Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Učitelj smučanja (I in II)

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Učitelj smučanja (I in II) « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2008 11:28 pm    Naslov sporočila: Učitelj smučanja (I in II) Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


Letos nameravam it delat za učitelja smučanja prve stopnje.Zanima me če je kdo lansko sezono delal in kake izkušnje ima?...kakšna je zahtevnost?...kakšni so pogoji za pristop k tečaju itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2008 11:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

jaz sem delal ja, pri SK Branik Maribor, tečaj smo meli na pohorju, izkušnje mam pa dobre, skupina je bla super, demonstrator tudi, izpit pa pač, odvisno od izpitne komisije, v našem primeru nas je nardilo 5 od 9
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 12:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


...fajn da se nekdo oglasu k ima informacije ,ja jst tudi bi delu pr sk branik,ker mi je pohorje najbliže.Kje moram spremlat pa kdaj da se prijavim na prvi termin(kdaj si delal ti),zanima me kakšen je potek,a so bli kaki pogoji za pristop k tečaju na začetku npr.kaki test da ocenijo tvoj nivo smučarskega znanja?...kaj ti je blo kao najtežje?kaj je če slučajno ne nardiš?je možnost popravnega izpita??...


tnx za odgovor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 7:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

nino je napisal/a:
...fajn da se nekdo oglasu k ima informacije ,ja jst tudi bi delu pr sk branik,ker mi je pohorje najbliže.Kje moram spremlat pa kdaj da se prijavim na prvi termin(kdaj si delal ti),zanima me kakšen je potek,a so bli kaki pogoji za pristop k tečaju na začetku npr.kaki test da ocenijo tvoj nivo smučarskega znanja?...kaj ti je blo kao najtežje?kaj je če slučajno ne nardiš?je možnost popravnega izpita??...


tnx za odgovor


Osnova je da si star 18 let (kar je letos novost, z razliko od predhodnih let)....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 8:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


...ja to vem ,da morš bit 18!...to se me že kar nekaj časa!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

no da se vrnemo na temo. preverjanja znanja v pravem smislu besede ni, je pa res da prvi dan smo odvozli dve furi za sebe, da je demonstrator videl kak nam gre, pol je pa samo rekel da bodo nekateri meli probleme. najtežje mi je blo pa pač vso tisto začetno vijuganje, plugec pa to ker v osnovi se more to skor vsak na novo naučit. Maš pa 3x možnost delat izpit, če enkrat padeš lahko greš še dvakrat na popravnega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 7:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


nino je napisal/a:
...fajn da se nekdo oglasu k ima informacije ,ja jst tudi bi delu pr sk branik,ker mi je pohorje najbliže.Kje moram spremlat pa kdaj da se prijavim na prvi termin(kdaj si delal ti),zanima me kakšen je potek,a so bli kaki pogoji za pristop k tečaju na začetku npr.kaki test da ocenijo tvoj nivo smučarskega znanja?...kaj ti je blo kao najtežje?kaj je če slučajno ne nardiš?je možnost popravnega izpita??...

Ti samo spremljaj njihovo spletno stran, termine bodo že objavili, ni nobenih posebnih pogojev za pristop, takintak te na tečaju naučijo vse kaj moraš znat ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


tomek kje si pa ti delal tečaj,če lahk vparašam? (pohorje,rogla,krvavec)....???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 12:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

kot sm že reku, na pohorju
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 11:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


...aha!...in kje ste treniral in vadil a prav na mb pohorju(snežni stadion)al arehu,kope????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Stric Google je nenadkriljiv vir informacij.....Zato.... www.zuts.si tudi....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 2:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


tnx fischerpro3 sam useen je bolše ko ti nekdo s prve roke fajn razloži zadevo....a razumeš! saj sem dobu use info k sem jih potreboval tko da tnx tistim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 2:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Razumem, vendar je tamu PM namenjen. Kakorkoli, obilo uspeha in živcev... .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 12:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

bol ko ne smo bli na arehu, pa na bejbiki prvi dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nino
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 7:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 23:23
Prispevkov: 45


aha,tnx

Nazadnje urejal/a nino Pet Okt 17, 2008 8:46 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Učitelj smučanja (I in II)
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB