Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Organizacija skupne tekme

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 Organizacija skupne tekme « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Ali ste za skupno tekmo?
Da.
95%
 95%  [ 23 ]
Ne.
0%
 0%  [ 0 ]
Nevem.
4%
 4%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 24
Avtor Sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2005 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Oj! Me veseli, da se tako intenzivno pogovarjamo o tej temi.

Če poznate smučišča na Kopah, potem tudi veste kje je smučišče Kopnik. Lani so si tam postavili progo za trening žičničarji, 2 dni preden so šli na žičničarijado. To progo sem seveda tudi preizkusil in sam teren se mi je zdel precej dober in primeren tudi za manj zahtevne. Štart je bil še v zgornjem delu, četrta vrata pa so že stala na prelomnici. Ta prelomnica ni dolga. Potem pa se proga nadaljuje levo in malo visi na desno stran.
Torej srednje zahteven teren. To smučišče se mi zdi kar primerno za nas, če boste seveda za Kope.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

zakaj pa ne bi to naredili kar na MB pohorju. saj 2500 po osebi tudi ni tako veliko, pa še cenejšo smučarsko vozovnico dobiš potem. tako da za tiste, ki nimajo letnih in ki bi prišli iz drugih smučišč je to fajn. no jaz predlagam na pohorju cojzarco al pa bolfenk. na stadionu mislim da bi bilo pretežko za nekatere. sem enkrat že odpeljal po progi na stadionu in se ni dobro končalo
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2005 3:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Men se pa 2500 zdi kar velik!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2005 1:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Kolk jih bi pa šlo n tekmo?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2005 7:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

pomoje se bi nas nabralo ene 60, 70 komadov
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2005 8:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


kaj bi pa blo veleslalom super g ali kaj?pa se malo za ceno se zmanit pa kdo bo sal pa se kako pijaco bi tam meli ali pa se hrano???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2005 9:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Ce bi bilo okoli 40 folka bi na Starem vrhu gotovo lahko zrihtu za 1500 na osebo.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2005 11:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Če bi bilo 40 komadov, bi lahko zrihtu 1000 Sit na osebo na Kopah.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 1:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Pa saj ni fora v tekmi... smuča se itak zaradi užitka in če se bomo zmenili za kako skupno smuko mora biti na 1. mestu druženje in smučanje kartako
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 5:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Za kaj takega kot praviš Špik sem jaz vedno. Tekma pa .. ideja je, ne.. Pač tak da bi se malo nasmejali (jaz med koli - bi se blo za smejat, ja.. ).. Sem pa mnenja da bi res lahko šli kdaj prej že tak smučat, pa se takrat še kaj več dogovorimo in če se že odločimo za organizacijo tudi poberemo denar itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 5:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

jst sm za, tud štartnino plačam, ni problema, sam večji problem je kako bi tja pršu...
sicer pa sm tud jst bolm zanimiv med količki... po tem ko zgubim eno smučko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2005 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Sam se bi blo treba zment. Drugace pa tud jst ne vem kk bi lohk kam delec prsu, k nimam prevoza,..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2005 9:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


No, povejte ponudbe! Pa se zmenmo,..
Jst na St. vrhu zrihtam za 1500 na osebo ali manj. Mamo pa sodobno tehnologijo za merit čas,.. Lohk si ogledate: http://www.drustvo-sdpoljane.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lan__
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 1:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se PLUŽIT
Uči se PLUŽIT

Pridružen/-a: Čet Jan 2005 21:48
Prispevkov: 144
Kraj: Maribor

Tekmica ni slaba ideja ne, samo se pa nikol ne bi mogli po moje za kraj zmenit, zato ker kamorkoli greš, nekdo bo mogel prevozit pol slovenije, in bo rekel ne grem:) Tak da...kraj je po moje največji blem kot pa cena. Najdražje kar sem gledal je tako 2500 na osebo kar pa ni neki dnar no...to je za manj kot 20 oseb, ce jih je več pa tako še dosti manj.
Tekma če že, potem čisto navadni veleslalom, ne preveč strmo in zahtevno (večina še nikoli ni na kole vozla) karkoli drugega tako ne vem če sploh delajo, zaradi varnosti. Ne moreš nekoga ki še ni nikol nakole vozo, al pa jih je enkrat v lajfu vido dat na super G. Potem bi se najverjetneje mogli še zmenit za skupni obisk v bolnici:) ker bi bile hitrosti prevelike. Teren je tak vseeno kakšen je, poanta je tak samo v druženju, pa da se gre nekam. tekma bi tak bla sekundarna...Razen če bi se našel kaki odslužen tekmovalec, ali pa taki ko mu nikol ni ratalo na tekmah, pa bi se tu znašal, pa bil glavni frajer ker je vse ostale ugnal za 2 sekundi.Takih tak noben ne rabi .
Drugače pa sem takoj za, smo kdaj pa kje
_________________
Me, myself and I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2005 2:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Lan @ word !!!

bistvo je druzenje in sekundarno tekma, ki pa bila bolj kot ne zabava in popestritev, glede proge se pa tudi strinjam..
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja Stran 4 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Organizacija skupne tekme
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB