine vzami raje GSX model, sploh pa je vprašanje koliko si težek (glede na višino si pomoje kr blizu 80-85) Lahko da bo zate bolj idealna GSX.

Smučo pa vzami ali 182 ali pa 176. Odvisno od tega za kaj jo boš uporabljal.

Sam imam 172 pa sem vzel 164 dolgo, ker mi taka dolžina ravno pravšnja za allround. (kratko, dolgo, za učenje, ...)
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sandi
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 8:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 0:18
Prispevkov: 3


Hvala ti za pomoč...
Sem se odločil za dolžino 176 mam jo tudi smučko s tako dolžino in mi je glih super...

Hvala za pomoč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan GS WaveFlex
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB