Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Kope - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marlek
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Avg 2008 17:38
Prispevkov: 40


jep, pizdarija težka. piha od 15 do 20 m/s
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2009 7:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Mato imaš ZS, glede smučanja na Kopah v marcu...oz. lashko si polgedaš tukaj

http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=397
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoX
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 2:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Rvnokar s Kop, vreme odlično, bolše kot včeraj!! Sicer malo je naletavalo pa dobro ... Proga je bila super mogoče bi bila lahko bolje, lahko pa bi tudi očistili sedeže!! Drugače pa prevec snega v ponedeljek pa spet pošiljka menda še večja kot zdaj. Zmešnjava bo in je ze zdaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mato1982
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 3:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 12:11
Prispevkov: 33


Pol se lahko nadejamo odlične smuke marca ko gremo gor.
_________________
Sezona 2021/22: 4X Civetta
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Prečudovita zimska idila na kopah
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SiKT
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 5:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

Kaj ti nuca idila če je infrastruktura na dnu (razen kaštivnik)...
_________________
2013/14: 1x Golte, 1x Obertauern
2012/13 : 20x
2011/12 : 28x
2010/11: 20x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 8:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Kakšne informacije o trenutnem stanju na kopah? Jutri imam namen it smučat in me zanima če ima kdo izkušnje o gužvi in stanju prog med vikendi?

Hvala za info.
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Danes sem smučal na Kopah, proge so odlično urejene, odprta je bila celo črna proga Kaštivnik, moram reči, da sem se danes prvič v življenju peljal po tej črni progi in je res zakon , smučal sem od 12.00 pa do 16.00, vreme je bilo ravno pravšnje za smuko, sicer je bilo vetrovno, ampak važno, da kakšne megle ni bilo, temperatura se je vseskozi gibala okoli -6°C, občutek mraza ob zmernem do močnem severovzhodniku pa je bil seveda tak taprav Pohorski, kot se spodobi
Skratka če potegnem črto, bilo je res super, na progah niti ene grudice, tako rekoč popeglane proge u nulo. Ni kaj, Kope pa Koroška so res zakon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SiKT
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Nov 2006 20:55
Prispevkov: 264
Kraj: Lokovica

Danes sonce, sneg, veter, mraz. Sicer pa proge perfektno pripravljene večino časa smučal na Kaštivniku, par voženj tudi na Kopniku in Paherniku. Vse razen zastarele infrastrukture fantastično. Tudi gužve ni bilo ne vem kakšne na Kaštivniku.

LP
_________________
2013/14: 1x Golte, 1x Obertauern
2012/13 : 20x
2011/12 : 28x
2010/11: 20x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Tudi danes sem smučal na Kopah, vreme je bilo tako rekoč isto kot včeraj, le da so se danes pojavljale tudi snežne plohe. Proge so bile tudi danes popeglane v nulo, najboljša je pa črna proga na Kaštivniku , skratka super dan je bil danes

p.s. - @SIKT, ka skos kritiziraš infrastrukturo na Kopah, za moje pojme je odlična, vlečnice Pungart, Kopnik ter Pahernik so najjače , a na Golteh so pa briljantne naprave al kaj, tista dvosedežnica Smrekovec se bo zdaj zdaj sesula, da o ostalih dveh sedežnicah ne govorim; Medvedjak ter Ročka, ki tudi nista ne vem kaj, da o gondoli sploh ne govorim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Prosil bi nekoga, če bi mi lahko opisal pot do spodnje postaje štirisedežnice Kaštivnik, pa ne iz smeri Dravske doline pač pa od tam, ko je odcep, ko je smerokaz na katerem piše apartmaji snežinka, počitniški dom Partizanka..., pol je pa makadamska cesta, enkrat poleti sem se peljal po tej cesti, pa nisem potem našel poti do spodnje postaje Kaštivnika, prišel sem do neke počitniške hiše, ka pa vem ka je tist objekt, taka mal večja hiša je, potem pa kar nekak zmanjka ceste, a je treba potem kje skrenat al kako, al kje se pride do Kaštivnika? Pa še to bi vprašal, kakšna je kaj cesta v zimskem času, poleti je cesta kar v redu, ni prevelikega kamenja, tak fin makadam je.

Hvala, Blaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 18, 2009 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Bi mi lahko kdo opisal prosim pot?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smoky76
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 2:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2009 17:39
Prispevkov: 15


ne razumem, bi rad iz slovenj gradca z avtom prišel na spodnjo postajo kaštivnika al sam na kaštivnik (na vrhu pri koči)?

drugače se je malo neumno vozit na spodnjo postajo kaštivnika iz SG-ja, sploh pozimi...to so bolj ture za kolesarjenje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 9:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


smoky76 je napisal/a:
ne razumem, bi rad iz slovenj gradca z avtom prišel na spodnjo postajo kaštivnika al sam na kaštivnik (na vrhu pri koči)?

drugače se je malo neumno vozit na spodnjo postajo kaštivnika iz SG-ja, sploh pozimi...to so bolj ture za kolesarjenje

Mislil sem na prvo možnost (priti z avtom s Slovenjgraške smeri do spodnje postaje Kaštivnika), kakšna je kaj cesta, predvidevam, da se pripeljejo do spodnje postaje Kaštivnika samo tisti iz Dravske doline, ker tam spodaj ni nikoli parkiranih veliko avtomobilov. Torej opiši mi prosim pot s Slovenjgraške smeri, ter še s smeri Dravske doline, drugače mi je bolj poznana pot s smeri Dravske doline do spodnje postaje Kaštivnika, no ja saj še nikoli nisem šel z avtom do spodnje postaje Kaštivnika, ampak ko grem na Sv. Primož na Pohorju (nad Vuzenico) se pa lepo vidi štirisedežnica s Primoža, torej predvidevam, da pelje do spodnje postaje Kaštivnika s smeri Sv. Primoža na Pohorju gozdna cesta, imam prav?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Feb 26, 2009 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Glede na to, da na veliko oglašujejo boom počitnice na Kopah, sem danes poskušal malo povprašati o tem in onem, pa se mi živ bog ni javil na tel. Klical sem vsaj 5x, včasih se je oglasila tajnica, da je telefon zaseden, ko pa je zvonilo, pa ni nihče dvignil. Sram naj vas bo.

Še enkrat na žalost ugotavljam, da Korošci s turizmom nikakor nimajo skupnih točk in še vedno živijo v nekakšnem realsocializmu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 7 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB