Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2009 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Je bilo že povedano. Seveda se da.
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2009 9:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

niko je napisal/a:
Kako je na Krvavcu če kupiš dopoldansko karto a moreš it dol do 13.00 al se da tudi kasneje it dol?


do 13. ure lahko smučaš.z kabinko greš pa lahko do 17 ure dol(a do kdaj sedaj dela)
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
niko
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 10:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Dec 2006 16:47
Prispevkov: 107


Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luky
PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2009 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 22:31
Prispevkov: 566


Krvavec zopet naj smučišče

Pa še tole se bo dogajalo ta vikend
http://www.migaj.com/dobr/news.php
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2009 2:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

gre gdo na lužo? jst sm že prjavlen.se vidmo gor.
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borutz
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2009 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 18:45
Prispevkov: 97


kakšen je pa kej sneg te dni? ratrakirano ok al so stopnice?
_________________
41xCerkno, 3xKrvavec, 1x Pohorje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
H2o
PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2009 4:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Stopnice. Danes vseeno bolje kot v torek, vendar zelo "šalabajzarsko".
Drugače pa bazen čaka "kopalce".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maxxis
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2009 8:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2009 1:26
Prispevkov: 33
Kraj: 2cm nad snegom

Ponedeljkova smučarija na Krvavcu-prevroče
Malo pred 8. zjutraj parkiral čist zgoraj na velikem parkingu, nekje v zgornji tretjini le-tega. Zgoraj pa že zjutraj mehak sneg, zratrakirano sorazmerno kar ok-večino stopnic srečal na progi ob 4S Tiha dolina, tekmovalni poligon pa je bil milorečeno katastrofa. Ponoči očitno ni pomrznilo, zato sneg že zjutraj ni bil več trd, čeprav se je čez dan dovolj dobro držalo-pričakoval mnogo večje kupe.
Sicer pa gneče nobene, čakal si edino na 6sedi Vrh Krvavca.

Skratka, smučarija za april odlična, kar se mene tiče, spet sem se nasmučal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kratka reportaža iz nedelje 19.4. in zame enega najboljših smučarskih dni v sezoni. Napovedano je bilo vreme bolj tako-tako in rezultat je še manjši obisk. Sneg je bil fantastičen cel dan, meni doslej neznana oblika, mehak, pa hkrati škrta pod smučkami, južen, ampak hiter. Morda bi ga še najbolje primerjal s spomladansko smuko, ko pomrznjen sneg popusti in je kakšno vožnjo ali dve idealno. Snega veliko tudi še zunaj prog, proge vse steptane tudi v variantah (razen njivic in pod hotelom) ki pa so še vedno lepo prevozni. Smučarjev zelo malo, tako da se niti na najbolj izpostavljenih delih ne naredijo kuclji. Delali sta samo novi sedežnici in ker je šestseda delala z manjšo hitrostjo, je bilo skoraj na vsakem sedežu nekaj ljudi. Enkrat sem moral celo čakati 2 sedeža. po 11. uri, ko je padlo par kapelj dežja, nas je v idealnih pogojih smučalo še kakih 5-10. Vzdušje med ljudmi je bilo povsem drugačno, kot smo ga drugače vajeni. Vsi so se hoteli kar nekaj pogovarjati. polovica smučarjev so bili neki upokojenci. Eden se mi je pohvalil, da je letos opravil na Krvavcu 90 smučarskih dni in to pri 70-ih letih.

Teptanje je na Krvavcu res nekoliko slabše, kot smo ga bili vajeni. Ponekod so teptali počez čez smučišče in naredili manjše terase, ponekod pa je izgledalo kot da niso imeli spuščene gladilke. Vseeno jim vsa čast, da pri tako malo smučarjih še obratujejo in celo teptajo proge vsak dan v celi širini in z vsemi variantami. Smučarjem pa manjša graja, da v takih pogojih iščejo ostanke smučišč v Avstriji in spregledajo idealne pogoje doma. Še par slik iz telefona.

Parkirišče, ko je večina že gor.


Tehle iglujev ni prizadel potres.


Mislim, da je to edini gost na plaži. Pri spodnji brunarici jih je bilo več.


Takole pa izgedajo proge sredi dneva.


Nazadnje urejal/a marko Pon Apr 20, 2009 12:42 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Vreme niste imeli najboljše, ne. Kako je pa kaj s kamenjem na progah? Pred enim tednom ga je nekaj bilo.
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 12:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


No, jaz sem bil en dan prej in mora reči da je bilo super. Res je škoda, da je tako malo smučarjev, ker so razmere čist ok. Samo za tak sneg morš tut kej znanja pokazat in ne samo carvinga.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 12:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kamenje sem videl samo na parkirišču. Pri vremenu pa jaz poskušam (kot tudi drugače v življenju) gledati na stvar pozitivno. Oblačno vreme je tudi na spomladanski dan omogočilo idealen sneg cel dan. Pa tudi vroče nam ni bilo v bundah. Malce bolj problematično bi lahko bilo spuščanje oblakov. Tam do 11-ih smo gledali meglen Zvoh, do 12-ih pa se je megla spustila do vrha Krvavca. Močneje je začelo deževati šele ob pol enih, prej sem si mogoče 3x obrisal očala. Sonca bomo pa gotovo imeli letos še preveč. Za smučanje sonce ni nujno, pač pa sneg. Sicer imam pa še eno zvijačo. Jaz imam očala z nekakšno rdečkasto šipco. Že večkrat se mi je zgodilo, da sem užival v čudovitem "sončnem" dnevu, nato pa snel očala in ugotovil, da je v resnici oblačno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 1:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Citiram:
Sneg je bil fantastičen cel dan, meni doslej neznana oblika, mehak, pa hkrati škrta pod smučkami, južen, ampak hiter. Morda bi ga še najbolje primerjal s spomladansko smuko, ko pomrznjen sneg popusti in je kakšno vožnjo ali dve idealno.


Citiram:
Oblačno vreme je tudi na spomladanski dan omogočilo idealen sneg cel dan. Pa tudi vroče nam ni bilo v bundah. Malce bolj problematično bi lahko bilo spuščanje oblakov. Tam do 11-ih smo gledali meglen Zvoh, do 12-ih pa se je megla spustila do vrha Krvavca.

Glede snega in vremena imam od včeraj povsem enako izkušnjo kot Marko, in sicer iz Mokrin: vreme žalostno, smuka pa odlična. Zanimiva vrsta snega, povsem drugačna kot smo je vajeni iz 'običajne' spomladanske smuke (najprej trdo do ledeno, potem kratek čas idealno, nato čofta): niti zgodaj zjutraj ni bili ledeno, niti popoldan ni bilo čoftasto. Res je bilo nekako tako, kot da bi tisto idealno stanje s prstom mehkega snega na trdi podlagi 'zamrznil' čez cel dan. Škoda da take pogoje najdeš le izjemoma ...
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 2:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

samokham je napisal/a:
No, jaz sem bil en dan prej in mora reči da je bilo super. Res je škoda, da je tako malo smučarjev, ker so razmere čist ok. Samo za tak sneg morš tut kej znanja pokazat in ne samo carvinga.

Meni se je ta sneg v nedeljo zdel odličen za izpopolnjevanje tehnike (tudi karvinga), ker je omogočal zares precizno vožnjo. Se mi zdi, da sem celo iznašel novo učinkovito in zabavno tehniko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 20, 2009 3:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Ja sej v sob se je tut dal karvat , tko kt po enmu putrčku.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Naslednja Stran 30 od 32

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB