Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer RC4 SC

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 Fischer RC4 SC « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 2:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Fora st11 je to da ma večji radij oz. da ma tak radij kt sl9 sam pol ni logičn ker pol bi bla ista dila. A ni fora v tem da je sl11 ta trda tko kt slx od elana in sl9 kt hcx (sl) kaj je pa st11 pa newem, ker ma iste dimenzija kt sl9.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 2:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


Jp, sm zdel šu na Atomicsnow in zgleda, da je st11 izvedba sl11 sam z večjim radijem, tko da mi je ta dila še bl všeč.

http://www.atomicsnow.com/0506/englisch/flash/home.php?PHPSESSID=25441faa432cbde3e8e3b292402874de
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Res se je težko odločiti, saj že pri istem modelu lahko dolžina ali pa drugačna priprava smuči povsem spremeni karakter smučke. Jaz sem kupil 5 cm krajšo dilo, kot sem jo stestiral (ker moje dolžine ni bilo, itak so m pa vsi stručkoti razlagali, da je zame boljša krajša), pa jeobčutna razlika med dilami.

Na koncu bom najbrž izbral tako, da bom kupil dilce, ki bodo imele največji popust. Zanesljivo pa ne bom kupil dilc, ki bodo imele gor napis WC (stranišče), torej ta model Fischerja odpade.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 5:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

saj na dili ne piše WC ampak piše World Cup SC/RC
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Mare
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2005 5:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Res. Na smučki piše Worldcup.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 9:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Mare je napisal/a:
Res. Na smučki piše Worldcup.

Potem pride tudi ta model v ožji izbor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mari
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 7:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:30
Prispevkov: 2


Mi lahko kdo odgovori glede avtomatov, ker v setu s smučmi so ene plastične FS10 ali za dvodelno plato odgovarjajo Tyrolia freefleks oz. kateri drugi še bolj.
lp Marjan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

kako F10 če sem jaz dobil zraven F12 in koliko vem bi naj bili cool
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mari
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 10:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 19:30
Prispevkov: 2


v A sem dobil zraven FS10
lp Marjan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andy
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2005 11:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 19:19
Prispevkov: 41


če bi kupil te smuči bi zdraven dobil avtomate F 12, kot je napisal SaMmY.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SaMmY
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2005 10:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesar
Kolesar

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 20:53
Prispevkov: 178
Kraj: Maribor

se popravljam, FX 12
_________________
It never get`s easier... you just go faster!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
BAMATO
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2006 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 11:14
Prispevkov: 2


Hervis ima trenutno v akciji RC4 race SC, FP13 + FS10, model 05/06 za 59.990 SIT.

Vezi so sicer bolj tako tako, ampak zamima me, če je drugače dila popolnoma enaka kot ja bila lani, ko je bil tak komplet prek 100 kSIT (vendar z FX12). Če kdo kaj ve prosim za čimprejšen odgovor, da jih ne zmanjka.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 1:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Jaz sem govoril s redstavnikom Fischer -ja pri nas. Rekel mi je, da je smučka enaka, da pa za nekatere trgovske verige dajo gor slabšo vez. Tudi za avstrijski sport2000 je vez F10. rekel je tudi, da je to za dobre smučarje-učitelje najboljša Fischerjeva (to sem dodal jaz) smučka in jih prodajo ogromno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pr0ph3t
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 29, 2006 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 18:37
Prispevkov: 65


ola, tudi jaz mam spet eno vprašanje, spet v primerjavi z Elanovo SL.

Torej Fischer RC4 Race SC vs. Elan SL
Kera je "boljša"?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 30, 2006 7:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


tega ti pomoje noben ne more povedat, saj smučki spadata v isti rang, mata pa mal drugačne karakteristike, obe mata leseno jedro, pa neke svoje tehnologije pa vrhu. Ne more ti noben tega puvedat, morš probat kera ti bl sede. Drugač pa, obe sta zlo dobri smuči
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja Stran 2 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Fischer RC4 SC
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB