Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 20, 2009 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


zakaj pa potem ni objavljene moje novice ki sem jo poslal v torek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 20, 2009 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

Čeprav se zadnje čase javljam bore malo oz. nič.
Mam pa predlog,ki sem ga predlagal že 37640564352 x a me ni nišče ne posluša.Gdor hoče odpret temo mora imeti minimalno 50 postov,zakaj za vraga vsak,ki hoče kupiti nove smučke odpere novo temo?
Preglednost foruma je v tem trenutko na 0.
Vem,da moderatorji skrbite kolikor lahko a zadnje čase vam to uspeva "malo" slabše.
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 20, 2009 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

ali pa da bi naredili vsaj bolj pregledne naslove tem..
npr. glavna tema smuči. potem pa podteme kupovanje smuči, katere so bolše..itd
malo zakompliciral.
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 3:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Aloha. Ja, vedno vec je samo nepomembnih komentarjev, vedno majn slik in informacij. Se da porihtat to
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SpeedSkier
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 10:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 10:36
Prispevkov: 16


Naredit bi bilo treba portal na temo smucanja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 11:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


pa nej en admin zrihta na temi TEHNIKA da bojo 4 pod teme
-Snežni Topovi
-Teptalci snega
-Žičnice
-Drugo

in da razvrsti obstoječe teme po teh temah... npr snežni top ( izdelava gre v Snežne topove.... Pisten Bully gre v ratrake.... doppelmayr pa v žičnice...ostale stvari pa v Drugo kot so npr. sistem kontrole prestopa

to se 1000% da narediti, ker sem bil admin nekega foruma in vem da se to da narediti...
s tem bi forum naredili malo bolj pregleden

LP Bozicek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bole
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 12:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

bozicek ves da se to nebo zgodilo, ni tolko govorjenja tam da bi se splacalo. Portal bi blo treba prenovit, dodat kake slike ipd..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 1:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


ja pol pa nej dajo takim ke so mal več gor na forumu kot pa admini da sproti malo ureja stvari....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
whistler
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 1:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


Žal sem dobil občutek, da se vodstvo foruma izogiba te teme. Lahko bi vsaj komentirali predloge članov...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 1:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


BoziceK je napisal/a:
zakaj pa potem ni objavljene moje novice ki sem jo poslal v torek


Ker je bila dobesedno skopirana z drugega medija. Žal.

_nyc_ je napisal/a:
ali pa da bi naredili vsaj bolj pregledne naslove tem..
npr. glavna tema smuči. potem pa podteme kupovanje smuči, katere so bolše..itd
malo zakompliciral.


Pri opremi se zdaj kar trudimo in zapiramo teme, ki se podvajajo in načeloma vodimo vse v nekaj tem, ki so namenjene nasvetom pri nakupu smuči in primerjavi smuči. Če nekdo primerja dva konkretna modela in takšne primerjave še ni bilo, pa mislim da je smiselno da zadeva ostane v svoji temi. Ali ne, kakšen boljši predlog?

Fantastic je napisal/a:
Mam pa predlog,ki sem ga predlagal že 37640564352 x a me ni nišče ne posluša.Gdor hoče odpret temo mora imeti minimalno 50 postov,zakaj za vraga vsak,ki hoče kupiti nove smučke odpere novo temo?

Tole mislim da ni smiselno. Imamo kar nekaj ljudi gor, ki pač bolj prebirajo kot pišejo ampak bi bili pri odpiranju teme veliko previdnejši od morda koga, ki ima pač na vsako sporočilo kak kratek komentar in bi v tem stilu bil sposoben odpreti tudi temo. Tako da naše mnenje je, da to ni pametno. Seveda je tu tudi slaba stran, ki so jo omenil, ampak vseeno mislim da ni smiselno zaradi tega velikemu delu uporabnikov jemati pravice do odpiranja tem. Ali imaš kakšen konkreten argument?

BoziceK je napisal/a:
ja pol pa nej dajo takim ke so mal več gor na forumu kot pa admini da sproti malo ureja stvari....

Ne čisto v tej obliki, imamo pa nekaj možnosti pripravljenih kako bi lahko pomagali pri urejanju. Ampak zaenkrat še ne bom nič obljubljal.

whistler je napisal/a:
Žal sem dobil občutek, da se vodstvo foruma izogiba te teme. Lahko bi vsaj komentirali predloge članov...

Ni tako hudo. Vse preberemo (vsaj jaz) in o marsičem tudi predebatiramo in se kakšne reči lotimo. Skrbi me samo, da kljub temu da smo se potrudili kar nekaj narediti pri striktnosti moderiranja tega marsikdo ne opazi - morda to pomeni, da smo še vedno "premili"?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


Matic je napisal/a:
BoziceK je napisal/a:
zakaj pa potem ni objavljene moje novice ki sem jo poslal v torek

Ker je bila dobesedno skopirana z drugega medija. Žal.


saj spodaj lepo piše vir: pa sej če gledaš 24 ur spletno stran.... velikoo res velikoo novic za na spletno stran dobijo od tujih medijev... pa to novico bi lahko sprejeli ko sem jo jaz poslal da bi še kakšen folk več vedel za to ne pa samo tiste ko jih zanima
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 21, 2009 4:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


BoziceK je napisal/a:
pa nej en admin zrihta na temi TEHNIKA da bojo 4 pod teme
-Snežni Topovi
-Teptalci snega
-Žičnice
-Drugo

in da razvrsti obstoječe teme po teh temah... npr snežni top ( izdelava gre v Snežne topove.... Pisten Bully gre v ratrake.... doppelmayr pa v žičnice...ostale stvari pa v Drugo kot so npr. sistem kontrole prestopa

to se 1000% da narediti, ker sem bil admin nekega foruma in vem da se to da narediti...
s tem bi forum naredili malo bolj pregleden

LP Bozicek


brezveze =) isto sranje bo še vedno =)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ales Gucek
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 25, 2009 12:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Mar 2009 14:27
Prispevkov: 8


David in drugi ljubiotelji smučanja!

Na žalost je tako povsod po svetu, da lahko vsak na Forum ali spletno napiše, kar mu leži na duši. Zato je najti cel kup smeti. Jaz pač iščem meni zanne naslove, posebej o zgodovini smučanja, ki me najbolj zanima. Se bomo pa nekateri bolj potrudili tako za naš smučarski jezik in tudi tematiko.

S starim slovenskim smučarskim pozdravom SMUK!

Aleš Guček
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2009 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Vraga, forum je spet nasvinjan. Ko berem, kaj pišemo, ti postane slabo. Ali bi bilo potrebno dajati opomine in prepovedi pisanja ali pa bi morali teme prestavljati v smetnjak!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2009 10:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

Tim podpis pod tvoj post!!!
_________________
When hell freezes over, I'll ski there too!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 3 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Pravila, vprašanja, komentarji » V zadnjem času kvaliteta foruma strmo pada
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB