Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Kope - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 9:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Očitno imajo dovolj snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marlek
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 3:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Avg 2008 17:38
Prispevkov: 40


kdo pravi da ne? vsi so na kaštivniku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
renato
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 6:02 pm    Naslov sporočila: topovi Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:46
Prispevkov: 65


Dva su na vrhu kaštivnika i stoje bezposleni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Ja in zdej misliš da bodo kr skoz laufal, sej majo dost snega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 7:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


Snega ni nikoli preveč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
giztok
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 11:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2007 20:24
Prispevkov: 20


Danes bil na kopah... Ok, razmere so bile zelo slabe, megla, megla, megla, sneg, veter, -11 stopinj... Tu ne moreš kaj. Vidljivost je bila najboljša na pungartu, na Paherniku in kopniku sem šel na slepo ker je se je videlo samo 2 m naprej... Grozen občutek, ko ne veš kje se nahajaš na progi, kje so drevesa, da ne boš koga nabasal ali kdo tebe...
Ampak kot sem rekel, na takšne razmere človeški faktor nima vpliva...

Ne razumem pa to... Na kaštivniku obratovala 4 seda. Na progi pa delujoči snežni topovi. Sneg je padal naravni. Naj ga delajo zvečer, popoldan ko se konča obratovanje... Brezveze... 26 evrov vrženih stran...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitjaz
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 11:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 8:18
Prispevkov: 216


Bil sem v petek na nočni in je videt, da je snega dosti.
Danes (sobota) sem bil sicer zjutraj gor a je bilo vreme preveč ne-prijetno, da bi porabil karto .
Velika graja gre pa cestarjem, ki so posipaval cesto šele ob 11h, ko sem bil na poti v dolino. In še to z dvignjenim plugom, snega pa toliko na cesti, da sem imel srečo, da sem šel s 4x4 gor. Marsikdo je veselo poplesaval po zasneženi cesti sem ter tja na poti gor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 2:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


giztok je napisal/a:
Danes bil na kopah... Ok, razmere so bile zelo slabe, megla, megla, megla, sneg, veter, -11 stopinj... Tu ne moreš kaj. Vidljivost je bila najboljša na pungartu, na Paherniku in kopniku sem šel na slepo ker je se je videlo samo 2 m naprej... Grozen občutek, ko ne veš kje se nahajaš na progi, kje so drevesa, da ne boš koga nabasal ali kdo tebe...
Ampak kot sem rekel, na takšne razmere človeški faktor nima vpliva...

Ne razumem pa to... Na kaštivniku obratovala 4 seda. Na progi pa delujoči snežni topovi. Sneg je padal naravni. Naj ga delajo zvečer, popoldan ko se konča obratovanje... Brezveze... 26 evrov vrženih stran...


Ja, to tazadnje se pa čisto strinjam s tabo. Topove bi morali zagnati ob koncu dneva, ne pa da te na sredi proge zasuje hladen leden sneg. To se je meni zgodilo lani, na kaštivniku. Zunaj je bilo pod -10, žirafe pa delale na polno sredi dneva. Katastrofa se je bilo smučat. Res katastrofa. Na Kopah se imajo očitno še marsikaj za naučiti, ali pa koga poslati na zavod za zaposlovanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 7:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Marsikaj me moti na Pohorju, vendar smučarji dragi, sneg se dela takrat, ko so pogoji za to in to 24 ur na dan. Šimfat zdaj nekoga, ki je izkoristil pač vsako minuto, ki mu jo da narava, je otročje......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 10:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Tudi v nasfeldu so učeri topovi delal pa se ni nihče prtožval!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 11:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


@fischerpro3: Ne moti me, če topovi delajo čez dan na smučiščih, kjer je proga dovolj široka, da se mu lahko izogneš, ne pa da da ti je edina pot do vlečnice skozi hladen tuš. Otročje gor ali dol, pri meni tudi to odloča kam bom dal svoj denar.
Da pa na Kopah NE izoristijo vsake minute ki jo narava da pa je že izpostavil renato z opazko, da topi na vrhu kaštivnika stojijo brezposelni. Tako da očitno gre za slabo organizacijo in prav je da se pove.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 12:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


http://24ur.com/novice/crna-kronika/jeklena-vrv-udarila-smucarja.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hrošč
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Okt 2007 9:43
Prispevkov: 494


Hm te stare vlecnice (obicajno krogci) so ocitno zelo obcutlive na vijuganje med voznjo.. V torek na Krvavcu je ena tik po startu se pred prvim stebrom malo zavijugala, pa je takoj zajla padla dol s kolesa. Govorim seveda za Krzisce. Ne poznam pa te naprave na Kopah, ce ima kdo vec info.. Nekam slabo se je zacela sezona letos, same nesrece..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

wee-a-woo-o-waaah je napisal/a:
@fischerpro3: Ne moti me, če topovi delajo čez dan na smučiščih, kjer je proga dovolj široka, da se mu lahko izogneš, ne pa da da ti je edina pot do vlečnice skozi hladen tuš. Otročje gor ali dol, pri meni tudi to odloča kam bom dal svoj denar.
Da pa na Kopah NE izoristijo vsake minute ki jo narava da pa je že izpostavil renato z opazko, da topi na vrhu kaštivnika stojijo brezposelni. Tako da očitno gre za slabo organizacijo in prav je da se pove.


Doma je najlepše....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 3:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 877


Citiram:
@fischerpro3: Ne moti me, če topovi delajo čez dan na smučiščih, kjer je proga dovolj široka, da se mu lahko izogneš, ne pa da da ti je edina pot do vlečnice skozi hladen tuš. Otročje gor ali dol, pri meni tudi to odloča kam bom dal svoj denar.
Da pa na Kopah NE izoristijo vsake minute ki jo narava da pa je že izpostavil renato z opazko, da topi na vrhu kaštivnika stojijo brezposelni. Tako da očitno gre za slabo organizacijo in prav je da se pove.


Včeraj je na Osojščici delalo veliko topov v času odprtega smučišča in to kljub temu da imajo dosti snega ..... (toliko o tem kdaj se splača delat sneg)

Je pa treba priznati, da so bili vsi topovi postavljeni tako da niso pršeli v smučarje .... še med dnevom so prestavljali tope ker je začelo drugače pihat in je sneg pršel na sedežnico (tako so pripeljali dodatne cevi in nekatere topove prestavili za več 10m)

Očitno so na Kopah še daleč za avstrijci ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 3 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB