Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Oktoberski Vogel

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Oktoberski Vogel « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 9:06 pm    Naslov sporočila: Oktoberski Vogel Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Danes sem si rekel pa grem mal gor pogledat kako kej dugaja pa še eno fajn turo lahko naredim. Najprej na nihalko kjer je velika hitrost 9m/s potem pa peš.Popravlal so sedežnico in kopali ZASNEŽEVANJE vendar še cevi niso not dali. No mogoče ni zasneževanje sam možn da je. Sedežnico pa pridno popravljajo sam sej kej dost ne popravla sam mal namaže pa je okej.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 10:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

tipično za Vogel.

Zakaj me tvoje "poročilo" ne preseneča....???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 11:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Pomojm da zanežvanja na Voglu še lep čas ne bo ker je v tnp in so vsi pametni, da je to ful slabo za naravo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 11:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ok umetno zasneževanje tam gor se lepo sliši...

@dalojee kooš: slabo za naravo? sej je, sej krti ne bodo mogli več rit zarat cevi (tam u kamnih...). pa sej veš da je skozi kdo pametn, in se ne da neč naredit. edina šansa je, da usem politikom porušiš use apartmaje ki so na črno, pa se bo potem dovolilo gradit.. jebi ga, tko je
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 8:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Mogoče bodo prepovedali še ratrakiranje, menda je slabo za svizce, pa še izpuhi so škodljivi. potem bodo prepovedali ogrevanje v hotelu, ker je vevericam pretoplo med zimskim spanjem. Upravljalci Vogla bodo navdušeni, ker bodo privarčevali z energijo in bodo lahko še bolj upravičeno prodajali slogan "smučanje z naravo".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 10:01 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Smučanje z narvao in v kameni dobi, sam brez snega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 10:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

No, če pa Vogel res gradi zasneževanje, je pa to definitivno novica dneva ! Enkrat bodo trde buče v TNP tudi morale popustiti in sprejeti kompromis. Jaz bi se (s stisnjenimi zobmi) sprijaznil s tem, da je Vogel pač v TNP in ne bo možno širiti smučišč, TNP pa ne bi smel ovirati razvoja znotraj sedanjih meja smučišča (zasneževanje, zamenjava žičnic z zmogljivejšimi).

@marko + bole: pazita kaj pišeta o krtih in svizcih, vsak trenutek se lahko pojavi Zelenec in vaju obtoži bušizma ... sorry, pozabil sem, on je alergičen samo na mene
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 2:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Vogel ma res velik potencial, če bi naredu še par prog v dolino (k bi ble zasnežvane) bi bil sploh edn najlepših in kvalitetnih smučišč v slo. Ampak za začetk bi mogl uredit zasnežvanje Žagarjevga grabna, ker je res fajn zadeva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 3:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

miki je napisal/a:

@marko + bole: pazita kaj pišeta o krtih in svizcih, vsak trenutek se lahko pojavi Zelenec in vaju obtoži bušizma ... sorry, pozabil sem, on je alergičen samo na mene

kr naj naju obtoži, bo usej zaposlen in nebo vedu da se gradi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 4:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Svizce pa treba ohrant!!!
Če izumrejo nebo mel kdo zavijat eno izmed mojih najljubših čokolad.

Vogel nujno treba zasnežit!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Oktoberski Vogel
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB