Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 Moelltal 08/09 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Najbrž bo kar dosti znanih -neznanih jutri na"meliju". Predlagam neobvezni zbor ob 12.00 pred restavracijo Eissee.Raspoznavni znak=dvignjena roka v kateri držiš rokavico.Dodatni termin je ob 13.00
Kdor pride, pride,bomo kaj pametovali.Ni pa rečeno da nebi enega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 8:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Katera je eiszee ? V bistvu vem samo za eno - zgornja postaja gondole in tisto na sredi proge do spodnje gondole, ki pa je v ponedeljek bila še zaprta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 9:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Jutri grem tudi jaz gor, upam da se srečamo pred restavracijo Eissee ob 12:00, hehe .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2008 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Aja FAAC, sej samo ena restavracija, tista ta velika pri zgornji postaji gondole, potem je samo še planinski dom na sredi proge in spodaj jurček:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borgul
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 16:27
Prispevkov: 53


Zanima me, če so za dostop potrebne zimske gume. Imam jutri namen iti gor.

Hvala za odgovore!
_________________
Sezona 05/06: 33
Sezona 06/07: 34
Sezona 07/08: 35
Sezona 08/09: 40
Sezona 09/10: 11
Sezona 10/11: 15
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whistler
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 3:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


borgul je napisal/a:
Zanima me, če so za dostop potrebne zimske gume. Imam jutri namen iti gor.


Od danes je na splošno obvezna zimska oprema...
_________________
Forum namenjen izključno žičnicam: www.zicnice.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoK
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 5:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2008 22:26
Prispevkov: 18


Kako je bilo danes gor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 8:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Meni fenomenalno - razvidno iz slike

Ne vem zakaj ni slik ?

Sem shranil slike pa jih ni videti. Kaj zdaj ?

Sicer pa precej gužve, za ljubitelje OFF piste bomba, za ljubitelje prog pa samo zjutraj, kasneje čisti razfuk.




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Pravkar, sem se vrnil iz Melija.
Prihod na spodnjo postajo že 7:50 in na vrhu šestsede 8:50. Nov sneg se še ni sprijel, zato so bile proge precej mehke in razrite. Danes sicer ni bilo toliko smučarjev kot prejšno nedeljo, ko sem bil gor, so pa imeli zato postavljenih kakih 7,8 prog tekmovalci in je bila dopoldne kar gneča na progah. Močno odsvetujem vožnjo v dolino z novejšimi smučmi, čeprav je proga v dolino odprta. Imam kar dva znanca, ki sta si danes total uničila dile, zaradi kamnov v spodnjem roru. Off piste tudi odsvetujem, sem iz sedežnice dvakrat videl, kako so zapeljali, na izpod snega skrito skalo, in potem samo še žalosten pogled na uničen robnik. FAAC je očitno imel več sreče, hehe.
Vreme je bilo danes prekrasno, ravno prava temperatura, ogoreli obrazi na terasi restavracije, tako da bila kar uživancija. Smučanje je v takih vremenskih pogojih je kar samo po sebi boljše.
Na žalost se mi je zgodilo nekaj nepredvidenega in imam, še zdele cmok. Ko sem odhajal domov iz zadnjega pira, sem žalostno ugotovil, da mojih dil ni. Tako, da sem zdajle ne glede na fajn dan, vseeno kar žalosten
Do zadnjega vlakca sem upal, da bom koga dobil z mojimi smučmi, tudi žičničarji so pregledali, če so smuči slučajno nekje v kakem kotu zgoraj, pa nič. Našli so samo tiste, ki mi jih nekdo zamenjal za moje, neke sto let stare smuči.

Nauk: pazite na svojo opremo. Tudi na Moelltalu se krade, kot povsod.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MORIS
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 19:16
Prispevkov: 653


Ja tudi jaz sem na Molltalu 2x ostal brez palc. Poznam pa tudi primere ko kradli denarnice s 500evrov,nahrbtnike ipd.

Tk da pazite, pa ne puščat denarnic v kakem nahrbtniku pri spodnji postaji sedežnice ali pa v hotelu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

AGE sočustvujem s tvojo bolečo/drago izgubo. Sem mislil, da so taki časi že mimo.

Sam se takih dogodkov ne bojim, ker - tole som hotel dodati na temo sreče s kamni na OFF roadu - mam dile za u fukovce in so temu primerno zjebane. Me kamni in skale sploh ne bolijo, doklaer se ne dotaknejo katerega od mojih mehkih tkiv.

K sem lani k Strelu na servis prinesel predhodne dilce, me je po ogledu smučke model za šankom pogledal v oči in se začel režat in jedva izdavil vprašanje :
a ne grejo v kontejner pa si si prišel fleksarco sposodit ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Jst sm bil tut dans gor, se strinjam z oceno Age-a, mehki sneg, lepi kucli že ob desetih, proga v dolino je bla pa do tistega ozkega grla tudi ob pol treh še v solidnem stanju. Glede kamnov sem pa vesel da sem danes rental, da nisem svojih dilc uničeval
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 15, 2008 10:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

@Age:
Tudi jaz sočustvujem s tabo. Prokleti prasci! Za kolko pa maš škode?

FAAC je napisal/a:
K sem lani k Strelu na servis prinesel predhodne dilce, me je po ogledu smučke model za šankom pogledal v oči in se začel režat in jedva izdavil vprašanje :
a ne grejo v kontejner pa si si prišel fleksarco sposodit ?

Hehe, svaka čast!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 8:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Fantje, hvala za součustvovanje , sem že prespal izgubo.

Škode je pa tolko, kot bom dal za nove dilce. Na srečo je bil z menoj moj prodajalec dilc (seveda se je še on počutil odgovornega), in mi bo nove Fischerke WC (tekmovalne, ne tiste za trgovino), prodal za surovo ceno, ne vem točno za kolko, nekje 35o-360 EUR . Zdaj že nekako tako razmišljam, bom vsaj nove dilce imel.
Vseeno, smuka včeraj je bila odlična.

LP

p.s.: FAAC, k Strelu jaz hodim očitno isto kot ti, hehe, samo kadar imam luknje, odbite robnike v smučeh. Že najmanj 10 let je ista faca za šankom in njegovi komentarji so.... Na njihov stroj za ostrenje robnikov, jim pa nikoli ne bi dal smuči, ker si po 5,6 obiskih brez robnikov . Pa baje imajo letos ceno 38 EUR za velik servis, norci.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FAAC
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2008 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Age pa predlagaj boljši/beri cenejši servis.
Pa še kolega, ki prodaja smuči vprašaj, če ima še ene zame za podobno ceno?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja Stran 5 od 9

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 08/09
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB