Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » BiH

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 BiH « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
malo
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2005 10:04 am    Naslov sporočila: BiH Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 9:47
Prispevkov: 48
Kraj: desni breg Krke

Berem in slišim,da folk hodi na smučanje v BiH. Zanima me kje ste smučali in kakšne izkušnje imate s smučišči,prenočišči,postrežbo,nočnim življenjem in domačini?

Jaz sem smučal na Jahorini. Smola z meglo in vetrom tako,da se nisem dovolj nasmučal. Sedežnice so pač bile stare, nekateri lokali so se malo prehitro zapirali. Teren za smučanje pa - približno dobri.

Menda je na Bjelašnici boljše za smučat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zelenec
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2005 11:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 14:17
Prispevkov: 192


Tudi jaz sem bil na Jahorini pa vidim, da sem imel podobne težave. Bilo je precej megle, snega in to pravega puhca, pa 2 metra. Naprave so stare kakih 20 let in so torej več ali manj primerljive z našimi. Žal se hudo pozna, da je bila vojna (vsaj 2003, ko sem smučal, se je), saj ljudje nekako niso pravi, veliko blefirajo, se hvalijo, na koncu pa nič ne zrihtajo. Vse skupaj je temljilo na dajanju podkupnin, pa naj bo to policajem, sobodajalcem ali lokalcem, ki ti lahko zrihtajo poceni karto za le eno sedežnico...

Tereni so bolj podobni tunosmučarskim in tisti, ki ljubijo široke, urejene in z umetnim snegom pripravljene proge, bodo razočarani. Zanimiva je smukaška proga na Jahorini, rezervirana izključno z ljubitelje celca

Bjelašnico smo si šli le pogledat in tisto leto so obratovala smučišča le v spodnji polovici, zgoraj baje še niso zrihtali... Smučišče pri skaklanicah na Igmanu je delalo, skakalnice razstreljene in tudi hoteli na Igmanu so bili še vsi obdani s trakom MINE

Drugače pa sta obe planini velik potencial...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2005 12:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Zame je to najbolš čim več celca in freerida.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » BiH
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB