Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Kaprun 2008/09 aktualno

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Kaprun 2008/09 aktualno « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 04, 2008 8:53 pm    Naslov sporočila: Kaprun 2008/09 aktualno Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

A mogoče kdo pozna razmere na Kitzsteinhorn-u,snežne seveda.V nedeljo bi šli gor,če bo vreme.Lp Tomaž
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benhur
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2008 12:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 13:27
Prispevkov: 108


uporab inter net pa poglej
http://www.kitzsteinhorn.at/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Windy
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2008 3:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

inter net????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2008 4:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Sem mislil bolj iz prve roke!!
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2008 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Če znaš nemško, imaš nekaj objav na Alpin-forumu (klik in klik).
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 4:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Hvala,vsaj slikce sem si ogledal
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 1:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1017


Od 28. do 30.11. sem bil na Kaprunu. (Z)mešano vreme, od sonca, vetra, snega, viharja... samo navozili smo se vseeno, v nedeljo 25 cm novega snega in nekaj lepih voženj izven prog. Naravnega snega je drugače zelo malo, in je potrebno izven prog paziti na skale, ker mimogrede ropota in škrta pod smučmi. Proge OK, se pa mogoče popoldan kje zdrsa do ledu. Ljudi ni bilo veliko, malo zaradi vremena malo tudi zaradi dobrih snežnih razmer na ostalih smučiščih.
Fotografsko pa nisem bil preveč razpoložen...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kricert
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 18:27
Prispevkov: 21


Sam imam s Kaprunom prav zanimivo izkušnjo. Lani sem šel gor za štiri dni z načrtom da smučam na Kizsteinhornu. Prvi dan je bil precej beden, megla pri tleh, slaba vidljivost, slabi smučarji, razrita proga, neverjetna gužva itd. Drugi dan je vse izgledalo zelo podobno in potem ko je bilo (kljub podn vremenu) že tisto enormno parkirišče zabito do zadnjega kotička, je padla odločitev da se prestavimo na mnogo nižje ležeči Maiskogel. To je bila prekleto dobra odločitev, saj je sledilo tri dni uživanja na smučišču s skoraj nič ljudmi, zelo dolgo, široko in razgibano glavno progo, hitro šestsedežnico, za nameček pa je bil kljub koncu marca zgornji del izjemno utrjen (leden). spodaj se je sicer stopilo, ampak od sončka in vsakič ko sem se peljal gor sem z enim očesom pogledal na ledenik, ki je bil cel ovit v meglo

Meni osebno je Maiskogel še danes najljubše smučišče, nikoli ne bom pozabil kako sem delal zavoje na štirideset metrov široki sveže steptani progi, brez da bi bil en sam smučar pred ali za mano. Še grem v Kaprun, toda na Maiskogel, samo tako kot namig, če bo še koga zamikalo da zadevo preizkusi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Kaprun 2008/09 aktualno
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB